Rynek transferowy dotyczący umów sponsorskich między klubami, a legalnymi bukmacherami rozkręca się na dobre. Dzisiaj możemy poinformować, że Hutnik Warszawa i ForBET zawarły porozumienie dotyczące współpracy przez najbliższy sezon, z opcją przedłużenia.

Hutnik Warszawa + ForBET -> bonus dla kibiców IV ligi?

Zapewne wiele osób zada sobie pytanie, dlaczego czołowy bukmacher w naszym kraju podpisuje umowę z niżej notowaną drużyną z IV poziomu rozgrywek. W tym tekście poszukamy odpowiedzi, a na początek zaczniemy od wypowiedzi Pawła Majewskiego, dyrektora marketingu w ForBET.

Cieszmy się, że możemy wspólnie pracować na rzecz rozwoju Hutnika Warszawa. To klub z ponad 60-letnią tradycją, który na stałe wpisał się w krajobraz stołecznej piłki nożnej, dostarczając kibicom niezapomnianych wrażeń. Dziś „Duma Bielan” powoli odbudowuje swoją dawną świetność, stając się rzadkim przykładem modelowej współpracy z władzami samorządowymi, kibicami oraz lokalnym biznesem. Cieszymy się, że możemy być częścią wielkiej bielańskiej rodziny, wspomagając klub oraz dostarczając jej fanom możliwość rozrywki.

Umowa sponsoringowa będzie dotyczyła seniorskiej drużyny Hutnika Warszawa, która występuje na IV poziomie rozgrywek. Logo firmy pojawi się na przodzie koszulek meczowych. Sponsor będzie mógł również korzystać z ekspozycji banerów na stadionie, a także organizować specjalne akcje promocyjne dla kibiców. Z pewnością na meczach tego zespołu nudy nie będzie. Działania pomiędzy stronami będą również koncentrować się w mediach społecznościowych, a co więcej, jako bonus ForBET zyskał wyłączność w kontekście wykorzystania wizerunków zawodników Hutnika Warszawa.

Logo klubu widnieje już wśród wspieranych drużyn na głównej stronie bukmachera. Co o tej umowie mówi prezes Hutnika – Maciej Perchała?

Pozyskaliśmy solidnego partnera o dużej renomie i ugruntowanej pozycji rynkowej. Jestem przekonany, że nawiązana współpraca umożliwi nam osiągnięcie założonych celów sportowych i organizacyjnych na ten sezon oraz – co istotne – będzie początkiem dłuższego partnerstwa. Mamy ambitne plany dotyczące klubu. Chcemy rozwijać wielki Hutnik, a wraz z nim zakres naszej kooperacji z firmą forBET.

Więcej na temat bukmachera ForBET, bonusach i specjalnym kodzie promocyjnym dowiesz się z naszej recenzji -> ForBET bonus