O tym, że popularność e-sportu stale wzrasta nie trzeba nikomu mówić, jednak o wejściu bukmachera forBET w świat gier komputerowych już warto poinformować. O co dokładnie chodzi? O tym w dzisiejszym tekście!

ForBET z kampanią dla fanów Counter-Strike: Global Offensive

Zakłady bukmacherskie forBET odważnie wkroczyły w świat e-sportu. Firma została partnerem transmisji CS: GO – Blast Pro Series Madryt oraz Esports Championship Series Sezon 7 Week 4. Mowa o dwóch imprezach, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Statystyki pokazują, że śledziło je nawet 31 tysięcy w jednej chwili.

ForBET wcześniej posiadał w ofercie zakłady na e-sport, jednak jest to pierwsza kampania marketingowa, którą przygotował bukmacher w sektorze gier komputerowych i gamingu.

Bukmacher miał okazję współpracować z najważniejszymi postaciami polskiej sceny Counter Strike’a. Gracze podczas transmisji spotykali się ze stale widocznym logotypem firmy, a także mieli możliwość skorzystania z oferty, ponieważ podczas meczów pojawiały się specjalnie przygotowane kursy dotyczące transmisji. Całość relacji odbyła się za pośrednictwem kanału Twitch, czyli platformy popularnej w kontekście streamowania najważniejszych turniejów w kategorii e-sportu.

Czy za bukmacherem forBET podążą inni operatorzy, którzy wyczują swoją szansę poprzez promocję w transmisjach najważniejszych wydarzeń e-sportu? Warto śledzić kolejne kroki legalnych operatorów w branży gier komputerowych!