Fortuna Oficjalny Bukmacher PGE Ekstraliga

Jakub Miśkowiak

Operator zakładów bukmacherskich Fortuna został oficjalnym bukmacherem PGE Ekstraligi, czyli najwyższej klasy rozgrywek żużlowych w Polsce. Współpraca pomiędzy oboma podmiotami trwać będzie przynajmniej przez dwa najbliższe sezony, czyli do końca 2024 roku.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna została oficjalnym bukmacherem PGE Ekstraligi

Fortuna na mocy umowy zawartej z Ekstraligą Żużlową została oficjalnym bukmacherem rozgrywek w sezonie 2023 oraz 2024. Współpraca obu podmiotów będzie polegać na obecności oferty Fortuny w aplikacji PGE Ekstraligi, dzięki czemu gracze będą mogli mieć szybki dostęp do zakładów, z kolei Fortuna w najbliższym czasie zastosuje działania promocyjne mające na celu zwiększenie zainteresowania żużlem wśród graczy oraz poszerzenie dotychczasowej oferty zakładów. Umowa została zawarta na okres obejmujący dwa sezony, a rozpocznie się już od nadchodzącej 6. kolejki.

W oficjalnym komunikacie prasowym prezesi obu podmiotów wyrazili ogromne zadowolenie z nawiązanej współpracy. Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie mówi o tym że „Tym razem zdecydowaliśmy się wejść do zupełnie nowego dla nas świata, bo nie mamy wątpliwości, że tak znaczące zainteresowanie żużlem w naszym kraju to przede wszystkim zasługa znakomitego poziomu sportowego i organizacyjnego PGE Ekstraligi. Nawiązana dzisiaj współpraca oznacza jeszcze lepszą propozycję bukmacherską w Fortunie dla fanów czarnego sportu, a wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze speedway’em pokażemy, że obstawianie meczów najlepszej żużlowej ligi na świecie jest prostsze niż się wydaje”.

Prezes Ekstraligi Żużlowej, Wojciech Stępniewski dodaje z kolei: „Jestem przekonany, że zawarcie umowy na dwa lata świadczy o tym, że jako partnerzy mamy do siebie zaufanie, a wspólny wysiłek klubów oraz PGE Ekstraligi i PZM w kształtowaniu wartości medialnej i sponsorskiej najlepszej żużlowej ligi świata prowadzi do postrzegania jej produktu jako atrakcyjnego dla sponsorów.”

Zawiązana współpraca oznacza zatem szereg korzyści dla kibiców, którzy lubią obstawiać mecze żużlowe, ponieważ poszerzenie oferty oraz łatwiejsza dostępność zakładów sprawi, że gra będzie przyjemniejsza i prostsza, co niewątpliwie leży w interesie wszystkich związanych z polskim speedwayem i najlepszą żużlową ligą świata.

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze