ForBET bonus za rejestrację – jak go zdobyć?

forBET proces rejestracji

Chcesz poznać bonus, jaki możesz otrzymać za rejestrację konta w forBET? Trafiłeś w idealne miejsce, bo w tym artykule prezentujemy bonusy forBET oraz kod promocyjny przy rejestracji, dzięki któremu otrzymasz jeszcze więcej od tego legalnego bukmachera. A więc: jakie bonusy oferuje forBET za rejestrację? Sprawdźmy.

forBET to legalny bukmacher w Polsce, który działa online od 2016 roku. Na przestrzeni lat marka buduje swoją rozpoznawalność wśród typerów i nie dziwi, że grono klientów forBET ciągle się powiększa. Duży wpływ na to ma atrakcyjna oferta forBET i wysokie bonusy za rejestrację. Gracze chętniej wybierają bukmacherów online, którzy dają bonusy powitalne – a tak jest z forBET! Po kliknięciu forBET bonus dowiesz się wszystkiego na temat tego operatora i jego promocji.

Co zyskasz w forBET za rejestrację? Najpierw wyjaśnijmy: jak założyć konto z naszym kodem promocyjnym, by bonusy były jeszcze lepsze!

Bonus za rejestrację w forBET – kod promocyjny

Po co ci kod promocyjny? Aby zyskać jeszcze więcej. Normalnie od forBET otrzymałbyś bonus od depozytu o wartości 2000 PLN, a dzięki naszemu voucherowi odbierzesz dodatkowe 50 PLN oraz zakład bez ryzyka 100 PLN (niedostępny w standardowej promocji). Jak odebrać kod promocyjny forBET?

Rozpocznij rejestracje w forBET zaznaczając w pierwszym formularzu „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, a następnie uzupełnij informacje dotyczące konta i twoich danych osobowych. Przechodząc przez kolejne etapy rejestracji w trzecim kroku pojawi się pole, w którym należy wpisać kod promocyjny: 2400PLN. Po wpisaniu naszego hasła zostaniesz zakwalifikowany do wyjątkowych bonusów za rejestrację.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus powitalny za rejestrację w forBET – 2400 PLN

forBET po użyciu kod promocyjnego: 2400PLN oferuje bonus za rejestrację od pierwszej wpłaty na konto. To bonus 100% do 2080 PLN – żeby odebrać jego maksymalną wartość, właśnie tyle należy wpłacić. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN, ale żeby zdobyć dodatkowe 50 PLN za nasz kod, trzeba wpłacić przynajmniej 100 złotych.

Aby zdobyć możliwość grania za bonusowe pieniądze – najpierw trzeba obrócić jednokrotnie kwotę wpłaty. Jak? Po prostu zagrać kupony z kursami minimalnymi 2.00 za sumę stawek opiewającą na kwotę pierwszej wpłaty. To pozwoli aktywować bonus za rejestrację.

Po tym jak bonus od wpłaty zostanie aktywowany, trzeba spełnić kolejne warunki obrotu. Jak obrócić bonus forBET? W tym przypadku kwota obrotu wynosi x2 w zakładach z minimalnymi kursami łącznymi 2.50 (1.30 dla pojedynczych zdarzeń).

Dodatkowo bonus 80 PLN (za kod promocyjny) trzeba obrócić x4 przy użyciu kuponów z mininalnym kursem 2.00.

W obu przypadkach czas na obrót bonusem to 14 dni. Trzeba uznać, że forBET daje mało czasu na obrót, dlatego korzystając z bonusu trzeba intensywnie obstawiać przez ten czas. Oczywiście przed spełnieniem obrotu nie można zlecić wypłaty z konta, bo może to skutkować odbiorem bonusu i wygranych pochodzących przy jego użyciu.

Zakład bez ryzyka za rejestrację w forBET

Bonus za rejestrację w forBET w formie zakładu bez ryzyka obowiązuje tylko z naszym kodem promocyjnym: 2400PLN. Normalnie forBET nie oferuje tego typu promocji. Zakład bez ryzyka forBET oznacza ubezpieczenie stawki do 120 PLN w pierwszym kuponie granym z salda depozytowego. Jak to wygląda w praktyce?

Po rejestracji konta i pierwszej wpłacie – możesz zagrać do 100 PLN bez ryzyka. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki. W tej ofercie forBET nie ustalił kursu minimalnego dla pierwszego kuponu, a więc możesz stawiać dowolne zakłady. W razie porażki – zgłoś się po bonus na adres e-mail marketing@iforbet.pl podając swój login, a w tytule wiadomości wpisując “zakład bez ryzyka”.

Po przyznaniu zwrotu stawki – bonusowa kwota podlega obrotowi. Cashback trzeba obrócić cztery razy na kuponach z minimalnym kursem całkowitym 2.00 (1.20 dla pojedynczych typów).

Maxizysk 200 PLN – bonus za rejestracje w forBET

Dzięki promocji Maxizysk w forBET za rejestrację konta można pomnożyć swoje wygrane x2. Wówczas maksymalna stawka może wynieść 200 PLN, a wygrana w ramach Maxizysk nawet 2279 złotych. Na czym polega oferta Maxizysk?

Maxizysk można odebrać przy okazji drugiej wpłaty w forBET. Minimalna kwota, od której możesz uzyskać Maxizysk to 20 PLN. Aby skorzystać z maksymalnej oferty – należy wpłacić 200 PLN.

Chcąc zagrać za Maxizysk nalezy wybrać go z listy sald na kuponie, a następnie obstawić zakłady. Do promocji zaliczają się kupony AKO złożone z minimum trzech typów, gdzie kursy minimalne będą wynosić 1.40. W ramach tej promocji obstawiać można zakłady przedmeczowe i live.

Jeśli poszczęści ci się w promocji Maxizysk, to twoje wygrane zostaną pomnożone x2. Trzeba pamiętać, że oferta jest ważna tylko przez 48 godzin po zrobieniu wpłaty dla Maxizysku.

W promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady długoterminowe, zakłady specjalne i Combo Expert.

Gra bez podatku jako bonus za rejestrację w forBET

To nie lada okazja obstawiania bez podatku! forBET za rejestrację konta daje możliwość grania 14 dni bez podatku od stawki. Co to oznacza? Dla nowych graczy wyższe wygrane o 14%.

 

Gra bez podatku możliwa jest po założeniu konta z kodem promocyjnym: 2350PLN. Aby kupon nie został obciążony stawką podatku należy obstawiać zakłady AKO z minimum 3 zdarzeniami, gdzie dla każdej z selekcji kurs minimalny wyniesie 1.30.

Bonus w formie gry bez podatku w forBET obowiązuje na zakłady przedmeczowe, “na żywo” i sporty wirtualne. Po upływie 14 dni od rejestracji konta – gra bez podatku zostanie automatycznie wyłączona przez bukmachera.

Podsumowanie – bonus za rejestrację w forBET

W forBET rejestrując konto z naszym kodem otrzymasz następujące bonusy:

  • 100% bonus od wpłaty do 2050 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • Maxizysk 200 PLN – podwojenie wygranych
  • Gra bez podatku – 14% więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze