Arka Gdynia na polskiej mapie piłkarskiej jest bardzo rozpoznawalna. Teraz jej sponsorem został forBET, który postanowił się związać z klubem na dwa kolejne sezony. Sam bukmacher określa siebie jako trzecią siłę bukmacherską na polskim rynku i postanowił rozpocząć współpracę z kolejnym zespołem. Dzięki niej będą do zdobycia bonusy, które możecie rozszerzyć w forBET z naszym kodem promocyjnym.

ArkaGrazforBET

To, że forBET jest jedną z lepszych firm bukmacherskich w Polsce, wiemy nie od dziś. Tak samo jak to, iż bukmacher angażuje się we wspieranie klubów piłkarskich. Tym razem ogłosił współprace z Arką Gdynia, a umowa pomiędzy obydwoma podmiotami ma obowiązywać na dwa kolejne sezony, czyli do końca rozgrywek sygnowanych “2021/2022”. Być może współpraca po tym okresie zostanie przedłużona. Jednak przez ten czas logo bukmachera będzie widnieć na koszulkach piłkarzy i stadionie, gdzie Arka rozgrywa domowe spotkania.

arka gdynia x forbet

Oprócz tego kibice Arki Gdynia będą mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez bukmachera. Wśród nich są bonus powitalny, o którym więcej przeczytacie niżej, dedykowane promocje na najważniejsze mecze w tym i zapewne kolejnym sezonie oraz specjalnie akcje dla kibiców klubu. 

Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą forBET. Dla naszego Klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować. Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z usług naszego nowego sponsora i tym samym wspierania Klubupowiedział Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia.

Bonus powitalny w forBET z kodem promocyjnym

Rejestrując się w forBET z naszym kodem promocyjnym możecie liczyć na dodatkowe bonusy. Przy zakładaniu konta wystarczy podać kod ZAGRANIE, a bukmacher da wam:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 120 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dzięki takiej ofercie możecie liczyć na dobry start przy obstawianiu meczów Arki Gdynia. Przy dwóch tygodniach gry bez podatku jesteście w stanie wygrać o wiele więcej pieniędzy. Do tego warto to połączyć z promocjami przygotowanymi przez bukmachera dla kibiców klubu. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze