Fortuna forum bukmacherskie – czy istnieje coś takiego? Gdzie znajdę analizy i typy dnia na zakłady oferowane przez tego bukmachera? Często nas pytacie o takie rzeczy, więc z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego. Oprócz tego przeczytacie także o tym jakie bonusy możecie zgarnąć, a także jakie korzyści otrzymacie z dołączenia do forum. 

Forum Zagranie

Fortuna forum bukmacherskie – czy istnieje dedykowana grupa?

Zanim przejdziemy do tego, czy istnieją dedykowane grupy dla danego bukmachera, to skupmy się na tym, czym obecnie są fora oraz co zastąpiło te tradycyjne. Na początku tego tysiąclecia bardzo popularne były fora internetowe, gdzie ludzie skupiali się wokół danych dziedzin i rozmawiali na ich temat. Jednak z czasem coraz popularniejsze stały się portale społecznościowe. Najpierw NK, a później Facebook. Szczególnie ten drugi w krótkim czasie bardzo zyskał na popularności. Takie strony oprócz wrzucania zdjęć, prowadzenia swoich profili lub stron firmy, dały również możliwość zakładania i dołączania do grup.

Te w krótkim czasie wyparły tradycyjne fora, bo ludzie woleli się przerzucić na Facebooka, z którego i tak korzystają, a do tego jest przejrzysty i intuicyjny. W ten sposób powstała cała masa społeczności, w tym tych związanych z bukmacherką i hazardem. Przechodząc więc do sedna i odpowiadając na pytanie “czy istnieje duże, dedykowane forum Fortuny?”, to odpowiedź brzmi nie. Jednak są inne, wielkie społeczności. W tym nasza “Grupa Zagranie”, która skupiona jest wokół hazardu i obstawiania meczów. O tym co w niej znajdziecie przeczytacie niżej, a dołączyć możecie w tym miejscu

Grupę również znajdziecie bezpośrednio na Facebooku. Jeżeli wpiszecie w polu wyszukiwania “Grupa Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie”, to wyskoczy wam ona jako jedna z pierwszych propozycji. Po kliknięciu przycisku “dołącz” wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania i czekać aż administrator was przyjmie. Sam proces jest łatwy i szybki. Warto jednak pamiętać, że trzeba mieć ukończone 18 lat. Jest to związane z tym, że w Polsce hazard jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich, a ludzie, którzy nie mają ukończonego 18. roku życia i obstawiają mecze lub uprawiają hazard w inny sposób, łamią prawo. Takie zachowanie podlega dość surowym karom. 

Co znajdę na “Grupie Zagranie”?

“Grupa Zagranie” to przede wszystkim ludzie. Na ten moment jest nas już ponad 33 500 osób. Ta liczba ciągle rośnie i każdego dnia przybywa was coraz więcej. Dzięki temu cały czas możemy się rozwijać jako społeczność. Na naszym forum codziennie publikujemy dla was propozycję na dany dzień, które starannie przygotowujemy wcześniej. Przeczytacie o analizach przedmeczowych m.in. z:

  • piłki nożnej
  • tenisa
  • sportów walki
  • żużla
  • esportu

Na “Grupie Zagranie” znajdziecie typy na najważniejsze mecze Premier League, Serie A, Bundesligi i La Ligi. Jednak jeżeli ktoś woli obstawiać inne rozgrywki, to takie analizy przedmeczowe też spotka na naszym forum. Oprócz tego codzienne relacje z kortów tenisowych i hal sportowych, a także hitowych starć z CS:GO oraz League of Legends. Informujemy was też o najnowszych promocjach i bonusach u bukmacherów. 

Do tego wszyscy użytkownicy mogą pytać o rady dotyczące obstawiania meczów i szeroko pojętego hazardu, dyskutować na temat typów dnia (o tym czym są typy dnia przeczytacie tutaj), a także pokazywać swoje kupony, które są w grze lub wielkie wygrane. Dzięki temu, że społeczność jest duża i zaangażowana, to aktywność użytkowników jest dość duża i pojawia się sporo komentarzy. 

A może jednak Fortuna forum?

Oprócz “Grupy Zagranie” mamy też inne społeczności. Najpierw przedstawię wam grupę “Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sts Typy”. Dołączyć do niej możecie z tego linku. W tym wypadku, podobnie jak w przypadku “Grupy Zagranie”, przeczytacie o najnowszych informacjach ze świata sportu, typach dnia i analizach przedmeczowych, a także zakładach długoterminowych. Na forum Fortuny jest nas prawie 15 000 osób, a ta liczba stale rośnie. Ludzi przybywa coraz więcej, a co za tym idzie, nasza społeczność jest aktywniejsza.

Tutaj również możecie porozmawiać na temat hazardu i bukmacherki, a także dyskutować o typach dnia i analizach przedmeczowych. Na “Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sts Typy” przeczytacie o najpopularniejszych sportach i esporcie, a także o egzotycznych ligach i ciekawych zakładach ze świata rozrywki. Podobnie, jak w przypadku “Grupy Zagranie”, żeby dołączyć tutaj też musicie być pełnoletni. 

Z kolei dla sympatyków esportu mamy specjalne forum – “Typy CS/Lol – Zagranie na esport”. Znajdziecie je w tym miejscu lub wyszukacie bezpośrednio na Facebooku wpisując nazwę grupy. Co znajdziecie na “Zagranie na esport”? Analizy przedmeczowe, typy dnia i ciekawe propozycję na granie meczów League of Legends oraz Counter Strike’a: Global Offensive. Oprócz tego czasami przygotowujemy typy z innych gier. Ludzie ze społeczności esportowej mogą wymienić się poglądami na temat danych spotkań, przedyskutować propozycję i kupony, a także pokazać swoje i pochwalić się wygranymi. 

typy dnia

Czy otrzymam bonus za dołączenie do “Grupy Zagranie”?

Za samo dołączenie do “Grupy Zagranie” nie otrzymacie bezpośrednio bonusów. Jednak jak sami widzicie, profitów z bycia w naszej społeczności jest bardzo dużo. Poczynając od dostępu do typów dnia i analiz przedmeczowych, przez uczestniczenie w dyskusjach i przeglądanie kuponów graczy, aż po konkursy, które dla was często organizujemy. W nich do wygrania są różne rzeczy. Czasami są to bonusy u bukmacherów, a innym razem bilety na mecz. 

Oprócz tego pamiętajcie, że dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherami, możecie skorzystać ze specjalnych kodów, które wpisujecie podczas rejestracji. W przypadku Fortuny jest to: 2230PLN. Dzięki temu po prawidłowym założeniu konta będziecie mogli skorzystać z szeregu bonusów. Są to m.in.:

  • 100% od depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • freebet 20 PLN

Warto pamiętać, że w Fortunie macie rejestracje bez dowodu, co jest dużym ułatwieniem. Z kolei same warunki bonusu są dość proste i bardzo przejrzyste. Więcej o nich przeczytacie w tym miejscu

Gdzie znajdę typy dnia na Fortunę?

Typy dnia na Fortunę znajdziesz m.in. na naszej grupie Zagranie. Codziennie publikujemy dla naszych czytelników analizy przedmeczowe.

Czy dostanę bonus za dołączenie do grupy?

Bezpośrednio za dołączenie do grupy nie dostaniesz bonusu, warto jednak pamiętać, że dostaniesz dostęp do szeregu innych rzeczy. Oprócz możliwości czytania analiz przedmeczowych, będziesz mógł też wziąć udział w naszych konkursach.

Istnieją inne grupy związane z bukmacherką?

Oprócz grupy Zagranie możesz też dołączyć do naszej grupy związanej z esportem lub żużlem. Dzięki temu będziesz na bieżąco mógł czytać o tych dwóch dyscyplinach.