W Fortunie możliwe jest szybkie obstawianie zakładów bukmacherskich ze względu na rejestrację bez dowodu. Brak weryfikacji na pierwszym etapie przygody z tym operatorem sprawia, że nowi użytkownicy mogą błyskawicznie założyć konto typerskie. Rejestracja bez dowodu umożliwia uzyskanie bonusu bez ryzyka i bonusu od wpłaty, więc na koncie tymczasowym można grać za dodatkowe środki od bukmachera. W Fortunie rejestracja bez dowodu, to funkcjonalność, która jest wysoko oceniania.

Fortuna rejestracja bez dowodu

Założenie konta bez dowodu pozwala uzyskać Fortuna kod promocyjny, ponieważ w skróconym formularzu tego bukmachera znajduje się miejsce na aktywacje bonusu. W ten sposób użytkownicy próbujący założyć konto bez dokumentu tożsamości mogą postawić pierwszy kupon bez ryzyka i odebrać bonus od wpłaty 100% do 2000 PLN. Tak naprawdę bez weryfikacji nie można uzyskać tylko jednej gratyfikacji – zablokowany jest Fortuna bonus bez depozytu, czyli 20 PLN (2800 punktów FKP). To bonifikata, która czeka na weryfikacje konta tymczasowego.

To że nie ma konieczności posiadania dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość pozwala na rejestrację z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie z internetem wystarczy, żeby w kilka minut zostać klientem Fortuny.

Konto tymczasowe w Fortuna

Wszyscy klienci, którzy decydują się na rejestrację w serwisie efortuna.pl lub mobilnej aplikacji w pierwszym kroku zakładają konto tymczasowe. Fortuna przewidziała ten sam formularz rejestracyjny dla graczy, którzy chcą od razu zweryfikować konto i tych, którzy chcą zagrać bez dowodu. Początkowo każdy typ klienta wypełnia identyczny formularz, w którym wpisuje się imię, nazwisko, PESEL i pozostałe informacje potrzebne do logowania.

Konto tymczasowe Fortuna to sposobność obstawiania zakładów bukmacherskich bez weryfikacji na dystansie 28 dni. Tyle wynosi termin ważności profilu gracza, który zarejestrował się bez dowodu. Po tym czasie konieczna jest weryfikacja, aby móc kontynuować obstawianie meczów w Fortunie. Klient, który jej nie dokona – traci dostęp do profilu gracza. Co jeszcze? Oczywiście wcześniej z konta tymczasowego nie można wypłacić wygranych na rachunek bankowy. Brak weryfikacji może skutkować również zamrożeniem salda bonusowego i głównego.

Jak założyć konto w Fortunie bez dowodu?

Do rejestracji bez dowodu w Fortunie nie potrzebujesz dokumentu tożsamości, a dokładniej – skanów/zdjęć dowodu osobistego lub paszportu. Bukmacher do prawidłowego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego wymaga jednak od klienta wpisania numeru PESEL. To kod identyfikacyjny, który znajduje się właśnie na dokumentach takich jak: dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Jeśli nie znasz PESEL-u to przed rejestracją przygotuj jego numer, bo będzie konieczny w prawidłowym utworzeniu profilu użytkownika.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna jest jednym z bukmacherów bez weryfikacji w Polsce (https://zagranie.com/bukmacher-bez-weryfikacji/), który umożliwia typowanie zakładów bez dowodu (przynajmniej na początku). To nie oznacza, że nie trzeba się rejestrować, żeby uzyskać dostęp do oferty bukmachera. Fortuna wymaga stworzenia indywidualnego profilu klienta, który będzie przypisany konkretnie do jednego gracza. Dlatego na stronie efortuna.pl podczas rejestracji trzeba podać szereg informacji:

  • Pseudonim/login,
  • Hasło,
  • PIN kod,
  • Adres e-mail,
  • Imię,
  • Nazwisko,
  • Telefon komórkowy,
  • PESEL,
  • Kod promocyjny.

W celu prawidłowego dokończenia rejestracji bez dowodu trzeba też wybrać źródło dochodów, a także wymagane zgody m.in. odnośnie polityki prywatności.

Rejestracja bez dowodu w Fortunie

Czym się różni rejestracja bez dowodu w Fortunie od tej klasycznej? Jak widzisz na powyższym przykładzie – w formularzu żaden odnośnik nie nakazuje podania numeru i serii dowodu osobistego. Bukmacher, który od razu weryfikuje klienta, prosi o wprowadzenie takich informacji już na etapie rejestracji. Co więcej, w Fortunie nie należy do formularza dołączać skanów dokumentu tożsamości. Wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby bukmacher weryfikował tożsamość klienta – wówczas już w procesie rejestracji musiałbyś pokazać ważny dowód osobisty lub paszport.

Rejestracja bez dowodu w dużej mierze pozwala zaoszczędzić czas. Jak zawsze formalności trochę zajmują i podobnie jest z weryfikacją u bukmachera. Wszystko znacznie by się wydłużyło, jeśli przy zakładaniu konta trzeba byłobt wykonać skany dokumentu i wysłać do bukmachera.

Konto tymczasowe Fortuna – zalety i wady

Największym plusem bukmacherów bez dowodu jest oczywiście prostota, bo tak naprawdę rejestrujesz się i po prostu grasz: https://zagranie.com/bukmacherzy-bez-dowodu-czyli-wchodzisz-i-grasz-sprawdz-jak/. Tak samo jest w Fortunie – ze stoperem w ręce można odliczać sekundy, które upływają przy rejestracji. Cały proces może zamknąć się w dwóch minutach, a po tym czasie możemy otrzymać zakład bez ryzyka do 610 PLN (z kodem promocyjnym: ZAGRANIE). To pomocne – zwłaszcza, kiedy chcemy postawić szybko kupon przed rozpoczynającym się meczem.

Na koncie tymczasowym Fortuna nowi użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich opcji płatniczych – jeśli chodzi o wpłaty. Na depozyty limitów nie ma, co innego z wypłatami. I tu przechodzimy do wad rejestracji bez dowodu. Największa z nich związana jest z brakiem wypłat. Nawet jeśli zgromadzisz pokaźną sumę na koncie, to żeby ją wypłacić – trzeba wykonać weryfikacje tożsamości. Z salda głównego możesz obstawiać kupony, ale do wypłaty nie jest ono zakwalifikowane. Kolejne obostrzenie związane jest z limitem stawek – na koncie tymczasowym zagrasz maksymalnie za 5000 PLN. Przypomnijmy też, że bonus freebet od Fortuny uzyskasz dopiero po zweryfikowaniu danych osobowych.

konto tymczasowe fortuna

Jak widać, wszystko ma swoje zalety i wady. Z naszego punktu widzenia – początkowo warto skorzystać z rejestracji bez dowodu, ale później, w wolnej chwili, opłaca się zweryfikować profil. Dlaczego? Dlatego, żeby odblokować wypłaty, odebrać darmowy zakład i generalnie znieść limity stawek. Gracze, którzy myślą o dłuższej grze prędzej czy później będą musieli przebrnąć przez weryfikacje.

Szybka rejestracja bez weryfikacji w Fortunie

Szybka rejestracja bez weryfikacji jest legalna w Polsce, ponieważ bukmacherzy korzystają z numeru PESEL, aby uzyskać najważniejsze informacje o graczu. Zauważ, że każdy bukmacher wymaga podczas rejestracji wpisania numeru PESEL. Dlaczego? Dlatego, że za jego sprawą otrzymuje informacje o dacie urodzenia gracza. Co więcej, PESEL przypisany jest do jednego obywatela, a więc w ten sposób bukmacher zamyka drogę do tworzenia więcej niż jednego konta przez tego samego klienta.

Oczywiście na dalszym etapie gry sam PESEL nie wystarczy, bo bukmacher musi potwierdzić dokumentem tożsamości profil użytkownika.

Fortuna rejestracja bez dowodu – podsumowanie

Dobre oceny Fortuny związane są też z rejestracją bez dowodu. Bukmacherzy, którzy pozwalają na taki model tworzenia profilu typerskiego zyskują w Polsce na znaczeniu. Wszelkie formalności kojarzą się negatywnie, więc jeśli bukmacher ogranicza je do minimum, to zyskuje w oczach graczy. Tak jest w przypadku Fortuny, gdzie nowy klient nie musi mieć przy sobie dokumentu tożsamości, żeby uzyskać prawo do obstawiania zakładów bukmacherskich. Co więcej, za sprawą szybkiej rejestracji bez dowodu może zyskać pakiet benefitów, którymi są zakład bez ryzyka na start i bonus 100% od wpłaty.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać do Fortuny w rejestracji bez dowodu?

Jeśli zakładasz konto w Fortunie bez dowodu, to w polu kod promocyjny wprowadź: ZAGRANIE.

Jakie bonusy otrzymasz za rejestrację bez dowodu w Fortunie?

Na konto tymczasowe Fortuna wypłaca zakłada bez ryzyka 610 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze