Szóstego grudnia są Mikołajki – każdy to wie, tak jak wszyscy mają świadomość, że ta tradycja niesie ze sobą prezenty od Świętego Mikołaja. W świecie zakładów bukmacherskich takim darczyńcą została dzisiaj Fortuna, która oferuje bardzo atrakcyjne warunki dla nowych użytkowników – warto odebrać bonusy! Zakład bez ryzyka, darmowe pieniądze oraz dodatkowe środki od wpłaty – w sumie do uzyskania 530PLN w Mikołajki.

Nie masz konta w Fortunie? Zarejestruj się i skorzystaj z Mikołajkowej promocji
Odbierz 120 PLN na zakład bez ryzyka i 10 PLN na grę w punktach FKP!

Fortuna odbierz bonusODBIERAM BONUS 

Mikołajkowa, bardzo atrakcyjna oferta jest skierowana wyłącznie do graczy nie posiadających jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Fortuna. Rejestrując się do bukmachera dzisiaj, na graczy czeka wiele bonusów. Zacznijmy od tego najbardziej pożądanego przez użytkowników, czyli darmowego zakładu. Każdy dzisiaj zarejestrowany otrzyma 10PLN w formie 1400 punktów FKP. Aby wykorzystać ten freebet trzeba zaznaczyć przy kuponie pole „Do zapłaty 1,400 punktów FKP”.

Mimo, że to freebet brzmi najatrakcyjniej, to w mojej opinii najbardziej wartościowym bonusem jest zakłada bez ryzyka. Oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu na nowym koncie, niezależnie od jego stawki, jednak zwrot z przegranej jest możliwy maksymalnie do 120PLN od postawionych pieniędzy. Na czym polega ta promocja? W przypadku przegranego zakładu bukmacher Fortuna zwraca nam postawioną stawkę. W przypadku trafionego kuponu dostajemy naszą należną wygraną i nie mamy już możliwości wykorzystania zakładu bez ryzyka. Dlaczego właśnie ten bonus uważam za najatrakcyjniejszy? Przykładowo stawiając zakład za 100PLN, w przypadku przegranej tracimy praktycznie tylko 12PLN (Fortuna oddaje stawkę minus 12% podatek).

Trzecim, a zarazem ostatnim oferowanym bonusem przez Fortunę w Mikołajki dla nowych graczy jest ten od naszego pierwszego depozytu. W tej promocji dostajemy środki bonusowe o wartości 100% naszej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota jaką możemy uzyskać w ten sposób to 400PLN.

Oferta dostępna tylko w Mikołajki, czyli szóstego grudnia – odbierz atrakcyjne bonusy o wartości w sumie 530PLN!