Liga Mistrzów wracają do nas z przytupem. Już dzisiaj i jutro będziemy świadkami wielu ciekawych meczów, w tym starć m.in. Chelsea z Sevillą, czy Bayernu z Atletico Madryt. Z tej okazji jeden z bukmacherów rozda nawet 20 000 złotych. Sprawdź, jak zgarnąć bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym, które można wykorzystać m.in. na piłkę nożną. 

Zgarnij bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym

Kibice piłki nożnej z całego świata zapewne długo czekali na powrót Ligi Mistrzów. Te elitarne rozgrywki elektryzują fanów, a także zazwyczaj obfitują w ciekawe starcia. Już w pierwszej kolejce będziemy mogli obejrzeć mecze m.in. Chelsea z Sevillą, czy Bayernu z Atletico. We wtorek i środę zobaczymy w akcji najlepszych zawodników na świecie, a w dodatku można wygrać dodatkową kasę. 

Fortuna rozda bowiem aż 20 000 złotych dla swoich klientów. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zagrać dziesięć spotkań na kuponie ze stawką minimalną pięć złotych. Osoby, wśród których zostaną rozdane te pieniądze, to gracze z kuponem rozliczonym na plus. Ważne jednak jest to, że oferta dotyczy tylko zakładów pierwszej kolejki Ligi Mistrzów i można grać jedynie zwycięstwo pierwszej lub drugiej drużyny i remis. Nic innego nie bierze udziału w promocji. 

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymacie też inne bonusy. Pakiet startowy zapewni Wam łatwiejszy start i dzięki niemu dostaniecie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze