Fortuna kod kuponu

fortuna, co to jest kupon bezpieczny

Znając kod kuponu w Fortunie szybko i bez problemu dowiesz się, czy twój zakład wygrał, czy przegrał. To błyskawiczna metoda sprawdzania kuponów zawartych w punktach stacjonarnych Fortuny. Jak to zrobić? Wyjaśniamy w tym artykule.

Znaczna większość zakładów obstawianych w Fortunie generowana jest przez kanały online, ale wciąż jest grono tradycyjnych graczy, która obstawia w lokalach naziemnych. Fortuna posiada najwięcej stacjonarnych placówek spośród wszystkich legalnych bukmacherów. Aktualnie na terenie Polski znajduje się już około 600 lokali Fortuny.

Typowanie w punkcie stacjonarnym wiąże się z otrzymaniem dowodu zawarcia zakładu, a tym jest wydrukowany kupon na którym znajdują się obstawione mecze, typy oraz kursy i ewentualna wygrana. Chcąc dowiedzieć się o wynikach zakładów należy je samemu sprawdzić lub udać się do lokalu bukmachera i przekazać kupon do sprawdzenia. Dodatkową opcją, jaka pojawiła się w ofercie Fortuny jest samodzielne sprawdzenie zakładów poprzez wpisanie kodu kuponu na stronie efortuna.pl.

Fortuna kod kuponu – gdzie go znaleźć?

Jeśli obstawiasz w punkcie stacjonarnym, to za każdym razem otrzymujesz kupon do ręki. To on stanowi podstawę wypłaty wygranej, jeśli twoje typy zostaną pozytywnie rozliczone. Na kuponie Fortuny znajdują się takie informacje jak:

  • Typ kuponu np. solo lub ako
  • Miejsce zawarcia kuponu
  • Obstawiony mecz i typ
  • Kurs całkowity kuponu
  • Stawka
  • Podatek
  • Ewentualna wygrana

Co więcej pod danymi, które wymieniliśmy wcześniej znajdziesz także informacje zatytułowane jako:

  • ID kuponu
  • Kod kontrolny

Obie te informacje składają się na tzw. kod kuponu Fortuna.

Jak użyć kod kuponu Fortuna?

Kod kuponu możesz zrealizować wchodząc na stronę internetową efortuna.pl. Już na stronie głównej bukmachera przesuwając się na sam dół w lewym rogu znajduje się pole zatytułowane “kontrola kuponu” z przypisem “Wprowadź ID lub 16-cyfrowy numer biletu i 4-cyfrowy kod kontrolny, aby sprawdzić jego status”.

kontrola kuponu fortuna

Aby dowiedzieć się o wyniku kuponu należy uzupełnić oba pola – korzystając z informacji, jakie masz na swoim kuponie. Jeśli już wpiszesz wymagane dane kliknij żółty przycisk “sprawdź”. System sprawdz twoje typy, a ty zostaniesz poinformowany o tym, czy twój kupon wszedł czy nie wszedł.

Kod kuponu użyty – jak odebrać wygraną?

Zastanawiasz się: skoro sprawdziłeś online wynik swojego kuponu, to czy możesz odebrać w ten sposób wygraną? Nie, to nie jest możliwe, bo jeśli obstawiasz w zakładach stacjonarnych Fortuna, to tylko tam możesz odebrać wygraną. Inaczej byłoby, gdybyś obstawiał online, to wtedy pieniądze z wygranego kuponu zostałyby przelane na twoje konto internetowe w Fortunie. To jeden z atutów wybrania bukmachera online.

A więc jeśli użyłeś kod kuponu i twój zakład wygrał, to po odbiór wygranej musisz zgłosić się do punktu, w którym wytypowałeś kupon.

Fortuna kod promocyjny zamiast kodu kuponu?

Obstawianie w zakładach stacjonarnych jest znacznie bardziej kłopotliwe niż granie online. Typując tradycyjnie jesteś zmuszony do wyjścia z domu i oglądania się na godziny otwarcia Fortuny. Inaczej jest w zakładach internetowych, które dostępne są 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Co więcej, wybierając Fortunę online możesz odebrać kod promocyjny, który działa na innych zasadach niż kod kuponu.

kod promocyjny fortuna

Kod promocyjny w Fortunie to specjalne hasło, które należy wpisać podczas rejestracji konta u tego bukmachera. Jaki to kod? Nasz kod promocyjny do Fortuny to: 1445PLN. Dzięki niemu otrzymasz darmowy bonus 20 PLN i zakład bez ryzyka oraz bonus 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kody promocyjne wykorzystać możesz nie tylko w zakładach bukmacherskich Fortuna, ale także u pozostałych legalnych bukmacherów. Jeśli chcesz założyć konto u bukmachera online – sprawdź czy oferujemy dla niego kod bonusowy. Jeśli tak – skorzystaj z oferty, a otrzymasz więcej niż normalnie w bonusie na start.

Więcej o kodach promocyjnych i bonusach bukmacherskich znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

Zaloguj się aby dodawać komentarze