Wakacje to dobry czas, żeby wyjść na świeże powietrze i zacząć uprawiać sport. Można np. iść pobiegać, a przy okazji wziąć udział w akcji forBET Runners, którą bukmacher stworzył, jak sam mówi, dla sportu, dla zdrowia, dla zabawy. Sprawdźcie, na czym polega i jaki bonus możecie zgarnąć w forBET z kodem promocyjnym. 

forBET Runners – na czym to polega?

Mamy już za sobą połowę wakacji, więc to najwyższy czas, żeby wyjść z domu i zacząć się ruszać. Do podobnych wniosków doszedł forBET, który postanowił nagradzać swoich graczy za bieganie. Dołączając do forBET Runners, klubu dla biegaczy, możecie liczyć na ciekawe promocje, a przede wszystkim dobrą zabawę, dzieląc pasję z innymi ludźmi. Zapewne interesuje was jednak też, jakie to są bonusy? Otóż bukmacher proponuję wam:

  • pakiety startowe
  • kody zniżkowe
  • bonusy na grę w iforbet (serwisie internetowym forBET)
  • inne atrakcje dostępne na grupie

forBET Runners grafika

Jeżeli jesteście zainteresowanym tym, co trzeba zrobić, to możecie założyć konto w forBET z kodem promocyjnym 2380PLN, dzięki czemu zgarniecie dodatkowe bonusy, o których przeczytacie niżej. Następnie wpłaćcie minimum 20 złotych i obstawcie dowolny zakład z kursem wynoszącym co najmniej 1.50. Później wystarczy, że napiszecie meila na runners@iforbet.pl z prośbą o dołączenie do grupy i będziecie mogli dzielić się osiągnięciami oraz zgarniać bonusy. 

forbET kod promocyjny – co jeszcze dostanę?

Rejestrując się w forBET z kodem promocyjnym 2380PLN możesz liczyć na dodatkowe bonusy. Co zgarniesz? Promocje, jakie oferuje bukmacher z naszym kodem to:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Otrzymacie je zaraz po poprawnym założeniu konta. Możecie je połączyć dobrze z klubem biegacza i zyskać podwójnie. Pamiętajcie jednak, że przede wszystkim liczy się dobra zabawa, a w grupie forBET możecie liczyć też na pomoc bardziej zaawansowanych biegaczy. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze