Punkty stacjonarne u bukmacherów można określić jako początek ich działalności. Za nim ci zaczęli mocniej działać w internecie, to zdecydowanie popularniejsi byli w lokalach naziemnych. Nic więc dziwnego, że ludzi dalej interesują, jakie są godziny otwarcia w Fortunie, czy są jakiekolwiek zalety tego oraz dostępne bonusy bukmacherskie, z których można skorzystać. W poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania. 

Fortuna godziny otwarcia – krótka historia firmy

Za nim przejdziemy do tego, jakie są godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuny, to opowiedzmy krótką historię firmy. W końcu to ważne, żeby zrozumieć, dlaczego lokale naziemne są dalej popularne. Fortuna działa na rynku od 1996 roku, czyli już bardzo długo. 24-letnia firma na początku nazywała się “Profesjonał”, jednak później przeszła rebranding. Co ciekawe, od 2001 roku Fortuna wydaje tygodnik, który nazywa się teraz “Fortuna zakłady bukmacherskie”. Nie wszyscy o tym wiedzą, a jest to dość ciekawy fakt.

Na ten moment firma posiada aż 600 punktów stacjonarnych, o wiele więcej od STS-u, bowiem ten ma ich “tylko” 444. Oprócz tego Fortuna tak samo jak inni bukmacherzy przyjmuje też zakłady bukmacherskie w internecie i przez aplikację mobilną. Według “Graj Legalnie” co trzeci klient bukmacherski wybiera właśnie tę firmę, co musi świadczyć o dużym zaufaniu do niej i jakości świadczonych usług. W końcu na rynku panuje bardzo duża konkurencja, a udział w 47 procentach ma STS, co dodatkowo zawęża pole działania.

Jakie są godziny otwarcia w Fortunie?

W przeciwieństwie do STS-u, który zazwyczaj ma stałe godziny otwarcia, w Fortunie te różnią się od dnia tygodnia i miejscowości. Zazwyczaj wygląda to tak:

  • w poniedziałki jest otwarte od godziny 10:00 do 17:30
  • od wtorku do czwartku jest otwarte od 9:30 do 18:30
  • w piątek jest otwarte od 9 do 19:00
  • w sobotę jest otwarte od 8:30 do 17:30
  • w niedzielę jest otwarte od 8:30 do 17:00

Sam fakt, że harmonogram godzin otwarcia w Fortunie jest tak różny, nie sprzyja temu bukmacherowi. Jednak z całą pewnością nie można narzekać na to, że punkty stacjonarne są krótko otwarte. W końcu firma postarała się o to, aby lokale naziemne były dostępne przez około siedem lub więcej godzin. Zapewne najwięcej klientów przychodzi w godzinach około południowych, a wtedy niezależnie od dnia punkty stacjonarne są otwarte dla gości. 

Fortuna logo

Zalety i wady punktów stacjonarnych Fortuny

Wszystko ma swoje zalety i wady. Zacznijmy najpierw od tych pierwszych, w końcu to ważniejsza część. Punkty stacjonarne Fortuny mają wiele zalet. Przede wszystkim jest ich bardzo dużo, bo aż 600. Tak duża liczba lokali naziemnych sprawia, że są łatwo dostępne w całej Polsce i nie trzeba jeździć wielu kilometrów, aby do nich dotrzeć (a przynajmniej tak to powinno wyglądać w teorii). Jak wyżej wspomniałem, firma posiada o 166 punktów stacjonarnych więcej niż STS, co zapewnia jej lepszą dostępność. Oprócz tego lokale Fortuny mają długie godziny otwarcia, chociaż te są nieco krócej otwarte niż u konkurencji. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze można po pracy lub przed nią, czekając na autobus, wejść na chwilę do takiego punktu i obstawić na szybko kupon, który wcześniej przeanalizowaliście. Z kolei jeżeli nie macie pomysłu co obstawiać, to sprawdźcie codziennie nasze typy dnia, które później możecie wykorzystać m.in. właśnie w lokalach Fortuny. 

W samych punktach naziemnych bukmachera możecie też obejrzeć mecze na żywo. Z całą pewnością pozwoli wam to na lepszą analizę kolejnych zdarzeń lub po prostu emocjonowanie się postawionymi spotkaniami. Zazwyczaj takie lokale posiadają duże telewizory, na których naprawdę wygodnie się ogląda spotkania. To, że bukmacherzy inwestują w telewizje, nie powinno nikogo dziwić, w końcu przyciąga to klientów. Do tego Fortuna posiada też swoją telewizję, gdzie udostępnia transmisje live. 

Z minusów, jakie na pewno należy wymienić, mówiąc o punktach stacjonarnych Fortuny, to mogłoby być dłużej otwarte. Oprócz tego warto pamiętać, że aplikacja mobilna i strona internetowa są dostępne 24 godziny przez siedem dni w tygodniu, a lokale naziemne Fortuny tylko podczas godzin otwarcia. Z kolei same bonusy bukmacherskie również zazwyczaj są kierowane dla osób obstawiających przez internet, a nie w punktach stacjonarnych. Oczywiście znajdą się również akcje promocyjne skierowane do ludzi, którzy kupony stawiają w lokalach, ale jest ich znacznie mniej. 

lokale fortuna

Bonusy w Fortunie – co mogę dostać?

W Fortunie bardzo łatwo o promocje. Przez internet są dostępne promocje, które zwiększają kursy na wybrane zdarzenia lub zapewniają grę bez podatku. Do tego jeżeli założycie konto internetowe z naszym kodem promocyjnym 2230PLN, to zgarniecie:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Tak duża oferta powitalna sprawia, że znacznie łatwiej zacząć obstawiać mecze u tego bukmachera. Co prawda nie można jej zdobyć bezpośrednio w punkcie stacjonarnym, ale zarobione środki możecie przeznaczyć m.in. właśnie na grę w lokalach. Oprócz tego, jak wspomniałem wyżej, bukmacher często przygotowuje różne akcje promocyjne dla swoich stałych klientów. Te dostępne zazwyczaj są przez internet, ale również zdarzają się bonusy dla ludzi grających w punktach stacjonarnych. 

Fortuna godziny otwarcia – czy będzie więcej punktów?

Na ten moment nie wiadomo, czy bukmacher planuje postawić więcej lokali naziemnych. W końcu już jest ich bardzo dużo, o wiele więcej niż ma konkurencja. Być może zamiast tego, Fortuna przedłuży godziny otwarcia. W końcu te nie są zbyt długie, a same punkty stacjonarne cieszą się dużą popularnością. Na koniec już więc wspomnę, że bukmacher rozwija się cały czas, więc możemy być pewni, że rozszerzy swoją działalność albo w internecie, albo w punktach naziemnych. Obydwie rzeczy mają swoje plusy i minusy, więc wszystko zależy od tego, co preferuje klient. 

🕰 Jakie są godziny otwarcia w Fortunie?

Godziny otwarcia punktów stacjonarnych w Fortunie są różne. Jednak najczęściej lokale są dostępne dla gości od godziny 9:30 do 18:30.

🤔 Ile jest punktów naziemnych Fortuny?

Fortuna posiada na ten moment aż 600 punktów naziemnych, które są rozsiane po całej Polsce. Dzięki temu jest bardzo duża dostępność do lokali tego bukmachera.

🎁 Czy mogę otrzymać jakieś bonusy w Fortunie?

W Fortunie dostępne są bonusy za założenie konta przez internet. Możesz to zrobić z naszym kodem promocyjnym, dzięki czemu otrzymasz ciekawe promocje, a także dostęp do całej oferty bukmachera.

Zaloguj się aby dodawać komentarze