Raków Częstochowa w ubiegłym sezonie do końca walczył o mistrzostwo Polski. Ostatecznie to Lech Poznań go zgarnął, ale niewiele brakowało, żeby to podopieczni Papszuna świętowali. Obecnie jest to jedna z najlepszych ekip i nic dziwnego, że taki bukmacher jak forBET chce dalej współpracować z nim. Strony postanowiły przedłużyć umowę, więc sprawdź, co czeka na kibiców z tej okazji!

bane na współpracę raków - forbet
fot. forbet

forBET sponsorem Rakowa!

forBET współpracował z Rakowem Częstochowa już w poprzednich sezonach, kiedy to podopieczni Marka Papszuna odnosili świetnie wyniki. To klub budowany z głową i sensem, więc nic dziwnego, że wspina się regularnie po drabince polskiej piłki nożnej. W ubiegłym sezonie do końca walczył o mistrzostwo Polski, ale finalnie okazał się gorszy od Lecha Poznań. Teraz znowu spróbuje zgarnąć mistrzostwo Polski.

Opinie o forBET ostatnimi czasy są dość pozytywne. Głównie dlatego, że bukmacher przygotowuje regularnie ciekawe akcje, z których gracze mogą korzystać. Często dostępne są także promocje przygotowywane właśnie dla kibiców. Chcesz z nich skorzystać? To zarejestruj się z poniższego przycisku i odbierz bonusy na start:

Bukmacher pozostanie Sponsorem Strategicznym jeszcze przynajmniej przez rok, a sam zakres świadczeń pozostaje bez zmian. Sponsor zadba o dedykowane promocje dla kibiców, a szczegóły poznamy na dniach.

Raków to nowocześnie zarządzany klub, który mierzy wysoko. Jako przykład podam szczegół z naszych negocjacji: to na wniosek Rakowa dopisaliśmy do umowy premię za wygranie Ligi Konferencji. Myślę, że w wielu polskich klubach by o tym nie pomyślano. Raków ma ambicje, a takie podejście budzi nasz szacunek Cieszę się, że z takimi partnerami będziemy współpracowali także w nadchodzącym sezoniepowiedział prezes Majewski.

Raków Częstochowa będzie grał w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy, więc kibice mogą oczekiwać w ciekawych promocji w najbliższym czasie. O wszystkim będzie informować na łamach Zagranie!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze