Przed początkiem nowego sezonu dochodzi do zmian na rynku transferowym, ale również w kontraktach sponsorskich. W ostatnich dniach informowaliśmy o działaniach BetClicu, ale doszło również do przedłużenia obowiązujących umów. Jedną z nich jest dalsza współpraca bukmachera ForBET i ŁKS’u Łódź.

Bukmacher ForBET dalej z ŁKS!

ŁKS Łódź w poprzednim sezonie w roli beniaminka 1. Ligi zapewnił sobie awans do Ekstraklasy, a teraz w takiej samej roli przystępują do rozgrywek w najwyższej klasie rozgrywkowej. Łodzianie mają już na swoim koncie wywalczony punkt w rywalizacji z Lechią Gdańsk.

Oprócz dobrego wyniku na inaugurację PKO Ekstraklasy, klub ogłosił również przedłużenie owocnej współpracy z bukmacherem ForBET.

Prezes ŁKS Łódź, Tomasz Salski: Po siedmiu latach wracamy na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Firma forBET jest z nami niemal od początku drogi na miejsce, w którym znajdujemy się obecnie. Nowa umowa to kolejny etap naszej długoletniej współpracy, w której doskonale odnajdują się kibice, aktywnie korzystając z przedmeczowych stref kibica czy akcji marketingowych skierowanych bezpośrednio do nich. Cieszymy się, że współpraca z forBET-em trwać będzie w kolejnym, jakże ważnym sezonie dla naszego klubu. Wypracowane zaufanie pozwoliło namna bardzo szybką decyzję o przedłużeniu umowy.

ForbetObie strony współpracują od 2016 roku. Jak widać, z każdym sezonem ta działalność się rozwija, a bukmacher przyczynił się również do pomocy w awansie z niższych klas rozgrywkowych i dalej wierzy w rozwój klubu. Premie w umowie zależą od osiągnięcia wyników, jednak jest również stała kwota wynagrodzenia. Pierwsza kolejka pokazała, że awans do górnej ósemki wcale nie musi być niemożliwy.

Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu ForBET: Jesteśmy razem już od czasów trzeciej ligi, a dziś klub jest już także na najwyższym szczeblu rozgrywkowym także sportowo i nie mam żadnych wątpliwości, iż to tak naprawdę dopiero początek ekscytującej drogi powrotu na zasłużone miejsce. My wierzymy bardzo mocno w kolejne sukcesy ŁKS-u. Z tego też powodu nasza umowa zawiera zarówno stałą kwotę wynagrodzenia, jak i premię za określone wyniki sportowe, w tym za awans do czołowej ósemki Ekstraklasy.