Fortuna PRIME Show MMA posiada na wyłączność, co oznacza, że tylko u tego bukmachera zrealizujesz zakłady związane z tą federacją. Na PRIME Show Fortuna oferuje specjalny bonus i kod promocyjny dla nowych użytkowników. Dzięki tej ofercie możesz obstawiać galę PRIME m.in. za bonus freebet i zakład bez ryzyka. Jaki kod promocyjny wpisać na bonusy Prime Show MMA?

prime show mma typy w fortunie

Fortuna PRIME Show MMA

W Fortunie PRIME Show MMA wytypujesz w podobny sposób, co High League. To bukmacher oferujący podobny zestaw typów na obie te gale freak fights. Na PRIME Show MMA Fortuna otwiera kilkanaście rynków odnoszących się do wyniku pojedynku, a także przebiegu starcia. Bukmacher ten udostępnia kursy w serwisie online efortuna.pl, aplikacji mobile i punktach stacjonarnych.

👉 Nowi użytkownicy przed każdą galą PRIME Show MMA mogą odebrać bonusy od Fortuny. To bukmacher słynący z tego, że oferuje ciekawe promocje i tak też jest tym razem. Aby skorzystać z bonusów najpierw trzeba zarejestrować konto z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Wystarczy wpisać to hasło przy rejestracji, żeby zagrać o maksymalny zestaw gratyfikacji na PRIME Show MMA.

Bonusy VIP na PRIME Show MMA

W zakładach Fortuny kod promocyjny przeznaczony jest tylko dla nowych użytkowników. To oznacza, że mogą go użyć ci gracze, którzy nie mieli okazji gry u tego bukmachera. Wpisując kod: ZAGRANIE otrzymasz bonusy VIP na PRIME Show MMA. Co wchodzi w ich skład?

Przede wszystkim główną atrakcją jest zakład bez ryzyka do 600 złotych. Dzięki niemu możesz pomylić się w swoich przewidywaniach, a mimo tego – otrzymasz zwrot stawki z kuponu. Stąd nazwa oferty “bez ryzyka”. Co więcej, w ramach specjalnych bonusów na PRIME Show MMA w ofercie znajdują się dwa freebety: 20 zł (za rejestrację i weryfikacje), a także 10 zł (za dokonanie wpłaty na konto).

Kolejny z bonusów na galę, to gratyfikacja 50% od drugiej wpłaty do 200 złotych. Jak widzisz łącznie będziesz mógł sporo zyskać na obstawianie PRIME Show MMA.

Zakład bez ryzyka na PRIME Show MMA

Na PRIME Show MMA jednym z najlepszych bonusów Fortuny jest zakład bez ryzyka. To oferta atrakcyjna od strony finansowej, ale też prosta w użyciu. Tak naprawdę wszystko sprowadza się do rejestracji z kodem, a następnie zrealizowaniu pierwszej wpłaty. Po tym możesz postawić ubezpieczony kupon, który będzie objęty zakładem bez ryzyka. To oznacza, że jeśli nie trafisz – otrzymasz 100% zwrotu stawki do 600 złotych.

Odebranym bonusem trzeba obrócić tylko raz w zakładach Fortuny, a następnie można go wypłacić na rachunek bankowy.

Jak postawić kupon bez ryzyka na PRIME Show MMA?

  1. Zarejestruj się w Fortunie wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE.
  2. Zrób pierwszą wpłatę na konto.
  3. Postaw kupon złożony z typów na PRIME Show MMA.
  4. Jeśli przegrasz – otrzymasz bonus cashback (zwrot stawki).

Pod bonus bez ryzyka podlega zakład pojedynczy lub akumulowany. Co ciekawe, na kuponie możesz umieścić dowolne typy na PRIME Show MMA, ponieważ bukmacher nie ustalił kursu minimalnego dla zakładów objętych cashbackiem.

kursy na prime show mma

Zakłady bukmacherskie i PRIME Show MMA

PRIME Show MMA, tak jak pozostałe gale freak fight, może być obstawiane w zakładach bukmacherskich. Nowy trend zapoczątkowało FAME MMA, które niegdyś współpracowało z LVBET. Następnie tego rodzaju wydarzeniami zainteresowali się pozostali bukmacherzy widząc, jak dużą popularnością cieszą się tego rodzaju pojedynki.

Na PRIME Show MMA zakłady na wyłączność oferuje Fortuna. Tym sposobem bukmacher zapewnił sobie nowe grono klientów, którzy chcąc wytypować swoich faworytów na PRIME – muszą to zrobić tylko w Fortunie. Co ważne, to renomowany bukmacher, który ma dobre recenzje. Obstawianie w Fortunie poleca większość klientów, co widać po naszym rankingu bukmacherów na Zagranie.com.

W zakładach Fortuny na PRIME Show MMA udostępniane są podobne rynki, co w przypadku profesjonalnych walk na KSW i UFC. W Fortunie oferowane są typy pre-match, co oznacza, że poszczególne starcia możesz obstawiać przed ich rozpoczęciem. Jak na razie Fortuna nie oferuje zakładów live na PRIME Show MMA.

Obstawianie PRIME Show MMA w Fortunie

To jeden z największych bukmacherów w Polsce, który jest dostępny całodobowo w internecie, a także w określonych godzinach za pośrednictwem lokali stacjonarnych. Oczywiście większość typerów gra zakłady online, które mogą być obstawiane na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji.

Jeśli chodzi o ofertę online, to na początku musisz zarejestrować konto, żeby móc obstawiać w Fortunie. Rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut, a istotnym czynnikiem jest, żeby wprowadzić wiarygodne dane osobowe, a także kod promocyjny. Co ważne, weryfikując nowe konto możesz odebrać bonus bez depozytu o wartości 20 zł. To darmowy zakład, za który można obstawiać m.in. walki PRIME Show MMA. Weryfikacji w Fortunie dokonasz tradycyjną metodą (poprzez skany dokumentu tożsamości) lub narzędziem mojeID.

Do odebrania pozostałych bonusów na PRIME Show MMA, a także typowania zakładów potrzebna jest wpłata na konto główne. W Fortunie tego rodzaju transakcje przeprowadzisz korzystając z BLIK-a, przelewów online lub karty płatniczej VISA/Mastercard.

Walki i gale PRIME Show MMA – co jeszcze wiedzieć?

Na PRIME Show MMA o werdykcie decydują profesjonalni sędziowie – wszystko po to, żeby nikt nie poddawał wątpliwości wyników gali. W końcu później to one determinują sposób rozstrzygnięcia kuponów w zakładach bukmacherskich. Na PRIME Show MMA zwykle pojedynki odbywają się w formule MMA, ale zdarzają się też starcia w boksie i kick-boxingu. Warto mieć to na uwadze, bo wtedy walka ma inny przebieg, a co za tym idzie jej finał również może różnić się od tego znanego z MMA.

Organizatorzy freak fightów w Polsce zwykle nie wchodzą sobie w drogę, a więc kiedy odbywa się PRIME Show MMA, to nie ma High League czy FAME MMA. W ostatnim czasie można zaobserwować sporo transferów pomiędzy tymi galami tj. uczestnicy z FAME MMA walczą na PRIME Show MMA. Oczywiście to działa też w drugą stronę.

FAQ

Gdzie można obstawiać PRIME Show MMA?

Jak na razie PRIME Show MMA możesz obstawiać tylko w zakładach Fortuny.

Jaki bonus otrzymasz od Fortuny na obstawianie PRIME Show MMA?

W Fortunie na PRIME Show MMA odbierzesz zakład bez ryzyka, freebet i bonus 50% od wpłaty!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze