forBET nowym graczom oferuje nie lada gratkę, czyli bonusy powitalne o łącznej kwocie 2350 PLN. Dodatkowe środki na grę można zdobyć w ramach trzech promocji na start: zakładu bez ryzyka, bonusu od depozytu i bonusu Maxizysk. Jeśli wiemy, ile możemy odebrać od forBET, to warto poznać sposób na to, jak wypłacić bonus? Przedstawiamy warunki obrotu bonusem forBET, dzięki którym bonus będzie gotowy do wypłaty.

Na początek przypomnijmy wszystkie bonusy forBET, które otrzymasz korzystając z naszego kodu promocyjnego: 2350PLN. Gwoli ścisłości pamiętaj, że dostęp do ekskluzywnej oferty forBET zapewnisz sobie tylko wtedy, jeśli podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpiszesz: 2350PLN. To pozwoli ci zyskać wyższe niż w standardzie bonusy bukmacherskie:

  • Bonus powitalny od depozytu – 2050 PLN (ekstra 50 PLN)
  • Zakład bez ryzyka – 100 PLN
  • Bonus Maxizysk – 200 PLN

Jak wypłacić każdy z tych bonusów? O tym dzisiejszy artykuł!

forBET bonus od depozytu 2050 PLN – jak wypłacić?

W najwyższym bonusie powitalnym od forBET otrzymasz 100% od pierwszej wpłaty do 2000 PLN. Co ciekawe, dzięki rejestracji z kodem od Zagranie dodatkowo przy wpłacie powyżej 100 złotych forBET dopisze 50 PLN za free. Dzięki temu maksymalnie możesz zdobyć 2050 bonus od wpłaty.

bonus forbet zagranie

Warunki bonusu powitalnego forBET są następujące:

  • Bonus należy aktywować poprzez jednokrotny obrót depozytu w zakładach po kursie całkowitym 2.00
  • Kwota bonusu podlega obrotowi x2 w zakładach AKO z minimalnym kursem ogólnym 2.50 – uwzględniając przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie
  • Czas na obrót bonusem to 14 dni
  • Dodatkowo bonus 50 PLN (przy wpłacie powyżej 100 PLN) trzeba obrócić x4 w zakładach z kursem min. całkowitym 2.00

A więc wróćmy do naszego podstawowego pytania: jak wypłacić bonus forBET? Najpierw, żeby go otrzymać trzeba zarejestrować konto w forBET z kodem promocyjnym, a następnie wpłacić pieniądze. Chcąc zyskać maksymalny bonus – należy zdeponować 2000 PLN. To sprawi, że saldo bonusowe zostanie doładowane o kwotę 2050 PLN. Zgodnie z regulaminem w pierwszej kolejności trzeba aktywować bonus, czyli obrócić x1 kwotę wpłaty korzystając z zakładów z kursem min. 2.00.

Kiedy bonus zostanie aktywowany, to będziesz mógł za jego kwotę stawiać zakłady. Co trzeba zrobić, aby wypłacić bonus? Wystarczy obrócić jego kwotą dwukrotnie w zakładach AKO (z min. 3 zdarzeniami) po min. kursie ogólnym 2.50. A więc przy bonusie 2000 PLN łącznie trzeba postawić zakłady kwalifikujące na kwotę 4000 PLN. Robiąc obrót trzeba uważać, by zmieścić się w czasie, czyli 14 dniach przeznaczonych na spełnienie warunków.

Obrót bonusem 2000 PLN wykonany? W takim razie nie zapomnijmy również o darmowym bonusie za kod promocyjny, czyli 50 PLN. W tym przypadku obrót wynosi x4, a więc łączna kwota potrzebna do zrealizowania obrotu to 200 PLN przy wykorzystaniu kuponów z kursem min. 2.00.

Jeśli na przestrzeni dwóch tygodni (lub szybciej) zdołałeś obrócić bonus od depozytu – to kwota bonusu i wygrane pochodzące przy jego użyciu są gotowe do wypłaty.

Zakład bez ryzyka w forBET – jak wypłacić?

Bonus cashback to kolejny profit, jaki zyskujesz za rejestrację konta z kodem Zagranie. Zakłady bez ryzyka mają to do siebie, że posiadają łatwe warunki obrotu przez co bonus można szybko wypłacić. Czy tak jest w forBET?

Ubezpieczenie stawki do 100 PLN możliwe jest tylko w pierwszym zakładzie z salda depozytowego. A więc po rejestracji i wpłacie możesz postawić pierwszy kupon bez ryzyka (dowolny kurs). Jeśli przegrasz, napisz na adres marketing@iforbet.pl podając swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka” – po pozytywnej weryfikacji bukmacher powinien przyznać na twoje konto zwrot stawki. Jak wypłacić bonus?

bez ryzyka forbet

Kwota cashbacku podlega obrotowi x4 przed możliwością wypłaty. Co więcej, bonus trzeba obrócić w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Dopiero po zrobieniu pełnego obrotu – zwrot stawki będzie gotowy do wypłaty.
Np. jeśli otrzymałeś 100 PLN zwrotu, to należy łącznie postawić zakłady za 400 PLN, by spełnić warunek obrotu x4.

Jak wypłacić pozostałe bonusy forBET?

Jako nowy gracz poza bonusem od pierwszej wpłaty i zakładem bez ryzyka możesz skorzystać także z innych promocji forBET. W pierwszej kolejności forBET wszystkim nowym klientom oferuje grę bez podatku przez 14 dni. Na czym to polega? Po prostu wystarczy typować kupony spełniające warunki oferty:

  • Co najmniej 3 zdarzenia
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30

To pozwoli grać bez podatku, a co za tym idzie wygrywać 14% więcej na każdym zakładzie. Co najlepsze – pieniądze z wygranej trafiają na twoje konto i są gotowe do wypłaty (nie trzeba ich obracać).

Kolejną z promocji obowiązującą z naszym kodem jest bonus od drugiego depozytu, czyli Maxizysk. To oferta, dzięki której wygrana z kuponu zostaje pomnożona x2. Maksymalnie można postawić w tej promocji 200 PLN, a wygrana w ramach Maxizysk może wynieść 2279 PLN.

Aby odebrać Maxisk trzeba zrobić drugą wpłatę, a przed postawieniem zakładu wybrać go na kuponie z dostępnej listy sald. Następnie trzeba postawić całą kwotę Maxizysk na kupon spełniający warunki: minimalna ilość zdarzeń 3, minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia 1.40. Co ważne, kupon Maxizysk jest ważny na twoim kuponie przez 48 godzin od momentu zrobienia drugiej wpłaty. W tym czasie trzeba skorzystać z oferty.

Bonus MaxiZysk w forBET

Powiększona wygrana z Maxizysk nie podlega obrotowi i jest gotowa do wypłaty. A więc nie musisz się głowić w tym przypadku: jak wypłacić bonus? Po prostu pieniądze są twoje i możesz nimi dowolnie dysponować.

Jak wypłacić bonusy forBET?

Aby wypłacić bonusy forBET trzeba stosować się do regulaminu bukmachera dotyczącego warunków obrotu bonusami.

Jak wypłacić bonus 2000 PLN od forBET?

Jeśli chcesz wypłacić bonus 2000 PLN, to bonusową kwotę należy obrócić x2 w zakładach AKO z przynajmniej trzema typami po kursie minimalnym 2.50.

Ile mam czasu na wypłatę bonusu forBET?

Czas na obrót bonusem od depozytu to 14 dni. Po 100% obrocie w dowolnym terminie możesz podjąć bonusowe środki z konta forBET.

Zaloguj się aby dodawać komentarze