forBET coraz mocniej rozpycha się na rynku bukmacherskim i sięga po kolejną współpracę. Tym razem firma zawiązała ją z Bartkiem Ignacikiem, a wszystko pod szyldem “TurboAmbasadora”. To dość ciekawe rozwiązanie dla obydwóch stron i zapowiada się na to, że dostaniemy wiele ciekawych akcji promocyjnych. Warto w tym momencie sprawdzić opinie o forBET

Zobacz, jakie są opinie o forBET!

Bartek Ignaciak to reporter meczów Ekstraklasy i nie tylko, kojarzony głównie z Canal + Sport. Oprócz tego komentował też spotkania tenisa i tworzy program “Tubokozak”. Jest to z całą pewnością jeden z najbardziej unikatowych i rozpoznawalnych formatów w polskiej piłce nożnej. Sam Tubokozak wylądował też w telewizji, co jest już dużym wyróżnieniem. Teraz dzięki współpracy z forBETEM będzie mógł się bardziej rozwijać.

forBET baner

Bukmacher postawił na ciekawą współpracę i możemy widzieć pierwsze jej efekty. Ciekawymi rozwiązaniami są m.in. TuboKupon, TuboKurs, czy KOZACKA OFERTA. Większe kursy i atrakcyjne nagrody to rzeczy, które będą cechować tę współpracę, dlatego warto się jej bliżej przyjrzeć. forBET zapowiedział, że przygotuje masę konkursów, więc klienci powinni być zadowoleni. Pamiętajcie też, ze to kolejna współpraca bukmachera i ten rozrasta się coraz mocniej, więc można spodziewać się kolejnych takich akcji.

Opinie o forBET są dość dobre, a jest to spowodowane m.in. ciekawym bonusem startowym. Pakiet jest dostępny z naszym kodem promocyjnym 2400PLN, który zapewni Wam:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze