forBET jak aktywować bonus?

bonus od forbet

Chcesz odebrać bonus od forBET? Najpierw należy aktywować bonus poprzez użycie naszego kodu promocyjnego i zrobienie wymaganego obrotu. Sprawdź nasz artykuł, w którym wyjaśniamy: jak aktywować bonus w forBET?

Na start w bonusach od forBET możesz odebrać nawet 2400 złotych. Wszystko za sprawą naszego kodu promocyjnego, który powiększa bonus od dodatkowe 180 PLN. W tym artykule wyjaśnimy krok po kroku jak aktywować bonus forBET, tak żeby pieniądze trafiły na nasze konto.

forBET jak aktywować bonus? Rejestracja z kodem promocyjnym

Na początku wszystko zaczyna się od użycia naszego kodu promocyjnego. A więc jeśli chcesz aktywować bonus forBET – najpierw zarejestruj konto wpisując w formularzu forBET nasze hasło: 2380PLN. Cała rejestracja polega na uzupełnieniu formularza, który składa się z trzech kroków. Zakładając nowe konto poza kodem promocyjnym trzeba wpisać: imię, nazwisko, e-mail, ustalić hasło, a także podać numer PESEL, datę urodzenia i numer konta bankowego.

forbet kod

Robiąc rejestrację z kodem promocyjnym do Zagranie grasz o wyższe bonusy powitalne. W standardzie oferta wynosi 2200 PLN, a z naszym kodem możesz otrzymać bonus 2380 złotych.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak aktywować bonus forBET? Pierwsza wpłata i obrót depozytem

Podstawową promocją forBET jest bonus powitalny 100% do 2080 PLN. Ekstra 80 PLN otrzymujesz właśnie za nasz kod promocyjny – przy pierwszej wpłacie powyżej 100 PLN. Oczywiście chcąc odebrać maksymalny bonus należy wpłacić aż 2080 PLN.

bonus za wpłatę

forBET przyzna 100% bonus od pierwszej wpłaty. Bonusowe pieniądze zostaną przyznane od razu po zaksięgowaniu depozytu, ale bonus zostanie zablokowany do czasu zrobienia obrotu wpłatą. Jednokrotny obrót depozytem spowoduje aktywacje bonusu forBET. Jak tego dokonać? Wystarczy zagrać raz za kwotę wpłaty w zakładach z minimalnym kursem całkowitym 2.00. Robiąc obrót depozytem nie musisz w całości stawiać wszystkiego na jeden kupon. Stawka może zostać podzielona kilka zakładów – chodzi o to, aby łączna suma stawek wynosiła tyle, co pierwsza wpłata. Wówczas bonus zostanie aktywowany.

Po tym jak aktywujesz bonus powitalny forBET, to przed wypłatą środków z konta – należy je obrócić x2 w zakładach akumulowanych z co najmniej trzema typami i minimalnym kursem ogólnym 2.50. Obrót trzeba wykonać na dystansie 14 dni.

forBET jak aktywować zakład bez ryzyka?

W forBET dodatkowo za nasz kod otrzymujesz możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka z salda depozytowego. Jak aktywować ten bonus? Po prostu po pierwszej wpłacie – przygotuj kupon w forBET i obstaw za 100 PLN. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki. Zgłoś się po bonus na adres marketing@iforbet.pl wpisując w tytule “zakład bez ryzyka”.

Aby wypłacić cashback będziesz zobligowany do zrobienia obrotu x4 zwróconą kwotą w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

forBET jak aktywować bonus MaxiZysk?

Aby aktywować bonus MaxiZysk wcześniej trzeba zrobić drugą wpłatę na konto forBET. Bonus MaxiZysk maksymalnie może wynieść 200 PLN. Po wykonaniu depozytu w ciągu 48 godzin przygotuj kupon, na którym aktywujesz MaxiZysk. Jaki to kupon? To zakład AKO składający się z co najmniej trzech typów po kursach minimalnych 1.40. Obstawiając tak przygotowany kupon wybierz z edycji sald “MaxiZysk x2”, a w razie wygranej twoja kwota zostanie pomnożona x2.

Bonus MaxiZysk w forBET

Maksymalnie w ofercie MaxiZysk można wygrać 2279 złotych.

forBET jak aktywować grę bez podatku?

Bonusy to nie jedyna atrakcja, jaką możesz odebrać nowy gracz wraz z naszym kodem promocyjnym. Dodatkiem do powitalnej oferty jest 14-dniowa gra bez podatku. W ramach tej akcji można na każdym kuponie postawionym zgodnie z warunkami promocji zarobić 14% więcej!

Granie bez podatku w forBET

Jak aktywować bonus bez podatku? Przez dwa tygodnie od momentu założenia konta obstawiać zakłady akumulowane, na których będą się znajdować przynajmniej trzy selekcje. Każda z poszczególnych selekcji musi być po kursie minimalnym 1.30. To pozwala zamienić współczynnik na kuponie na wartość 1.0, co oznacza obstawianie bez podatku.

Po upływie promocyjnego okresu – gra bez podatku automatycznie zostanie wyłączona przez bukmachera. Uzyskane wygrane nie podlegają warunkom obrotu.

forBET – legalny bukmacher

Na koniec przypomnijmy, że forBET to legalny bukmacher i bez obaw można aktywować u niego bonusy na start. To firma posiadająca licencję od Ministerstwa Finansów i na terenie Rzeczpospolitej działa zgodnie z prawem. Reasumując kod promocyjny i bonusy forBET są w 100% wiarygodne.

W forBET typowanie możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej iforbet.pl, mobilnej aplikacji oraz punktów stacjonarnych. forBET oferuje zakłady bukmacherskie (przedmeczowe i live), zakłady na politykę i rozrywkę, e-sport, sporty wirtualne oraz zakłady na gry karciane.

Zaloguj się aby dodawać komentarze