Bukmacher Fortuna High League oferuje na wyłączność, co oznacza, że tylko u tego operatora postawisz typy na walki celebrytów w tej organizacji. Na High League oferowane są specjalne bonusy, dzięki którym możesz odebrać freebet, a także zakład bez ryzyka. Jeśli zarejestrujesz konto przed galą, to załapiesz się na ekskluzywny kod promocyjny. Obstawianie High League w Fortunie może się naprawdę opłacać!

high league 3 zakład

Fortuna High League

High League to federacja, która wzbudza emocje, bo to do siebie mają wszelkie freak fighty. Fortuna zaangażowała się w organizację Malika Monta na podobnej zasadzie, co Betclic w FAME MMA. Umowa na kursy i zakłady obowiązuje na wyłączność. Co to oznacza? To że tylko bukmacher Fortuna ma prawo oferować obstawianie tego wydarzenia. Nic z tego, że STS, Superbet czy BETFAN to również legalni bukmacherzy. W tym przypadku High League u nich nie znajdziesz.

Logo Fortuny można zauważyć na każdej gali High League, a także w oficjalnym serwisie federacji. Bukmacher współpracuje z federacją od początku jej założenia, a więc pierwszej gali, która miała miejsce pod koniec sierpnia 2021 roku. Fortuna na High League wystawia kursy odnośnie poszczególnych pojedynków. Jako kibic tej organizacji możesz u tego bukmachera przewidywać wyniki starć influencerów, youtuberów i tiktokerów.

Bonusy VIP na High League

Jeśli bonusy na High League, to tylko te od Fortuny. Nowy gracz ma w czym wybierać, bo bukmacher ten oferuje wiele za kod promocyjny. Tak, tak – kod promocyjny to kolejny przywilej, na który możesz liczyć od Fortuny. Zbliża się gala High League, a ty nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie to idealny moment na jego rejestrację. Dzięki niemu odbierzesz aż trzy gratyfikacje na start. O jakich promocjach mowa? Oto benefity, z których możesz korzystać obstawiając High League:

  • Darmowy zakład 20 zł (freebet bez depozytu),
  • Zakład bez ryzyka do 600 zł (ubezpieczenie stawki kuponu),
  • Bonus 100% od drugiej wpłaty do 2100 zł.

Aby wszystkie bonusy trafiły na twoje konto najpierw musisz zarejestrować konto na efortuna.pl wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE. Gdy już to zrobisz, możesz przejść do odbioru poszczególnych gratyfikacji. Jeśli zweryfikujesz konto – otrzymasz darmowe 20 zł na typowanie High League. Po pierwszej wpłacie będziesz mógł zagrać zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem stawki do 600 zł.

high league 3 zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka na High League

W High League możesz obstawiać walki Marcina Dubiela, Zusje, Lil Masti czy Ewy Brodnickiej. Dzięki specjalnej promocji Fortuny możesz odzyskać stawkę, jeśli twoje typy okażą się nietrafione. Tak właśnie działa ekskluzywny zakład bez ryzyka na High League, jaki oferuje bukmacher Fortuna. To ubezpieczenie pierwszego kuponu zagranego z rzeczywistego salda depozytowego. W ten sposób niczym nie ryzykujesz, bo jeśli przegrasz, to otrzymasz cashback (zwrot stawki).

Jak działa zakład bez ryzyka na High League? Jak już wspominaliśmy wcześniej najpierw musisz utworzyć konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Co dalej? Następnie bukmacher wymaga realizacji depozytu – możesz to zrobić m.in. przy użyciu BLIK-a. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z bonusu to 20 zł. Gdy już środki znajdą się u ciebie na koncie Fortuny, to możesz postawić kupon bez ryzyka.

Ubezpieczeniu podlega zakład SOLO i AKO, co oznacza, że możesz zagrać jedną walkę, a także więcej konfrontacji High League. Po postawieniu kuponu pozostaje ci czekać: jeśli typy okażą się błędne, Fortuna wypłaci ci zwrot stawki.

Zakłady bukmacherskie i High League

Walki na galach z udziałem celebrytów zwykle odbywają się w formule MMA, ale też zdarzają się wyjątki, że pojedynki toczą się na zasadach boksu i bardziej ekstremalnych odmianach sportów walki. W zakładach bukmacherskich wszystkie pojedynki z karty walk High League wytypujesz na kilkunastu rynkach. Fortuna oferuje klasyczne zakłady takie jakie znajdziesz przy profesjonalnych federacjach MMA: UFC i KSW.

Na High League Fortuna oferuje zakłady w trybie pre-match, co oznacza, że możesz grać typy przed rozpoczęciem walki. Malik Montana organizuje gale w sobotni wieczór, więc każdy typer powinien zdążyć postawić interesujące go zakłady. W Fortunie można grać na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

Obstawianie High League w Fortunie

Aby obstawiać zakłady na High League w Fortunie online najpierw trzeba zarejestrować konto u tego buka. Przestrzegamy, że mogą to zrobić tylko pełnoletnie osoby. W naszym kraju zakłady dostępne są dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat. Nie ma sensu oszukiwać bukmachera, bo żeby wypłacić wygraną i tak trzeba przejść obowiązkową weryfikacje danych osobowych.

Jeśli jesteś nowy, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z bonusów Fortuny, które dostępne są na High League. W tym celu polecamy nasz kod promocyjny, za który przyznawane są freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. Typy na High League mogą być obstawiane właśnie za pośrednictwem specjalnych promocji.

Jaką strategię obrać? Freak fighty rządzą się swoimi prawami, ale można w nich wyróżnić osoby, które lepiej radzą sobie od reszty w oktagonie. Wówczas opłaca się zagrać na ich zwycięstwo. Analizując kursy szybko dowiesz się kto jest uznawany za faworyta walki, a kogo skazuje się na porażkę.

Walki i gale High League – co jeszcze wiedzieć?

Do High League trafiają nowe twarze, a także osoby, które były kojarzone z FAME MMA. Tym samym federacja ta zyskuje coraz szerszą rozpoznawalność. Gale odbywają się co kilka miesięcy, a Malik Montanta organizuje je w dużych halach sportowych. Oczywiście, żeby obejrzeć High League wcale nie trzeba wybierać się na galę, ponieważ wydarzenie to jest transmitowane w internecie poprzez Pay Per View.

Obstawiając High League trzeba pamiętać, że to pojedynki amatorów sportów walki, a więc nie poziom rywalizacji bywa najważniejszy. To wydarzenie, które skoncentrowane jest na show, choć walki oceniane są przez zawodowych sędziów. Niekiedy werdykty bywają kontrowersyjne, ale są respektowane przez bukmacherów w kontekście rozliczenia poszczególnych kuponów.

FAQ

Jakie bonusy na High League oferuje Fortuna?

Nowi gracze na High League mogą odebrać darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 100% do 2100 zł.

Jaki jest kod promocyjny na High League?

Kod promocyjny Fortuny na bonusy VIP to: ZAGRANIE.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze