Dzisiaj rozpocznie się kolejna gala UFC Fight Night, która została zaplanowana na godzinę 21:00. Podczas niej walką wieczoru będzie starcie Maxa Hollowaya z Calvinem Kattarem, a do tego Carlos Condit podejmie Matta Browna. Fortuna przygotowała bonusy, a także poinformowała, że zdobyła licencję do końca roku na wszystkie walki tej organizacji, co zapewne może ucieszyć kibiców. 

Odbierz bonusy w Fortunie i oglądaj galę UFC!

Na sobotni wieczór, 16 stycznia, zaplanowana została kolejna gala UFC, podczas której będziemy świadkami ciekawych walk. Starciem wieczoru jest rywalizacja Maxa Hollowaya z Calvinem Kattarem, a drugi to pojedynek Carlosa Condita z Mattem Brownem. Z kolei Joaquin Buckley zawalczy z Alessio Di Chirico.

Dużo ciekawych walk, to też dobra okazja, żeby obstawić mecze i zwiększyć emocje z oglądania. Transmisje można obejrzeć u różnych dostawców.

fortuna oferta ufc

Jednym z nich została właśnie Fortuna, która poinformowała, że uzyskała licencję na wszystkie walki tej federacji do końca 2021 roku. Tym samym to oznacza, że można na jej stronie, a także w aplikacji mobilnej, oglądać starcia podczas UFC.

Wystarczy znaleźć Fortuna TV oraz mieć jakiekolwiek środki na koncie lub postawiony kupon w ostatnim czasie. Dzięki temu transmisja włączy Wam się normalnie i nie trzeba za nią dodatkowo płacić!

To ciekawe rozwiązanie, a bukmacher po raz kolejny pokazuje, że stawia na innowacje. Interesujący jest też bonus w Fortunie, który dostaniecie za założenie konta z kodem promocyjnym 2230PLN. Ten da Wam:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły