Typerzy szukają stron, grup na facebooku, a także forów, by dzielić się swoimi obserwacjami na temat zakładów bukmacherskich. Fortuna swoim klientom udostępniła strefę typera na stronach efortuna.pl. To miejsce, gdzie klienci bukmachera Fortuna mogą się wymieniać pomiędzy sobą typami, informacjami, a także kuponami. Jak korzystać ze strefy typera w Fortunie? Sprawdź!

Obstawiasz zakłady bukmacherskie i chcesz otrzymywać darmowe typy? Jednym ze sposobem kontaktowania się z pozostałymi graczami jest dołączenie do naszej grupy typerskiej na facebooku – Zagranie. To społeczność typerów, która liczy już ponad 33 tysięcy uczestników. Na grupie Zagranie otrzymasz typy dnia, skorzystasz ze specjalnych promocji, a także będziesz mógł wymieniać się informacjami z pozostałymi graczami.

zagranie

Fortuna strefa typera – co to?

Strefa typera to specjalnie wyszczególniony dział w serwisie efortuna.pl, gdzie gracze mają możliwość swobodnej dyskusji. To komunikator, który przypomina czat “na żywo” za pośrednictwem którego można komunikować się z innymi graczami. W strefie typera użytkownicy Fortuny rozmawiają o wielu sprawach, ale głównym wątkiem są typy, przewidywania i zakłady.

Podgląd do rozmów w strefie typera ma każdy, ale żeby korzystać z niego aktywnie należy być zarejestrowanym graczem. Przypomnijmy, że jeśli nie masz konta w Fortunie, to możesz zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym: 2230PLN, dzięki któremu otrzymasz darmowe 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Więcej o kodzie promocyjnym znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/. Tam zobaczysz, gdzie wpisać kod i jak wykorzystać bonusy, które dzięki niemu otrzymasz!

Strefa typera działa na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android, którą pobierzesz za darmo w App Store (Apple Iphone) lub ze strony (Android).

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak dołączyć do strefy typera w Fortunie?

  1. Załóż konto w Fortunie przy użyciu naszego kodu promocyjnego – kliknij a kod automatycznie zostanie wpisany do formularza rejestracji
  2. Zaloguj się na stronie efortuna.pl
  3. W górnym menu serwisu kliknij w zakładkę “strefa typera”
  4. Będąc zalogowanym graczem możesz dowolnie korzystać ze strefy typera: pisać wiadomości, prezentować swoje kupony, a także podglądać konwersacje pozostałych użytkowników

fortuna strefa typera

Strefa typera w Fortunie – co możesz robić?

Strefa typera przeznaczona jest dla graczy Fortuny. Wątki na forum można poruszać różne, ale obowiązuje kultura wypowiedzi, tak żeby nasza wiadomość nie została usunięta. Z doświadczenia wiemy, że strefa typera może posłużyć do zdobycia ciekawych typów na mecze, a także zidentyfikowania problemu. Np. jeśli w razie usterki nie przejdzie płatność, to można sprawdzić, czy inne osoby mają również taki sam problem. Wówczas wiemy, że kłopot leży po stronie Fortuny, a nie naszej.

Strefa typera podzielona jest na trzy działy:

  • Forum – z ogólnymi dyskusjami
  • Posty z kuponami – wiadomości, w których gracze prezentują swoje kupony
  • Najpopularniejsze posty – wątki, które mają najwięcej interakcji

Aby być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami prezentowanymi w strefie typera można zaznaczyć opcję “auto odświeżanie”.

Przykład kuponu, który został udostępniony przez jednego z graczy w strefie typera:

kupon strefa typera

Strefa typera – podobne miejsca

Nie tylko Fortuna, ale również inni legalni bukmacherzy na swoich stronach oferują miejsca do dyskusji dla swoich graczy. W STS działa czat przypięty w prawym rogu strony, gdzie pojawiają się wiadomości przesyłane przez typerów. Klienci tego bukmachera również mogą się dzielić typami i spostrzeżeniami odnośnie meczów.

Czat “na żywo” z innymi graczami znajdziesz również u bukmachera forBET – zakładka “zakłady na żywo”.

Za strefę typera mogą posłużyć również fora bukmacherskie i grupy na facebooku. Jako Zagranie udostępniamy największą tego typu grupę graczy. Wymiana informacjami i pozyskiwanie typów, to kwestie, które mogą sprzyjać jeszcze lepszej grze. Wiadomo, że nikt nie jest Alfą i Omegą, a czasami lepiej pewne sprawy skonsultować.

Fortuna – legalny bukmacher

Z usług bukmachera Fortuna możesz korzystać bez obaw, bo to legalny bukmacher. Fortuna posiada wszystkie niezbędne licencje, by oferować zakłady bukmacherskie w Polsce. Strefa typera działa zgodnie z prawem, a prezentowane w niej treści dotyczą legalnego obstawiania. Tak samo działa grupa typerska Zagranie, która zajmuje się tylko legalnymi bukmacherami. Na naszych stronach i na facebooku znajdziesz posty dotyczące tylko licencjonowanych operatorów. Otrzymasz informacje o ich kodach promocyjnych, bonusach, a także pozostałych ofertach.

W internecie wciąż działa wiele forów bukmacherskich, które piszą o nielegalnych, zagranicznych bukmacherach wprowadzając w błąd swoich użytkowników. Dlatego zachęcamy do korzystania z wiarygodnych źródeł informacji np. portalu Zagranie lub strefy typera w Fortunie.

Obstawianie w Fortunie i strefa typera

Z doświadczenia wiemy, że typując mecze ciekawym sposobem na spędzenie czasu jest także interakcja z innymi graczami. A więc Fortuna umożliwia w jednym miejscu i zakłady bukmacherskie, i forum, w którym można podyskutować z pozostałymi typerami. To co łączy w strefie typera Fortuny, to że wszyscy obstawiają u tego samego bukmachera, a więc rozmowa odbywa się o tych samych rynkach, typach i kursach.

Tematem przewodnim w strefie typera jest piłka nożna, bo to najpopularniejszy sport w zakładach bukmacherskich Fortuna. Mecze z najlepszych lig europejskich w Fortunie wytypujesz na ponad 100 rynkach w zakładach pre-match i live. Obserwując strefę typera widać, że gracze Fortuny chętnie obstawiają także tenis ziemny, koszykówkę w wydaniu NBA, a także hokej na lodzie i e-sport.

Bez obaw w strefie typera można zadać również pytania o bonus powitalny i obrót jaki trzeba zrobić. Wielu graczy, którzy się tam udzielają kwestię promocji na start mają już za sobą i mogą wyjaśnić interesujące cię kwestię. Oczywiście na początek zachęcamy do skorzystania z naszych artykułów o bonusach i kodzie Fortuny, bo w nich staramy się przedstawić każdy detal regulaminu tego bukmachera.

W naszej opinii strefa typera Fortuny to dobre rozwiązanie i wydaje nam się, że pozostali bukmacherzy mogliby pójść tym tropem. Kontakt z innymi graczami niekiedy pozwala rozwiązać szybciej problem niż korzystanie z bukmacherskiego działu support. To naprawdę użyteczne miejsce i nie wymaga dużych nakładów technologicznych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze