Zakłady bukmacherskie ForBET stawiają na sponsoring sportów elektronicznych. Bukmacher, który znany jest z ciekawych bonusów został głównym sponsorem polskiej organizacji esportowej, którą jest x-kom AGO. Sprawdź szczegóły tej współpracy i kliknij forBET bonus, żeby dowiedzieć się wiecej o promocjach u bukmachera. Serdecznie zapraszam!

Mówiąc krótko – forBET bonus to szansa na dodatkowe środki grę, których z naszym kodem promocyjnym: 2120PLN może być aż… 2120 PLN! W składu promocji od bukmachera wchodzą: 2050 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN. Nie czekaj, odbierz forBET bonus i wygrywaj więcej!

forbet bonus esport

ForBET sponsorem x-kom AGO

Omawiane partnerstwo dotyczy takich dziedzin jak CS:GO, StarCraft II czy Fortnite. ForBET został oficjalnym sponsorem i głównym sponsorem x-kom AGO. Dzięki temu będzie jedynym bukmacherem, który będzie oferował zakłady na mecze Jastrzębi. Umowa zapewnia również działania brandingowe mające na celu zwiększyć ekspozycję bukmachera. ForBET zapewnił sobie również możliwość wykorzystania wizerunku graczy tej organizacji. Obie strony wyraziły chęć długiej współpracy.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z jedną z najlepszych i najlepiej zarządzanych organizacji esportowych w Polsce. x-kom AGO to wiodący gracz na scenie esportowej, a forBET jest jednym z liderów branży bukmacherskiej. Jestem przekonany, że jesteśmy skazani na sukces, a nasza współpraca przyniesie obu stronom duże korzyści. Liczymy, że dzięki współpracy z x-kom AGO otworzymy się jeszcze szerzej na fanów esportów, którym chcemy zaprezentować najlepszą ofertę bukmacherską na rynku. Kibice x-kom AGO będą mogli liczyć na dedykowane tylko dla nich promocje i szereg atrakcji. Liczymy, że w czasie naszej współpracy forBET jeszcze wzmocni swoją pozycję na rynku, a x-kom AGO z logiem forBET na koszulce będzie święcić coraz większe sukcesy” – tak o nawiązaniu tej współpracy wypowiedział się Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu w ForBET.

Z kolei Jakub Szumielewicz, prezes x-kom AGO dodaje: “Imponuje nam dynamika rozwoju firmy forBet, jak również podejście jej przedstawicieli do relacji z partnerami, jakie znane mi jest od kilku lat, również w ramach poprzednio realizowanych przeze mnie projektów. Wierzę głęboko, iż uda nam się zbudować wieloletnie partnerstwo, a nasza firma aktywnie przyczyni się do sukcesów firmy forBET na rynku esportowym”.

Miejmy nadzieję, że słowa przedstawicieli obu firm zostaną wcielone w życie i ta współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom.

Zaloguj się aby dodawać komentarze