Powrót Ligi Mistrzów, to nie tylko ciekawe mecze i sporo emocji, ale również większa ilość promocji u bukmacherów. Tym razem do zgarnięcia jest bonus w Fortunie, który da Wam aż 30 złotych w formie punktów FKP. Jak z niego skorzystać? Sprawdźcie sami, gdyż sprawa jest dość prosta.

Fortuna bonus – Mistrzowski Pewniak na Ligę Mistrzów

Liga Mistrzów wraca do nas z ciekawymi spotkaniami. We wtorek i środę na europejskich boiskach zobaczymy najlepszych zawodników na świecie, w tym m.in. Roberta Lewandowskiego, czy Leo Messiego. W końcu to zawodnicy, którzy stanowią o sile ofensywnej swoich ekip. Wielkie hity przed nami, w tym mecz Bayernu Monachium z Atletico Madryt, czy PSG z Manchesterem United. W Fortunie bonus możecie otrzymać za obstawienie tych rozgrywek. 

Fortuna bonus LM

Aby wziąć udział w akcji “Mistrzowski Pewniak”, należy postawić minimum jeden kupon 20 października i jeden 21 października. Liczy się tylko oferta prematch, a na kuponie musi być minimum jedno zdarzenie z Ligi Mistrzów. Każdy zakład nie może mieć stawki mniejszej niż 30 złotych. Warto jednak pamiętać, że całość jest dostępna tylko przez aplikację mobilną, którą można pobrać na telefony. Same zakłady z kolei muszą być rozstrzygnięte do 22 października. Jeżeli spełnicie warunki, to Fortuna przyzna Wam 30 złotych w formie punktów FKP. Te należy aktywować w ciągu siedmiu dni od daty przyznania. 

W Fortunie bonus możecie też zgarnąć w ramach pakietu startowego. Ten do odebrania jest z kodem promocyjnym 2230PLN, który da Wam:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze