Bukmacherzy coraz częściej angażują się w sponsorowanie klubów sportowych lub organizacji esportowych. Swoją współpracę ze Stomilem Olsztyn przedłużyła również Fortuna, która umowę podpisała na najbliższy sezon. Co więcej, w Fortunie jest bonus do zgarnięcia, dostępny z naszym kodem promocyjnym 2230PLN!

Fortuna sponsorem Stomila Olsztyn

Fortuna już wcześniej współpracowała ze Stomilem Olsztyn. Obydwie firmy związały się umową w lipcu 2019 roku. Jednak teraz bukmacher postanowił przedłużyć to na kolejny sezon (2020/2021). Nie do końca jeszcze wiadomo, na jakie benefity mogą liczyć kibice tego klubu, a także klienci firmy, jednak bukmacher często oferuje ciekawe promocje na grę. Co więcej, w Fortunie jest bonus do zgarnięcia, o którym więcej znajdziecie niżej!

fortuna stomil gra

Fortuna bonus na grę

Bukmacher zadbał o to, żeby nowi klienci mogli bez przeszkód rozpocząć grę u niego. W skład oferty powitalnej wchodzą różne promocje. Aby otrzymać bonus w Fortunie, wystarczy założyć konto z naszym kodem 2230PLN. Dzięki niemu zgarniecie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta bonusowa to dobra okazja na start. Co więcej, dodatkowe środki można wykorzystać m.in. na obstawianie meczów Stomila Olsztyn, co może się szczególnie spodobać kibicom tego klubu. W końcu w ten sposób łatwo można zwiększyć emocje.