Motor Lublin to polski klub sportowy, który gra aktualnie w drugiej lidze, ale plany ma na dostanie się do Ekstraklasy. Jednak, aby tak się stało, to potrzebuje do tego odpowiedniego wsparcia. Na takie może liczyć teraz ze strony jednego z bukmacherów. W forBET z kodem promocyjnym możesz odebrać bonusy, a także liczyć na akcje dla kibiców Motoru!

forBET został nowym sponsorem Motoru Lublin!

Motor Lublin w sezonie 2020/2021 zajął dopiero dziewiąte miejsce w drugiej lidze. W ciągu 36 meczów zdobył 50 punktów, więc nie jest to wybitny wynik. Do TOP 4 stracili aż czternaście oczek, więc nie można powiedzieć, że walczyli o awans do samego końca. Celują i mówią głośno o chęciach awansu do pierwszej ligi, a może nawet i Ekstraklasy. Plany w tym klubie są spore, ale do teraz brakowało partnera, który byłby w stanie pomóc im sprostać.

Nowym sponsorem Motoru Lublin został bukmacher forBET. To znany operator w naszym kraju, który stale się rozwija i wspiera polski sport, co wiemy nie od dziś. Teraz nawiązał aż pięcioletnią współpracę z klubem sportowym i jasno określa cel: chce pomóc Motorowi dostać się aż do Ekstraklasy. W forBET kod promocyjny da Ci pakiet bonusów i możliwość zgarnięcia dodatkowej kasy – zobacz, jak to zrobić i grać bez ryzyka lub wygrać nawet dwa razy więcej.

motor forbet

Umowa z forBET to kolejny krok w stronę rozwoju Motoru jako organizacji i duży sukces. Czujemy satysfakcję, że tak uznane marki nawiązują z nami długoterminową współpracę. Wierzymy, że razem możemy jeszcze dużo osiągnąć. Chcemy wzmacniać pozycję naszego klubu na piłkarskiej mapie Polski, a umowa z forBET-em pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku – przyznała Marta Daniewska, prezes zarządu Motor Lublin SA.

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET pojawi się z przodu koszulek meczowych Motoru Lublin oraz na sprzęcie sztabu trenerskiego. Ponadto klub, wspólnie z bukmacher zaproponuje kibicom dedykowane oferty. Później pojawią się także atrakcje w dniach meczowych.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET kod promocyjny 2480PLN podany podczas rejestracji da Ci też pakiet bonusów na start. Wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem 2480PLN, a dostaniesz:

  • 2080 PLN bonusu od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze