Fortuna to jeden z topowych bukmacherów w Polsce. Posiada on wielu stałych użytkowników. Fortuna postanowiła zadbać również o nowych graczy, wychodząc im naprzeciw z kolejną promocją, która ułatwi przyjemniejszy start w typerskim świecie. Tym razem jest to bonus 2000 PLN od depozytu. Jeśli jesteś zainteresowany tematem i chciałbyś skorzystać z tego bonusu, to dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się, na czym polega promocja Fortuna bonus 2000 oraz jak z niej skorzystać.

Czym jest bonus od depozytu?

Bonus od depozytu to promocja bukmacherska, dzięki której możesz uzyskać bonus od swojej pierwszej wpłaty na iKonto. Wysokość tego typu bonusów są najczęściej podawane w procentach. Aby lepiej przybliżyć sposób jego działania, posłużę się przykładem.

Otóż, jeżeli nasza pierwsza wpłata na konto wynosi 100zł, to bonus otrzymany od bukmachera będzie następujący:

  • Bonus 50% – Bonus wynosi 50zł
  • Bonus 100% – Bonus wynosi 100zł
  • Bonus 150% – Bonus wynosi 150zł

Bonusy od depozytu posiadają różne warunki, które należy spełnić, aby móc z nich skorzystać. W dalszej części artykułu przybliżę Ci, na czym polega w Fortunie bonus 2000 zł, kto może wziąć udział w promocji oraz w jaki sposób z niej skorzystać.

Oferta powitalna Fortuny: bonus do 2000 od pierwszej wpłaty – na czym polega?

Fortuna bonus 2000 to promocja, dzięki której dostaniesz bonus od pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu wynosi 100%, co oznacza, że wpłacona przez Ciebie kwota zostanie podwojona.

Po więcej informacji na temat tego bukmachera odsyłam do artykułu na naszej stronie. Dowiesz się tam o bezpieczeństwie korzystania z usług oraz ich ofercie. Zdobędziesz także kod promocyjny, który należy wpisać podczas rejestracji. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Korzystając z oferty, otrzymasz dostęp do:

  • Bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN
  • Zakładu bez ryzyka do 210 PLN
  • Zakład bez depozytu – otrzymasz 20 PLN w punktach FKP

Kto może skorzystać z promocji?

Niestety ta promocja nie jest przeznaczona dla każdego. Aby móc skorzystać z promocji Fortuna bonus 2000, należy spełnić pewne warunki. Udział w zakładach bukmacherskich dozwolony jest jedynie dla osób dorosłych, dlatego pierwszym warunkiem jest posiadanie skończonego 18 roku życia.

Promocja przeznaczona jest dla nowych użytkowników, w celu ułatwienia rozpoczęcia przygody z obstawianiem. Oznacza to, że aby móc skorzystać z oferty, nie możesz posiadać wcześniej założonego internetowego konta na stronie Fortuna. Jedynie konta założone podczas trwania promocji mogą wziąć w niej udział.

Co należy zrobić, aby zgarnąć bonus?

Jeśli upewniłeś się już, że spełniasz wszystkie warunki, aby skorzystać z promocji to jesteś gotowy, aby przystąpić do działania. Przeczytaj uważnie, co należy zrobić, aby móc wziąć udział. W razie jakichkolwiek wątpliwości odsyłamy do regulaminu zamieszczonego na stronie Fortuny.

Żeby wziąć udział w promocji Fortuna bonus 2000, musisz wykonać następujące czynności, podzielone na trzy etapy:

Rejestracja

Pierwszym, nieuniknionym krokiem do zgarnięcia bonusu jest zarejestrowanie się na stronie Fortuny. W zakładce rejestracja, należy wypełnić specjalny formularz, dzięki któremu cały proces zajmie Ci tylko chwilę. Ważnym punktem rejestracji jest zaznaczenie pola “Chcę otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu bonusu…”, znajdującego się poniżej formularza. Zanim przejdziesz do następnego punktu, upewnij się, że wymagana opcja została przez Ciebie wybrana. Pamiętaj także, aby użyć kodu promocyjnego “2230PLN”, który umożliwi Ci skorzystania z wyższych bonusów w Fortunie. Więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz na końcu tego artykułu. Omówiłem tam krok po kroku, jak wygląda cały proces zakładania konta. Przekonasz się, że wcale nie jest tak skomplikowany i czasochłonny jak Ci się wydaje.

Przelew

Kolejną rzeczą, która należy zrobić jest doładowanie iKonta w terminie do 10 dni od momentu rejestracji. Zastanów się, jaką kwotę zamierzasz wpłacić. Może mieć to wpływ na wysokość bonusu związanego z promocją. Tak jak pisałem wcześniej, wysokość bonusu wynosi 100% wpłaconej kwoty, dlatego jeżeli wpłacisz 500 zł, otrzymasz tą kwotę w ramach promocji. Należy pamiętać, że maksymalna wartość promocji Fortuna bonus 2000, wynosi 2000 złotych, niezależnie od tego, ile wynosić będzie pierwsza wpłata. Oznacza to, że wpłacając 2000 zł otrzymasz bonus w maksymalnej postaci – 2000 PLN.

Obroty

Ostatnim warunkiem, który należy spełnić, jest wykonanie obrotu, za czterokrotność wpłaconej kwoty w ciągu 30 dni. W takim razie, jeżeli wartość twojej pierwszej wpłaty wynosi 200 zł, musisz zagrać za 800 zł. Należy dodać, że nie każdy kupon zalicza się do promocji. Aby spełnić wszystkie warunki, należy posiadać kupon z co najmniej trzema spotkaniami oraz minimalnym kursem całkowitym 1,90. Upewnij się, że wszystkie warunki zostaną spełnione, aby przypadkowo nie pozbawić się możliwości otrzymania bonusu!

Do obrotu nie zaliczają się zakłady anulowane oraz unieważnione, a także wszelkie zakłady na Wirtualne Sporty.

Ewentualne reklamacje

Jeżeli chciałbyś zgłosić problem związany z promocją Fortuna bonus 2000, nie ma problemu. Każdemu użytkownikowi przysługuje możliwość zgłoszenia reklamacji.

Reklamacje należy zgłaszać na adres: reklamacje@efortuna.pl. Czas na złożenie odpowiedniej reklamacji nie może przekraczać okresu 74 dni od założenia iKonta na stronie Fortuna. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni, na podstawie regulaminu, który zalecamy przejrzeć. Po rozpatrzeniu wniosku, odpowiedź zostanie wysłana użytkownikowi na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Najważniejsze informacje, które musi zawierać reklamacja to:

  • imię i nazwisko,
  • numer Klienta lub numer umowy,
  • rodzaju promocji,
  • dokładny opis i powód reklamacji

Fortuna bonus 2000 – rejestracja krok po kroku

Rejestracja jest konieczna na stronie każdego z legalnych bukmacherów. To najważniejszy etap, w którym nie możesz popełnić błędu, aby móc skorzystać z promocji. Mimo tego rejestracja nie zajmie Ci dużo czasu, wystarczy, że zrobisz wszystko zgodnie z instrukcją.

Na początku wejdź w zakładkę rejestracja na stronę Fortuny, lub kliknij link, który automatycznie Cię tam przeniesie. Ukaże Ci się formularz, który należy uważnie wypełnić. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia formularza, aby wszystkie dane były zgodne z prawdą. Pod wypełnieniu oraz dokładnemu sprawdzeniu należy przejść do szczegółów, bez których nie będziesz w stanie skorzystać z promocji Fortuna bonus 2000. Pod formularzem zaznacz pole “Chcę otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu bonusu…”. Brawo! Najważniejsza część rejestracji za Tobą. Pamiętaj, aby skorzystać z kodu promocyjnego “2230PLN” –dzięki niemu już na starcie zyskasz dostęp do wyższych bonusów niż pozostali! Aby pozyskać więcej informacji o tym kodzie, zapraszam do odwiedzenia artykułu poświęconego właśnie temu wątkowi.

Następnym krokiem będzie weryfikacje podanego przez Ciebie adresu e-mail. Strona musi upewnić się, że adres, który podałeś należy do Ciebie. W celu potwierdzenia, zaloguj się na swojego maila. Wejdź w wiadomość dotyczącą rejestracji i kliknij link, który zweryfikuje twój adres i umożliwi logowanie. W wiadomości zostanie załączony plik PDF, w którym znajdziesz informacje dotyczące twojego nowego konta w Fortunie.