forBET z Hutnikiem – przedłużenie współpracy?

forBET sponsorem Hutnika Warszawa

To pewne. Legalny bukmacher forBET przedłużył współpracę z 4. Ligowym Hutnikiem Warszawa. Według informacji umowa obowiązywać będzie w trakcie sezonu 2020/2021. Według Pawła Majewskiego, dyrektora do spraw marketingu w forBET, operator jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z klubem i w dalszym ciągu chce uczestniczyć w odbudowę mocnej warszawskiej miłki nożnej. Dowiedzcie się, co na to Hutnik.

Sprawdź najnowsze zakłady bukmacherskie i typy dostępne w naszej zakładce!

Sponsoring forBET po pandemii

Po sytuacji wywołanej pojawieniem się koronawirusa i sparaliżowaniu świata piłki nożnej przez pandemię, Hutnik Warszawa stracił szansę na awans do 3. Ligi – kończąc rozgrywki na 2. miejscu w tabeli. Jednak nie miało to wpływu na decyzję dotyczącą sponsoringu bukmachera forBET. W dalszym ciągu będzie on wspierał drużynę Hutnika. Co na to prezes klubu?

Po podpisaniu umowy przedłużającej współpracę, prezes Hutnika, Maciej Purchała nie ukrywał radości – „Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie tak dużego partnera. Dalsza współpraca z forBET daje nam możliwość rozwoju i patrzenia z nadzieją w przyszłość. Wierzę, że dalsze porozumienie obu stron będzie niezwykle korzystne zarówno dla firmy, jak i klubu w dłuższej perspektywie czasu”.

Przedłużenie sponsoringu Hutnika Warszawy

Na oficjalnej stronie Hutnika można zauważyć informację „Sponsoringiem, podobnie jak wcześniej, zostanie objęta sekcja piłkarska klubu. Logotyp firmy bukmacherskiej forBET będzie dalej widoczny z przodu koszulek pierwszego zespołu. W ramach współpracy sponsor będzie miał również zagwarantowaną możliwość ekspozycji bannerów oraz innych nośników reklamowych w miejscu rozgrywania spotkań ligowych Hutnika. Podpisana umowa przewiduje także możliwość organizacji akcji marketingowych na stadionie oraz intensywne działania komunikacyjne na stronie internetowej oraz w kanałach social media należących do „Dumy Bielan”. Na czas współpracy forBET zyskał też prawa do wykorzystania wizerunku piłkarzy Hutnika w kampaniach reklamowych oraz marketingowych. Docelowo firma zaangażuje się także w inne aktywności klubu jak chociażby zaplanowany na dzień 11 października br. Przeszkodowy Bieg Hutnika. Firma zainteresowana jest także wspieraniem Akademii Piłkarskiej.”

Zaloguj się aby dodawać komentarze