W tym sezonie mecze Ligi Mistrzów są niezwykle emocjonujące. Z tej okazji bukmacherzy często przygotowują promocje na grę. W forBET bonus tym razem jest na zdarzenia z LM oraz Pucharu Polski. Do tego możecie zwiększyć go, rejestrując się z naszym kodem 2380PLN.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET bonus – jak go zgarnąć?

Bonusy bukmacherskie to bardzo popularny temat, jednak za nim przejdziemy do najnowszej promocji w forBET, warto się przyjrzeć innym bonusom. Rejestrując się u tego bukmachera z naszym kodem 2380PLN otrzymacie ciekawe rzeczy. Wśród nich są:

  • 2080 złotych bonus od depozytu
  • 100 złotych na zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Możecie go połączyć w forBET z bonusem na Ligę Mistrzów, o którym przeczytacie niżej. Szczególnie ciekawie wyglądają dwa tygodnie gry bez podatku, gdyż będziecie wygrywać czternaście procent więcej. Opłaca się, prawda?

MaxiZysk LV BET

MaxiZysk w forBET na Ligę Mistrzów

Bonusy bukmacherskie w forBET cieszą się dużą popularnością. Tym razem bukmacher przygotował ofertę na Ligę Mistrzów oraz Puchar Polski. Jeżeli wpłacisz minimum 40 złotych i wybierzesz z listy MaxiZysk (x2), to w przypadku wygranej, bukmacher podwoi twój zysk. Warto jednak pamiętać, że zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej na Ligę Mistrzów oraz Puchar Polski. 

forBET MaxiZysk screen

Maksymalna kwota, jaką można dostać, to 100 złotych, a maksymalna wygrana na kuponie z tym mnożnikiem to 2279 złotych. Ważne jest to, żeby z oferty skorzystać do 23:59 14 sierpnia. Dodatkowe pieniądze się zawsze przydadzą, a możecie je wykorzystać do grania razem ze środkami z bonusów bukmacherskich dostępnych z naszego kodu promocyjnego. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze