Fortuna po raz kolejny stworzyła bonus dla swoich użytkowników. Tym razem jest to promocja, która podwyższa wygraną razem z ilością zdarzeń na Twoim kuponie. Jeśli masz zamiar obstawić kilka meczów oraz interesuje Cię zwiększenie swojej potencjalnej, zwycięskiej sumy nawet do 50%, to dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się, na czym polega Fortuna bonus AKO i jak z niego skorzystać. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Fortuny, pomożemy Ci również założyć nowe konto, a przy okazji zgarniesz dodatkowe bonusy na start, dzięki naszemu kodowi promocyjnemu.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak działa Fortuna bonus AKO?

Fortuna bonus AKO to promocja, dzięki której możesz zwiększyć swoją wygraną nawet do 50%. Aby z niego skorzystać, musisz spełnić pewne warunki:

 • Na twoim kuponie musi znaleźć się przynajmniej pięć zdarzeń
 • Ich kurs nie może być niższy niż 1.15
 • Muszą być to zakłady typu prematch

Z każdym kolejnym dodanym zdarzeniem, Twój bonus rośnie. Najwyższa możliwa wartość bonusu wynosi 50%.

Ważną informacją jest to, że promocja Fortuna bonus AKO nie obejmuje zakładów na wirtualne sporty oraz tych za freebet, czyli m.in. punkty FKP

Warto również dodać, że oferta nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Fortunę. A kupony w Fortunie objęte bonusem AKO nie podlegają wcześniejszej wypłacie.

Przed skorzystaniem z oferty, oczywiście zachęcam do zapoznania się z regulaminem zamieszczonym na stronie Fortuny. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat tej promocji.

Zasady bonusu AKO w Fortunie

Oferta Fortuny: bonus AKO – szczegóły

Z pewnością wiesz już mniej więcej, na czym polega promocja. Przyszedł więc czas na to, aby pod lupę wziąć konkretne liczby i sprawdzić co oferuje nam Fortuna.

Jeżeli na twoim kuponie jest mniej niż 5 zdarzeń, to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji. Jeśli chciałbyś otrzymać bonus, upewnij się, że wytypowałeś odpowiednią liczbę zakładów.

Oto lista przedstawiająca pełną ofertę fortuny – bonus AKO prematch:

 • 5 zakładów = bonus 7%
 • 6 zakładów = bonus 10%
 • 7 zakładów = bonus 15%
 • 8 zakładów = bonus 20%
 • 9 zakładów = bonus 25%
 • 10 zakładów = bonus 30%
 • 11 zakładów = bonus 35%
 • 12 zakładów = bonus 40%
 • 13 zakładów = bonus 45%
 • 14+ zakładów = bonus 50%

Bonus osiąga największą wartość po dodaniu 14 zakładów. Oznacza to, że nawet jeśli dodamy 30 zdarzeń do naszego kuponu, to bonus wciąż będzie wynosił 50%.

Kto może skorzystać z promocji?

Tym razem promocja została skierowana jednocześnie do stałych klientów, jak i do nowych użytkowników. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta na stronie Fortuny. Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko dla pełnoletnich użytkowników. Jeśli masz ukończone 18 lat, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z promocji.

Poniżej znajdziesz informacje, w jaki sposób możesz się zarejestrować, a przy okazji zgarniesz od nas kod promocyjny, który zagwarantuje Ci dodatkowe bonusy na start. Zainteresowany? Poznaj więcej szczegółów, klikając link zamieszczony powyżej.

Co należy zrobić, aby zgarnąć bonus?

Rejestracja

Jeżeli posiadasz już konto na stronie Fortuny, możesz przejść do następnego punktu. Natomiast zadaniem nowych użytkowników będzie rejestracja, która jest konieczna do wzięcia udziału w promocji Fortuna bonus AKO. Kliknij link, aby założyć nowe konto. Pamiętaj, o skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego 2230PLN, który umożliwi Ci skorzystanie z wyższych bonusów na start, takich jak:

 • Bonus od pierwszego depozytu do 2000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 210 PLN
 • Zakład bez depozytu – otrzymasz 20 PLN w punktach FKP

Dodanie zdarzeń do kuponu

Jeśli już posiadasz konto, następnym krokiem będzie stworzenie kuponu. Aby skorzystać z oferty Fortuny – bonusu AKO, musisz dodać przynajmniej pięć zdarzeń, których kurs wynosi nie mniej, niż 1.15. Przy dodawaniu meczów sugeruj się rozpiską przedstawioną wyżej, aby mieć pewność, że na kuponie znajduje się odpowiednia ilość wytypowanych zakładów. Pamiętaj, że maksymalny bonus nie wzrośnie powyżej wartości 50%, niezależnie jak dużo zakładów obstawisz.

Wybranie bonusu kursowego

Ostatnim krokiem będzie dodanie odpowiedniego bonusu kursowego, który zgadza się z liczbą zdarzeń umieszczonych w kuponie. Aby go dodać:

 • Wejdź na główną stronę i wybierz Fortuna AKO bonus prematch w ofercie zakładów
AKO bonus na stronie głównej Fortuny
 • Następnie zjedź na dół, a ukarze Ci się tabelka z bonusami. Twoim zadaniem będzie wybranie tego, który zgadza się z liczbą zdarzeń. W sytuacji widocznej na poniższym zrzucie ekranu będzie to AKO 5, który daje 7% bonusu.
Bonus kursowy AKO w Fortunie

Jeżeli zamierzasz typować zakład w punkcie stacjonarnym, musisz zgłosić chęć skorzystania z bonusu kursowego pracownikowi.

Reklamacje

Masz jakiś problem z promocją Fortuna bonus AKO? Pamiętaj, że każdemu użytkownikowi przysługuje możliwość zgłoszenia reklamacji.

Adres, na który należy ją zgłosić to: reklamacje@efortuna.pl.

Czas na złożenie odpowiedniej reklamacji nie może przekroczyć 14 dni od zakończenia promocji Fortuna bonus AKO, dlatego postaraj się wysłać zgłoszenie, jak tylko napotkasz problem.

W wiadomości należy umieścić dokładny opis sytuacji oraz powód złożenia reklamacji. Wnioski rozpatrywane są w terminie do 14 dni, na podstawie regulaminu dostępnego na stronie Fortuny. Użytkownik zostanie powiadomiony o decyzji poprzez wiadomość wysłaną na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Co musi zawierać reklamacja:

 • imię i nazwisko,
 • numer Klienta lub numer umowy,
 • rodzaju promocji,
 • dokładny opis i powód reklamacji