forBET już wcześniej współpracował z Rakowem Częstochowa, a teraz ogłosił, że przedłuża współpracę z wicemistrzem Polski także na sezon 2021/2022. Bukmacherzy często współpracują z klubami sportowymi i aktywnie wspierają nie tylko piłkę nożną, ale także inne dyscypliny. Sprawdź, co czeka na kibiców tej drużyny!

forBET gra z Rakowem. Bukmacher wspiera wicemistrza Ekstraklasy!

Raków Częstochowa “dopiero co” zameldował się w Ekstraklasie, a już zdążył wypracować sobie solidną pozycję. To ścisła czołówka ligi, która robi dobre ruchy na rynku transferowym. W efekcie zdobyła wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski za sezon 2020/2021. Wygląda bardzo solidnie, ale trudno powiedzieć, czy będzie w tym sezonie w stanie grać na aż trzech frontach – w lidze, pucharze i kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Miejsca na błędy nie ma zbyt wiele, szczególnie w eliminacjach.

Po sezonie 2020/2021 Raków Częstochowa sprzedał Kamila Piątkowskiego za aż pięć milionów euro do Salzburgu. Wydaje się, że to spore osłabienie, ale trener Papszun pokazał wiele razy, iż potrafi poukładać zespół. Nic więc dziwnego, iż forBET postanowił dalej wspierać taki klub. Współpraca z Rakowem będzie obowiązywała dalej w sezonie 2021/2022. Bukmacherzy coraz częściej wspierają kluby sportowe, o czym warto pamiętać.

forbet rakow sponsor

Raków Częstochowa już w czwartek zmierzy się z Suduvą w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji. Z kolei w Ekstraklasie sezon rozpocznie od spotkania z Piastem Gliwice, więc terminarz dla wicemistrzów Polski wcale nie jest prosty.

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET pojawi się na przodzie koszulek meczowych, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz treningowym. Ponadto klub razem z bukmacher zaproponuje kibicom dedykowane oferty, a w trakcie sezonu forBET będzie przygotowywał w dniach meczowych atrakcje dla fanów.

Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego u bukmachera forBET możesz również liczyć na bonusy w postaci pakietu powitalnego. Wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a zgarniesz takie rzeczy, jak:

  • 2080 PLN bonusu od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze