Każdy z nas ma swoje zdanie na dzisiejsze spotkanie, nawet Fortuna ma opinie na ten temat. Jakie? Zobaczysz w poniższym tekście. O 20:45 Polacy zagrają z Włochami w pierwszym meczu grupy C pierwszej dywizji Ligi Narodów. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, co do wyniku tego pojedynku i na pewno nie są łaskawi dla Biało-Czerwonych. Przyjrzymy się ofercie Fortuny na to starcie. 

Fortuna opinie – przeczytaj recenzję legalnego bukmachera z Czech 

Włochy – Polska (20:45) Fortuna opinie i zapowiedź 

Tabula rasa. Chyba to stwierdzenie będzie przyświecało pierwszemu spotkaniu za kadencji nowego szkoleniowca reprezentacji Polski. 

Po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji polska drużyna narodowa potrzebowała zmian. Najłatwiej zmienić trenera i taką też decyzję podjął PZPN, zamieniając Adama Nawałkę na Jerzego Brzęczka 

47-letni Brzęczek zaskoczył przy doborze kadry, nie powołując m.in. Kamila Grosickiego czy Michała Pazdana. To miał być jasny sygnał, że nikt nie będzie grał za zasługi. Z drugiej strony wzięcie swojego siostrzeńca, Jakuba Błaszczykowskiego, trochę się z tym gryzie.  


Fortuna opinie: Włochy - Polska

Debiut na stanowisku trenera dobrze byłoby zacząć od zwycięstwa, ale los nie jest łaskawy dla nowego szkoleniowca, bo od razu Polacy zmierzą się z rywalem z wysokiej półki. 

Wszystko za sprawą Ligi Narodów UEFA, w której Biało-Czerwoni wylądowali do pierwszej dywizji, czyli tej najwyższej razem z takimi kozakami jak Francja, Włochy, Anglia, Chorwacja, Portugalia, Belgia czy Włochy. Los się w pewien sposób do nas uśmiechnął i w grupie przyjdzie nam się mierzyć z Włochami i Portugalią, czyli teoretycznie nieco słabszymi ekipami z tego grona.  

Pytanie, czy podopieczni Brzęczka w obecnej formie są w stanie powalczyć z takimi zespołami? 

Zobaczymy. Mecze po wielkich imprezach rządzą się swoimi prawami. Drużyny nie mają żadnego ciśnienia, żeby coś wygrywać. Bo o ile Liga Narodów to nie są typowo sparingowe rozgrywki, to i tak stawka tych spotkań nie jest aż tak duża, żeby gracze spinali się jakoś szczególnie.  

,,Fortuna opinie” nie jest łaskawa dla Polaków, jednak póki piłka w grze, nigdy nic nie wiadomo.  

Włochy – Polska: Fortuna opinie, kursy i typy 

To, że Biało-Czerwoni nie są faworytem tego pojedynku, nie powinno nikogo dziwić. Gramy na wyjeździe, jesteśmy po słabym turnieju, a nasza kadra obronna wygląda bardzo nieciekawie. Ale Włosi nie są też jakimiś ,,orłami” w defensywie, tracąc gola w każdym z ostatnich 4 spotkań. Fakt, mecze towarzyskie mają inną charakterystykę, lecz z tego faktu można już wyciągnąć jakieś wnioski. Kto jak nie Robert Lewandowski miałby wykorzystać potencjalne błędy formacji obronnej Italii? 

Jak wyglądają opinie Fortuny na ten pojedynek? 


fortuna opinie: Liga Narodów

Jeżeli jesteś patriotą, to czeski bukmacher wynagrodzi Cię za to i to sowicie. Pesymiści (lub realiści – odejdźmy od semantyki) mogą liczyć na dużo niższy przelicznik, bo ten na zwycięstwo gospodarzy wynosi zaledwie 1.72, w porównaniu do aż 5.70 za wygraną Polski. 

Co w takim razie typować na ten mecz? 

Wydaje się, że możemy zobaczyć dużo goli w Bolonii. Włosi tracą dużo bramek, a o naszych reprezentantach chyba nie trzeba tego mówić. To starcie będzie ważne dla Biało-Czerwonych, bo będą mogli oni zmazać plamę po mundialu w Rosji, a sam Jerzy Brzęczek będzie chciał mieć udany debiut w roli selekcjonera. Spodziewam się dużej liczby bramek. Dlatego też moim typem jest to, że obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5. Za to zdarzenie Fortuna proponuje bardzo wysoki kurs, bo aż 2.96. 

A Wy jakie macie opinie na typy z oferty Fortuny na mecz Włochy – Polska?