Od momentu nowelizacji ustawy hazardowej bukmacherzy wchodzą w sponsoring sportu. Taka sytuacja jest jak najbardziej z korzyścią dla krajowych atletów. Dotychczas żadna legalna firma oferująca obstawianie nie angażowała się w tenis ziemny, aż do teraz! forBET Zakłady Bukmacherskie został oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisa.

 

W tym tygodniu w Polsce odbędzie się Puchar Federacji, gdzie nasz kraj będzie reprezentować między innymi Iga Świątek czy Magda Linette. Przy okazji środowej konferencji poprzedzającej spotkania w Zielonej Górze dojdzie do oficjalnego podpisania umowy. Bukmacher jako partner PZT będzie wspierał polską reprezentację, a logo forBET będzie widocznie na kortach oraz podczas imprez organizowanych przez krajowy związek.

Przypomnijmy, że przez najbliższe dni Polska reprezentacja kobiet będzie rywalizować w Fed Cupie na kortach w Zielonej Górze. To okazja dla kibiców nad Wisłą do zobaczenia na żywo Igi Świątek, której przepowiada się dużą karierę. Nasza rodaczka w zeszłym roku odniosła duży sukces zwyciężając w juniorskim Wimbledonie.

Zawsze cieszy nas, gdy zakłady bukmacherskie decydują się przeznaczyć część swoich środków na wsparcie sportu. Możemy się także radować, ponieważ jak zapowiada firma – forBET ku uciesze opinii graczy typujących zmagania na kortach, zafunduje swoim użytkownikom promocje związane właśnie z tenisem ziemnym.

Polski Związek Tenisa to nie jedyna organizacja, którą wspiera bukmacher jako partner czy sponsor. Przeczytaj naszą recenzję forBET Zakłady Bukmacherskie.