ForBET kod promocyjny to hasło, które powinno zainteresować każdego gracza niemającego jeszcze konta u tego bukmachera. Dlaczego? Ponieważ kryją się pod nim dodatkowe profity finansowe i rzeczowe. Więc jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze na iforbet.pl – czytaj artykuł i działaj.

Oferta z kodem promocyjnym VS oferta bez kodu

Kod promocyjny nie jest czymś, bez czego nie da się założyć konta u bukmachera. Oczywiście możesz to zrobić, ale wtedy odbierasz sobie możliwość zgarnięcia dodatkowych profitów. A chyba każdy zna zasadę: jak dają, trzeba brać. My wychodzimy właśnie z takiego założenia, a dla wszystkich nieprzekonanych rozkładamy ofertę forBET na czynniki pierwsze i porównujemy, co można dostać bez użycia kodu promocyjnego, a co wpisując go w odpowiednim miejscu.

Gdy rejestrujesz się z kodem promocyjnym forBET 2019

Rejestrując się w forBET z kodem promocyjnym aktualnym w 2019 roku (kod: 2120PLN) otrzymujesz:

 • Bonus od pierwszej wpłaty do 1 000 złotych
 • Bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych
 • Bonus od trzeciej wpłaty do 500 złotych
 • Dodatkowy bonus od depozytu od Zagranie w kwocie 50 złotych
 • Zakład bez ryzyka w kwocie 50 złotych
 • Do wyboru: PlayStation 4 Slim, Huawei WATCH GT Classic, Głośnik Bluetooth JBL Flip 4, oryginalna koszulka reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Nike Performance POLEN HOME

Bonusy pieniężne dostaniesz przy okazji każdego kolejnego zasilenia swojego konta w forBET. To, ile wyniesie kwota każdego dodatku, zależy od Ciebie. Pierwszy bonus jest równowartością pierwszej wpłaty, kolejny to 75% drugiego doładowania, a przy trzecim podejściu otrzymasz 50% depozytu. Do tego my dorzucamy naszym czytelnikom stówę i freebet 20 złotych dzięki Typomanii (https://zagranie.com/uwaga-typomaniacy-sts-i-forbet-rozdaja-dodatkowa-kase-w-bonusach/), co łącznie daje Ci nawet 2120 złotych na rozruch u bukmachera.

Tyle jeśli chodzi o kasę z kodem promocyjnym 2120PLN.

Baner z kodem promocyjnym do bukmachera forBET

Przejdźmy do profitów rzeczowych.

Wyżej wymieniony sprzęt możesz zgarnąć, biorąc udział w Typomanii. To zabawa dla wszystkich aktywnych graczy legalnych bukmacherów, w tym również forBET. Zasady są naprawdę proste: robisz to, co i tak byś robił, czyli obstawiasz, a za każdą postawioną złotówkę zdobywasz 1 punkt do rankingu. Nieważne, czy dobrze wytypowałeś, czy kupon okazał się totalnym niewypałem – punkciki się należą. Gracze, którzy znajdą się w czołówce klasyfikacji, zgarniają nagrody takie jak te wymienione powyżej.

nagrody do zdobycia w typomanii


Uwaga! Bardzo ważne!

W Typomanii mogą brać udział wyłącznie osoby zarejestrowane w forBET z kodem promocyjnym: 2120PLN

Rejestracja w forBET: >> TUTAJ <<

Rejestracja w Typomanii: >> TUTAJ <<


Możliwości, jakie daje Ci kod promocyjny do forBET są takie, jak widzisz. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz, czy nie.

Gdy rejestrujesz się bez kodu promocyjnego

Rejestrując się bez naszego kodu promocyjnego zyskujesz:

 • Bonus od pierwszej wpłaty do 1 000 złotych
 • Bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych
 • Bonus od trzeciej wpłaty do 500 złotych

I… tyle.

To jaka decyzja?

 

Co zrobić z kodem promocyjnym: krok po kroku

 1. Najpierw przejdź do formularza rejestracyjnego forBET. Możesz to szybko zrobić, klikając w poniższy przycisk:
 2. Następnie wypełnij go. Od założenia konta dzielą Cię trzy kroki – w pierwszym podaj swój adres e-mail, wymyśl nazwę użytkownika oraz hasło, po czym zaznacz niezbędne zgody.
 3. W drugim kroku wpisz swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko czy miejsce zamieszkania.
 4. W trzecim zaś wreszcie znajdziesz miejsce oznaczone „kod promocyjny”. Wpisz w tym polu „2120PLN” i zakończ proces zakładania konta, klikając „zarejestruj się”.

Formularz rejestracyjny forBET

 

Zasady wykorzystania bonusu od depozytu w pigułce

Z każdym bonusem bukmacherskim czy promocją związany jest jakiś regulamin opisujący zasady skorzystania z akcji. W przypadku bonusu powitalnego od depozytu w forBET kluczowe są dwa pojęcia: obrót depozytem oraz obrót bonusem.

Zacznijmy od pierwszego, bo to z nim spotkasz się zaraz po wpłaceniu środków. Zgodnie z obietnicą, po przelaniu środków na konto, forBET automatycznie daje Ci bonus będący równowartością depozytu, jednak zostaje on chwilowo zamrożony. Aby móc realnie skorzystać z tych pieniędzy, należy zagrać za wpłaconą kwotę po kursie minimum 2.00, czyli dokonać jednokrotnego obrotu.

Po spełnieniu tego warunku dysponujesz sumą depozytu oraz bonusu. Grasz, grasz i prędzej czy później wpłacasz drugi depozyt. Procedura jego przyznania czy odblokowania niczym się nie różni od pierwszej sytuacji, należy jednak pamiętać, że bonus jest równy 75% depozytu.

W przypadku trzeciego dodatku jest rzecz jasna tak samo.

Czy po odblokowaniu środków bonusowych można zaraz je wypłacić? Jeszcze nie – najpierw gracz staje przed zadaniem polegającym na czterokrotnym obrocie sprezentowaną kwotą po kursie całkowitym każdego kuponu nie mniejszym niż 2.00.

 

Bonus wykorzystany – co dalej?

Założyłeś konto z kodem promocyjnym, wpłaciłeś depozyt, odebrałeś bonusy, wykorzystałeś je. Czy na tym koniec? Oczywiście, że nie. Więc co dalej? Wybór promocji dla stałych użytkowników bukmachera forBET.

ForBET znany jest z oryginalnych promocji, więc lojalni gracze nie mogą narzekać na nudę. Poniżej znajdziesz kilka przykładów aktualnych akcji forBET.

 

Be Active!

Tym hasłem bukmacher zachęca do aktywności – bukmacherskiej rzecz jasna. W zamian za to rozdaje bonusy.

Promocja w skrócie:

 • Nagradzani są użytkownicy grający za określoną stawkę nieprzerwanie przez określoną liczbę dni – wyniki kuponów nie mają znaczenia
 • W przypadku obstawiania z 150 złotych dziennie można zgarnąć: 150 złotych bonusu (10 dni aktywnych), 500 złotych bonusu (20 dni aktywnych), 1 500 złotych (31 dni aktywnych)
 • Natomiast grając codziennie za 500 złotych otrzymasz: 1 500 złotych bonusu (20 dni aktywnych), 4 000 złotych bonusu (31 dni aktywnych)
 • Warunki obrotu bonusem są takie same, jak w przypadku promocji powitalnej, a więc należy zagrać za czterokrotność bonusu po kursie całkowitym kuponów minimum 2.00

Czas trwania promocji: do 31.08.2019

Baner promocyjny forBET

 

Droga do Doha

Biuro podróży forBET zaprasza na pokład! Żart? Skądże. W forBET obstawisz zakłady, ale też wyjedziesz na urlop. A dokładnie do stolicy Kataru śledzić na żywo rywalizację naszych w Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2019.

Promocja w skrócie:

 • forBET stworzył ranking, w którym umieszcza użytkowników zapisanych do konkursu
 • Jak zdobywać punkty? Obstawiając. Im większa stawka, tym więcej punktów
 • Pięciu graczy, który uplasują się w czołowej piątce wygrywa kilkudniowy wyjazd do Kataru z noclegiem w pięciogwiazdkowym hotelu nad zatoką, kibicowanie na żywo Polakom podczas mistrzostw oraz szereg dodatkowych atrakcji

Czas trwania akcji: 06-12.08.2019

Baner bukmachera forBET

 

#forbetgaming

Pod tym hasztagiem kryje się coś specjalnie dla fanów sportów elektronicznych, a dokładnie obstawiania gry CS:GO. Do wygrania… skórki.

Promocja w skrócie:

 • Mamy tu do czynienia z kolejnym rankingiem, w którym umieszczani są gracze spełniający warunki udziału w akcji
 • Do promocji zaliczają się kupony z minimum 3 pozycjami z czego przynajmniej jedna musi pochodzi z oferty ESPORT
 • Trzeba też pamiętać o kursie poszczególnych zdarzeń – nie może być niż od 1.30
 • Po zakończeniu konkursu 5 osób z największą liczbą punktów zgarnia skórki, natomiast kolejne pięć nagrody pocieszenia w postaci bonusów

Czas trwania akcji: 19.08-09.09.2019

Baner promocyjny bukmachera forBET

 

Uwaga! Wszystkie wspomniane promocje, a także te, które znajdziesz na www.iforbet.pl skierowane są wyłącznie do zarejestrowanych graczy. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego buka, możesz to nadrobić, klikając poniżej:

 

To tylko wybrane z promocji forBET. Moglibyśmy tu wymieniać i wymieniać, zaczynając od fotografowania się z małpim ambasadorem Januszem w warszawskim ZOO, a kończąc na standardowej opcji dla stałych klientów w postaci bonusu urodzinowego. Ale szkoda na to czasu. Lepiej poświęcić te kilka minut na zarejestrowanie się w forBET z kodem promocyjnym: 2120PLN