Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 120 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2400 zł

Kod rejestracyjny
2400PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 120 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Każdy bukmacher w kraju przedstawiając swoją ofertę na start, ma swój regulamin na wykorzystanie dodatkowych środków. Mimo że często sam rodzaj profitu będzie podobny jak u konkurencji, to poziom trudności w zrealizowaniu promocji będzie różny. Zatem forBET bonus powitalny i jego zasady – rozkładamy na czynniki pierwsze i pomagamy zrozumieć. 

💸 Tutaj dowiesz się jak odebrać maksymalną ofertę powitalną w forBET [klik]  💸

TYLKO U NAS

Z KODEM PROMOCYJNYM: 2400PLN

Wyższy bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka do 120 PLN.

Od razu warto zaznaczyć, że forBET dość oryginalnie gwarantujemy nowym graczom także takie profity jak możliwość gry bez podatku przez dwa tygodnie oraz MaxiZysk za drugą wpłatę, czyli jedną z najlepszych okolicznościowych promocji legalnych bukmacherów na rynku – tutaj okolicznością jest Twoja druga wpłata i taka nagroda w formie bonusu do forBET.

forBET bonus powitalny od depozytu do 2280 złotych – zasady

Zacznijmy od zasad dotyczących bonusu powitalnego w forBET od wpłaty. To rodzaj promocji, który posiada większość operatorów w kraju. Omawiany bukmacher może pochwalić się bardzo wysoką kwotą dodatkowych środków w tym aspekcie. Jednak poza sumą warto właśnie przyjrzeć się zasadom, bo czasami może zdarzyć się, że będą one nie do przejścia i lepiej mniejsza kwota… ale realna do wykorzystania, aby ją później wypłacić. Sam forBET chwali się na swojej stronie, że ten bonus powitalny ma łatwe zasady wykorzystania. Czy to prawda? Przeanalizujmy.

Na początek zaznaczmy, że reklamowana suma 2000 2080 złotych jest do uzyskania w jednym depozycie.

  • Za pierwszą wpłatę można dostać do 2000 złotych 100% wkładu
  • Za pierwszą wpłatę powyżej 100 złotych dodatkowe 80 złotych bonusu
  • Za drugą wpłatę możliwość wykorzystania MaxiZysku do 200 złotych

Przejdźmy więc do kwestii najważniejszej… a więc obrotu. Dla tych co nie wiedzą, w wielkim skrócie – liczba obrotu oznacza sumę stawek, którą gracz postawi na kupony. To właśnie często ta kwestia determinuje zasady i ich skomplikowanie. forBET bonus powitalny od wpłaty to zaledwie dwukrotny obrót. Każdy kto korzysta z różnych promocji ten wie, że jest to bardzo przyjazny zapis. Przy czym bukmacher stawia oczywiście warunki kuponu, który musi:

  • Posiadać co najmniej trzy pozycje
  • Kurs minimalny AKO na poziomie 2.50
  • Kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30
Bonus od depozytu w forBET za pierwszą wpłatę

Są jeszcze dwie istotne kwestie, o których trzeba wspomnieć. Po pierwsze, przy każdym regulaminie bonusów trzeba sprawdzać termin na wykonanie obrotu. Ten w forBET wynosi 14 dni od czasu aktywacji konta bonusowego, co już akurat nie jest tak przyjaznym punktem w zasadach dla użytkowników, ponieważ zmusza go do szybkiego wydania dodatkowych środków. Dla niektórych nie będzie to kłopotem, bo i tak codziennie obstawiają i naturalnie dokonują wymagane obrotu. Mimo to istnieje duża część graczy, która typuje rekreacyjnie od czasu do czasu, a tutaj nie za bardzo można sobie pozwolić na przykład na obstawianie raz na tydzień. Także można uznać warunki obrotu za przyjazne użytkownikom, ale nie można już tego napisać o terminie. Zaledwie dwukrotny obrót jednak rekompensuje ten termin i rozumiemy – coś za coś. Ostatecznie forBETowi należy się wielki plus za bonus od wpłaty.

Jak obstawiać bonus - infografika

Czy już opisałem wszystkie istotne warunki związane z ofertą na start w forBET od wpłaty? No nie, ponieważ warto jeszcze przytoczyć fakt, że omawiany bukmacher wymaga od gracza odblokowania konta bonusowego przez jednokrotny obrót wpłaconych środków kuponami z kursem całkowitym 2,00. To nic trudnego i skomplikowanego, ale jednak taki zapis istnieje, a nie każdy go stosuje.

Podsumowując, gdybym miał ocenić to ogólnie zasady bonusu powitalnego w forBET są przyjazne graczowi. Chociaż posiada kilka nieprzyjemnych punktów jak 14 dni na obrót bonusem czy konieczność obrotu własnym depozytem, to w porównaniu do konkurencji z pewnością wyróżniłbym warunki właśnie tego bukmachera.

Tylko u nas – dodatkowe bonusy powitalne w forBET i ich zasady

Korzystając z naszego kodu promocyjnego – 2400PLN – możesz liczyć na dodatkowe bonusy powitalne w forBET. Kolejne 80 złotych od depozytu czy zakład bez ryzyka do 120 złotych. Zatem sprawdźmy zasady tych promocji.

Na początek, jak otrzymać dodatkowe 80 złotych od depozytu? Sprawa jest tutaj bardzo prosta, bo wpłacając za pierwszym razem co najmniej 100 złotych przysługuje nam wspomniany bonus. Zasady? Czterokrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 2,00 oraz 1,20 pojedynczego zdarzenia.

forbet bonus na dziś zasady

No i nie można zapominać o zakładzie bez ryzyka do 100 złotych, czyli obstawiamy za wspomnianą sumę – wygrywamy, to zwycięska kwota jest nasza, natomiast w przypadku porażki stawka wraca na konto…. ale nastąpi to w postaci środków bonusowych. Tutaj warunki obrotu są identyczne jak przy bonusie od depozytu. Co należy pamiętać? Kupon na zakład bez ryzyka musi mieć kurs minimum 2,00 i przysługuje wyłącznie na pierwsze typowanie.

W tym wypadku bonus automatycznie nie zostanie przyznany na konto, więc aby otrzymać zwrot trzeba napisać na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila wpisując „Zakład bez ryzyka”.

Gra bez podatku przez dwa tygodnie dla nowych graczy

Oczywiście cieszą nas bonusy, które otrzymujemy na konto, ale są też promocje, które gracze cenią ponad dodatkowe środki. forBET ma tego świadomość i dla nowych graczy dość nieortodoksyjnie proponuje 14 dni gry bez podatku – tego jeszcze nie było!

Jak to dokładnie wygląda? Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym, a poza prędzej opisywanymi bonusami czeka na Ciebie także możliwość gry z podwyższaniem wygranej o 12%, co jest jednoznaczne z faktem, że bukmacher bierze podatek na siebie.

Gra bez podatku przez dwa tygodnie jako bonus na start w forBET

Do 24 godzin roboczych po rejestracji promocja będzie już aktywna przez dwa tygodnie. Naturalnie jak przy każdym bonusie, tak tutaj warto zwrócić uwagę na warunki, ponieważ nie każdy kupon będzie bez podatku. Zakłady liczące się do promocji muszą mieć:

  • Co najmniej 3 zdarzenia
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30

Skąd będziesz wiedział czy grany kupon korzysta z promocji? Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli zakład zostanie zagrany zgodnie z regulaminem.

Bonus od drugiej wpłaty, czyli MaxiZysk

Jeżeli nie jesteś graczem forBETa, to pewnie nazwa MaxiZysk nic Ci nie mówi – to musisz wiedzieć, że to jedna z najlepszych, a w opinii wielu użytkowników najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherów. O co chodzi?

MaxiZysk w forBET

Ten bonus dostępny jest przy drugiej wpłacie – spełniający warunki kuponu, Twoja wygrana mnożona jest razy dwa. Maksymalna stawka do wykorzystania w tej promocji dla nowych graczy to 200 PLN. W tym wypadku taki kupon musi mieć co najmniej trzy pozycje oraz kurs każdej na minimalnym poziomie 1.40.

WAŻNE! W forBET bonus MaxiZysk jest ważny zaledwie 48 godzin – ta promocja jest do wykorzystania na jeden raz, więc ten punkt regulaminu nic jej nie ujmuje. Jednak trzeba mieć na myśli, aby nie zwlekać z MaxiZyskiem, bo najzwyczajniej przepadnie szansa pomnożenia wygranej.

Jak użyć w forBET bonus w postaci MaxiZysk? Po wpłacie drugiego depozytu, po spełnieniu warunków kuponu, na podglądzie zakładu musisz zmienić saldo główne na MaxiZysk i Twoja wygrana jest mnożona razy dwa.

Wybór MaxiZysk na podglądzie kuponu jako bonus od drugiej wpłaty w forBET

Od razu mogę napisać Tobie dobrą wiadomość, że forBET przygotowuje okolicznościowo MaxiZysk także dla swoich graczy – wystarczy śledzić ich stronę lub naszą zakładkę z promocjami w zakładach bukmacherskich, aby być na bieżąco, kiedy pojawia się możliwość tego bonusu w forBET.

Bonus urodzinowy w forBET

forBET to nie tylko bonusy dla nowych graczy. Bukmacher dba także o starych graczy, szczególnie w ich szczególnym dniu, czyli urodzin. Nie jest to promocja, którą posiada wiele zakładów sportowych, a coś, co wyróżnia omawianą firmę. Jeżeli masz urodziny, to należy Ci się darmowe 20 złotych na granie. Jednak nie każdy może liczyć na taki profit – forBET nagradza tym bonusem jedynie aktywnych graczy. Wymogi nie są wygórowane, ponieważ w ciągu trzech miesięcy poprzedzających urodziny wystarczy zrobić wpłatę na kwotę co najmniej 100 PLN oraz dokonać jednokrotnego obrotu daną sumą. Takie małe rzeczy sprawiają, że forBET mocno pracuje na miano najlepszego legalnego bukmachera w kraju. Nie tylko w kwestii bonusów. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem tej urodzinowej promocji, to wpadaj na nasz artykuł rozwijający temat tego bonusu w forBET.

💥 Jaki jest kod promocyjny w forBET na najwyższy bonus?

2400PLN

👉 Co składa się na bonus powitalny w forBET?

Zakład bez ryzyka do 120 złotych Dodatkowe 80 złotych za depozyt powyżej 100 złotych Za pierwszą wpłatę można dostać do 2000 złotych MaxiZysk za drugą wpłatę, czyli podwojenie wygranej do 200 PLN Dwa tygodnie gry bez podatku

🔄 Jak obrócić bonus w forBET?

forBET wymaga dwukrotnego obrotu bonusem z kuponami, których kurs wyniesie co najmniej 2,50. Przed aktywacją konta bonusowego trzeba jednokrotnie obrócić depozytem po kursie minimalnym 2,00