Jesteś kibicem Arki, Rakowa lub ŁKS-u? A może po prostu chcesz otrzymać dodatkową kasę? W forBET z kodem promocyjnym do zgarnięcia są bonusy na grę, a oprócz tego bukmacher rozda nawet 20 000 złotych w ramach swojej nowej akcji promocyjnej “SPECJALem po forsę”. Jeżeli chcecie dostać bonusy i pieniądze, to koniecznie sprawdźcie, o co chodzi.

Zgarnij bonusy w forBET z kodem promocyjnym!

Rywalizacja w Ekstraklasie i pierwszej lidze rozgorzała na dobre. W najwyższej klasie rozgrywkowej o europejskie puchary walczy Raków Częstochowa, a w Fortuna 1 Liga o awans do ESA starają się Arka oraz ŁKS. Ostatnia z tych ekip nawet prowadzi w tabeli, jednak do końca rozgrywek jeszcze daleko. Nie zmienia to faktu, że bukmacher forBET postarał się o ciekawy bonus dla drużyn, które sponsoruje. Do #forBETteam należą właśnie Arka, Raków i ŁKS.

Do 13 grudnia trwa ostatnia kolejka, która jest objętą akcją promocyjną “SPECJALem po forsę”. W jej ramach można obstawiać specjalnie zakłady na mecze tych drużyn. Na każde spotkanie będzie po pięć zakładów na drużynę, więc łącznie piętnaście. Zakłady najczęściej wybierane i wygrane będą zgarniać najwięcej punktów. Zagrany kupon za dziesięć złotych da tyle samo oczek, a w przypadku wygranego kuponu, będzie to: stawka + kurs = liczba punktów. Warto pamiętać, że specjale można dodawać do AKO i łączyć z hokejem, czy esportem.  

forbet bonus

Bukmacher w ramach swojej akcji rozda aż 20 000 złotych. Połowę z tego zgarnie klub z największą liczbą punktów, a drugą połowę otrzymają gracze. Zespół musi to przeznaczyć na akcję marketingową, a klienci otrzymają 10 000 złotych do podziału w bonusach i dodatkowo gadżety klubowe – forBET rozdzieli to pomiędzy 20 osób. Dla top 3 najlepszych graczy przeznaczono:

  • 3 000 złotych w bonusie, koszulkę meczową z autografami zawodników i gadżety klubowe
  • 2 000 złotych w bonusie, koszulkę meczową i gadżety klubowe
  • 1 000 złotych w bonusie, koszulkę meczową i gadżety klubowe

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednak pamiętajcie, że to nie wszystko, co możecie zgarnąć u tego bukmachera. W forBET z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie też bonusy na start. Należy go podać podczas rejestracji, a wtedy dostaniecie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze