Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET bonus | Styczeń 2022

Bonus na start w ForBET to aż 2480 złotych po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym od Zagranie.com – ZAGRANIE. Na start otrzymasz możliwość wykorzystania bonusu bez ryzyka do 200 złotych, bonusu od depozytu do 2080 złotych i maxizysku do 200 złotych.

Każdy bukmacher w kraju przedstawiając swoją ofertę na start, ma swój regulamin na wykorzystanie dodatkowych środków. Mimo że często sam rodzaj profitu będzie podobny jak u konkurencji, to poziom trudności w zrealizowaniu promocji będzie różny. Zatem forBET bonus powitalny i jego zasady – rozkładamy na czynniki pierwsze i pomagamy zrozumieć. 

TYLKO U NAS

Z KODEM PROMOCYJNYM: ZAGRANIE

forBET bonus powitalny

 ForBET bonus 2022 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Maxizysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 17.01.2022

Wyższy bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Od razu warto zaznaczyć, że forBET dość oryginalnie gwarantujemy nowym graczom także takie profity jak możliwość gry bez podatku przez dwa tygodnie oraz MaxiZysk za drugą wpłatę, czyli jedną z najlepszych okolicznościowych promocji legalnych bukmacherów na rynku – tutaj okolicznością jest Twoja druga wpłata i taka nagroda w formie bonusu do forBET. Pamiętajcie, że bonusy w forBET możecie wykorzystać z naszymi typami dnia!

ForBET bonus na start – rejestracja na iforbet.pl!

Bonus powitalny forBET występuje tylko przy rejestracji nowych graczy. Promocje bukmacherskie na start kojarzą się właśnie z procesem założenia nowego konta gracza. Bukmacher forBET nie jest wyjątkiem, bo jako legalny operator zakładów wzajemnych musi robić to, co nakazuje ustawa hazardowa. A prawo polskie jasno mówi, że typować przez internet mogą ci klienci, którzy wcześniej dokonają stosowanej rejestracji.

Po rejestracji w forBET możesz typować piłkę nożną, korzystać z dni bez podatku, narzędzia “szybki kupon” i oglądać transmisje live. Proces rejestracji w zakładach bukmacherskich forBET jest złożony z trzech kroków. Nie chodzi tutaj o wygórowane wymagania, ponieważ kroki te polegają na uzupełnianiu formularza rejestracji. Co się w nim znajduje? Standardowe informacje, takie jak podajesz u pozostałych bukmacherów.

forBET na tyle legalnych bukmacherów ma jedną konieczność – od razu przy rejestracji wymaga dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport). To bukmacher, który nie oferuje rejestracji bez dowodu, jak to można zrobić choćby wykorzystując PZBUK kod bonusowy, STS kod promocyjny, Betclic kod promocyjny czy Fortuna kod promocyjny.
Rozpoczynasz rejestrację na iforbet.pl? Przygotuj dowód osobisty i postępuj zgodnie z naszą instrukcją:
Pierwszy krok aktywacji kodu promocyjnego forBET, a więc rejestracji, to wpisanie: adresu e-mail, nazwy użytkownika i hasła. Wymogiem jest też zaznaczenie zgody na politykę prywatności i oświadczenia o pełnoletności.

Drugi krok rejestracji to uzupełnienie: imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu zamieszkania.

Trzeci krok? To najdłuższy z formularzy, bo wpisujesz w nim datę urodzenia, dokument tożsamości, numer PESEL i numer konta bankowego. W trzecim kroku podaje się też kod promocyjny forBET: ZAGRANIE. Formularz rejestracji umożliwia też dołączenie skanów/zdjęć dokumentu tożsamości – wybierz ze swojego komputera odpowiednie pliki i prześlij do bukmachera.

Po rejestracji należy jeszcze aktywować konto poprzez link wysłany wiadomością e-mail. Możesz wtedy zalogować się po raz pierwszy do bukmachera forBET. Za jakiś czas otrzymasz też informację o pozytywnej weryfikacji danych osobowych, jeśli bukmacher nie dopatrzy się jakiegoś błędu.

W forBET rejestracja to jedna z opcji odbioru promocji od legalnego bukmachera. Pozostali operatorzy zakładów sportowych również przy rejestracji oferują kody bonusowe. Najlepsze oferty, z jakich korzystają użytkownicy Zagranie to:

 • Fortuna kod promocyjny
 • STS kod promocyjny
 • PZBUK kod bonusowy

forBET bonus powitalny od depozytu do 2080 złotych – zasady

Zacznijmy od zasad dotyczących bonusu bukmacherskiego w forBET od wpłaty. To rodzaj promocji, który posiada większość operatorów w kraju. Omawiany bukmacher może pochwalić się bardzo wysoką kwotą dodatkowych środków w tym aspekcie. Jednak poza sumą warto właśnie przyjrzeć się zasadom, bo czasami może zdarzyć się, że będą one nie do przejścia i lepiej mniejsza kwota… ale realna do wykorzystania, aby ją później wypłacić. Sam forBET chwali się na swojej stronie, że ten bonus powitalny ma łatwe zasady wykorzystania. Czy to prawda? Przeanalizujmy.

Na początek zaznaczmy, że reklamowana suma 2000 2080 złotych jest do uzyskania w jednym depozycie.

 • Za pierwszą wpłatę można dostać do 2000 złotych 100% wkładu
 • Za pierwszą wpłatę powyżej 100 złotych dodatkowe 80 złotych bonusu
 • Za drugą wpłatę możliwość wykorzystania MaxiZysku do 200 złotych

Przejdźmy więc do kwestii najważniejszej… a więc obrotu. Dla tych co nie wiedzą, w wielkim skrócie – liczba obrotu oznacza sumę stawek, którą gracz postawi na kupony. To właśnie często ta kwestia determinuje zasady i ich skomplikowanie. forBET bonus powitalny od wpłaty to zaledwie dwukrotny obrót. Każdy kto korzysta z różnych promocji ten wie, że jest to bardzo przyjazny zapis. Przy czym bukmacher stawia oczywiście warunki kuponu, który musi:

 • Posiadać co najmniej trzy pozycje
 • Kurs minimalny AKO na poziomie 2.50
 • Kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30

Bonus od depozytu w forBET za pierwszą wpłatę

Są jeszcze dwie istotne kwestie, o których trzeba wspomnieć. Po pierwsze, przy każdym regulaminie bonusów trzeba sprawdzać termin na wykonanie obrotu. Ten w forBET wynosi 14 dni od czasu aktywacji konta bonusowego, co już akurat nie jest tak przyjaznym punktem w zasadach dla użytkowników, ponieważ zmusza go do szybkiego wydania dodatkowych środków. Dla niektórych nie będzie to kłopotem, bo i tak codziennie obstawiają i naturalnie dokonują wymagane obrotu. Mimo to istnieje duża część graczy, która typuje rekreacyjnie od czasu do czasu, a tutaj nie za bardzo można sobie pozwolić na przykład na obstawianie raz na tydzień. Także można uznać warunki obrotu za przyjazne użytkownikom, ale nie można już tego napisać o terminie. Zaledwie dwukrotny obrót jednak rekompensuje ten termin i rozumiemy – coś za coś. Ostatecznie forBETowi należy się wielki plus za bonus od wpłaty, więc nie dziwią dobre opinie.

Czy już opisałem wszystkie istotne warunki związane z ofertą na start w forBET od wpłaty? No nie, ponieważ warto jeszcze przytoczyć fakt, że omawiany bukmacher wymaga od gracza odblokowania konta bonusowego przez jednokrotny obrót wpłaconych środków kuponami z kursem całkowitym 2,00. To nic trudnego i skomplikowanego, ale jednak taki zapis istnieje, a nie każdy go stosuje.

Podsumowując, gdybym miał ocenić to ogólnie zasady bonusu powitalnego w forBET są przyjazne graczowi. Chociaż posiada kilka nieprzyjemnych punktów jak 14 dni na obrót bonusem czy konieczność obrotu własnym depozytem, to w porównaniu do konkurencji z pewnością wyróżniłbym warunki właśnie tego bukmachera.

Jak obrócić bonus w forBET?

Bonus na start forBET od wpłaty wymaga obrotu, żeby uwolnić jego kwotę i móc ją wypłacić. Jaki to obrót? Kwota bonusu forBET na każdym powinna zrobić wrażenie, bo to w końcu maksymalnie ponad dwa tysiące złotych! Środki te są możliwe do odebrania, ale są też zabezpieczone poprzez warunki obrotu. forBET daje bonus, ale też wymaga odpowiedniej gry, żeby w następstwie użytkownik mógł cieszyć się gotówką.

Obrót bonusu forBET jest po to, żeby środki znajdują się na saldzie bonusowym trafiły na twoje konto główne. Kiedy już się tam znajdą, to będziesz je mógł wypłacić. forBET bonusy, czyli 100% do 2080 PLN wymagają obrotu na dwukrotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? To że bonus trzeba obrócić x2. Dwukrotny obrót to nie jest wygórowany warunek, bo w tego rodzaju ofertach legalni bukmacherzy stosują trzykrotne lub czterokrotne zasady obrotu bonusem.

Obrócić bonus forBET oznacza zagranie łącznie za kwotę x2, którą otrzymałeś od bukmachera. Chodzi o sumę wszystkich zakładów, które będą spełniać warunki obrotu. To kupony wielokrotne z miniumum trzema typami. Obstawiając za bonus trzeba pamiętać, że kurs ogólny zakładu musi wynosić przynajmniej 2.50, a kursy pojedyncze (składowe) co najmniej 1.30.

W forBET obrócić bonus trzeba też w przypadku zakładu bez ryzyka. Tam obrót jest wyższy niż w przypadku bonusu powitalnego. Zakład bez ryzyka po zwrocie stawki powinien być obrócony x4 w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

Wygrane w forBET bez podatku i Maxizysku nie podlegają warunkom obrotu.

Dodatkowe bonusy powitalne w forBET i ich zasady

Korzystając z naszego kodu promocyjnego – ZAGRANIE – możesz liczyć na dodatkowe bonusy powitalne w zakładach bukmacherskich forBET. Kolejne 80 złotych od depozytu czy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Zatem sprawdźmy zasady tych promocji.

Na początek, jak otrzymać dodatkowe 80 złotych od depozytu? Sprawa jest tutaj bardzo prosta, bo wpłacając za pierwszym razem co najmniej 100 złotych przysługuje nam wspomniany bonus. Zasady? Czterokrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 2,00 oraz 1,20 pojedynczego zdarzenia.

forbet bonus powitalny

No i nie można zapominać o zakładzie bez ryzyka do 200 złotych, czyli obstawiamy za wspomnianą sumę – wygrywamy, to zwycięska kwota jest nasza, natomiast w przypadku porażki stawka wraca na konto…. ale nastąpi to w postaci środków bonusowych. Tutaj warunki obrotu są identyczne jak przy bonusie od depozytu. Co należy pamiętać? Kupon na zakład bez ryzyka musi mieć kurs minimum 2,00 i przysługuje wyłącznie na pierwsze typowanie.

W tym wypadku bonus automatycznie nie zostanie przyznany na konto, więc aby otrzymać zwrot trzeba napisać na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila wpisując „Zakład bez ryzyka”.

Bonus bez ryzyka w ForBET – 200 zł (cashback 200 zł)

Legalny bukmacher forBET nowym gracz oferuje zakład bez ryzyka. Tyle tylko, że musisz wiedzieć, że to oferta dla klientów z kodem promocyjnym. Od pierwszej wpłaty w forBET możesz uzyskać bonus na start w formie zakładu bez ryzyka. Nie jest to cashback dla wszystkich, ponieważ forBET w standardzie nie oferuje gry bez ryzyka. No, ale ty jesteś szczęśliwcem, który posiada kody bonusowe od Zagranie.

Zwrot za pierwszy kupon będzie ci przysługiwał, jeśli założysz konto gracza z kodem: ZAGRANIE. forBET bukmacher ubezpiecza kupon do stawki 200 złotych. Grając za tyle – możesz liczyć na maksymalny cashback. To jednak nie oznacza, że już w pierwszy zakład musisz inwestować aż 200 PLN. Zwrot stawki może być niższy i wynosić np. 50 PLN.

Jak zagrać bez ryzyka w forBET? Co ciekawe przy pierwszym kuponie nie trzeba dbać wcale o kurs minimalny, ponieważ pod bonus bez ryzyka podchodzi każdy typ. Wartości dotyczący kursów minimalnych trzeba brać pod uwagę dopiero przy obrocie cashbackiem. Tak, tak – warunki obrotu tym bonusem wchodzą w życie, ale tylko wtedy, jeśli nie trafisz zakładu bez ryzyka. Gdy wygrasz – to pieniądze są twoje bez ich dalszego obracania.

forBET bonus na start jako cashback działa tylko na pierwszym kuponie zagranym po rejestracji. Pamiętaj o tym grając zakład z salda depozytowego. To właśnie premierowy zakład będzie miał ubezpieczenie do 200 PLN. Bonusy bukmacherskie mają to do siebie, że zazwyczaj są realizowane na początku i tak jest w przypadku forBET.

Zakład bez ryzyka wykorzystasz też w forBET aplikacja na iOS/Android. W grze z myślą o cashbacku nie możesz korzystać z oferty na sporty wirtualne i gry karciane. Muszą to być zdarzenia sportowe takie jak piłka nożna, siatkówka lub tenis ziemny. Co ciekawe, do obstawienia bez ryzyka możesz wykorzystać akcje “szybki kupon”, gdzie bukmacher podpowie ci typy, z jakich masz prawo skorzystać.

Co dalej, jeśli już puścisz ubezpieczony kupon? Regulamin zakładów wzajemnych forBET przewiduje obrót zwrotem stawki. To czeka cię tylko wtedy, kiedy przegrasz. Na stronie internetowej iforbet.pl czytamy, że cashback musi być obrócony cztery razy w zakładach AKO z kursem ogólnym minimum 2.00. Przestrzegaj tego, bo jeśli nie spełnisz tego warunku, to bonus zostanie ci odebrany. Tak działają promocję bukmacherskie, że jeśli już pojawia się opis obrotu, to trzeba zgodnie z nim działać.

ForBET bonus na start – gra bez podatku 14 dni!

Oczywiście cieszą nas bonusy, które otrzymujemy na konto, ale są też promocje, które gracze cenią ponad dodatkowe środki. forBET ma tego świadomość i dla nowych graczy dość nieortodoksyjnie proponuje 14 dni gry bez podatku – tego jeszcze nie było!

Jak to dokładnie wygląda? Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym, a poza prędzej opisywanymi bonusami czeka na Ciebie także możliwość gry z podwyższaniem wygranej o 12%, co jest jednoznaczne z faktem, że bukmacher bierze podatek na siebie.

Gra bez podatku przez dwa tygodnie jako bonus na start w forBET

Do 24 godzin roboczych po rejestracji promocja będzie już aktywna przez dwa tygodnie. Naturalnie jak przy każdym bonusie, tak tutaj warto zwrócić uwagę na warunki, ponieważ nie każdy kupon będzie bez podatku. Zakłady liczące się do promocji muszą mieć:

 • Co najmniej 3 zdarzenia
 • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30

Skąd będziesz wiedział czy grany kupon korzysta z promocji? Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli zakład zostanie zagrany zgodnie z regulaminem.

W akcji “forBET bez podatku” nie ma żadnych dodatkowych wymogów związanych z obrotem bonusu lub wygranych. Sytuacja jest prosta – stawiasz kupon zgodnie z zasadami i wygrywasz więcej! Wygrane środki z kuponu bez podatku od razu lądują na twoim koncie głównym, więc nie są to bonusowe pieniądze, które trzeba byłoby obrócić.

Bonus od drugiej wpłaty w ForBET, czyli MaxiZysk do 200 zł

Jeżeli nie jesteś graczem forBETa, to pewnie nazwa MaxiZysk nic Ci nie mówi – to musisz wiedzieć, że to jedna z najlepszych, a w opinii wielu użytkowników najlepsza promocja na polskim rynku bukmacherów, dostępne dla osób, które założyły konto. Pamiętajcie, że możecie to zrobić z kodem promocyjnym VIP. O co chodzi w promocji?

MaxiZysk w forBET

Ten bonus dostępny jest przy drugiej wpłacie – spełniający warunki kuponu, Twoja wygrana mnożona jest razy dwa. Maksymalna stawka do wykorzystania w tej promocji dla nowych graczy to 200 PLN. W tym wypadku taki kupon musi mieć co najmniej trzy pozycje oraz kurs każdej na minimalnym poziomie 1.40.

WAŻNE! W forBET bonus MaxiZysk jest ważny zaledwie 48 godzin – ta promocja jest do wykorzystania na jeden raz, więc ten punkt regulaminu nic jej nie ujmuje. Jednak trzeba mieć na myśli, aby nie zwlekać z MaxiZyskiem, bo najzwyczajniej przepadnie szansa pomnożenia wygranej.

Jak użyć w forBET bonus w postaci MaxiZysk? Po wpłacie drugiego depozytu, po spełnieniu warunków kuponu, na podglądzie zakładu musisz zmienić saldo główne na MaxiZysk i Twoja wygrana jest mnożona razy dwa.

Wybór MaxiZysk na podglądzie kuponu jako bonus od drugiej wpłaty w forBET

Od razu mogę napisać Tobie dobrą wiadomość, że forBET przygotowuje okolicznościowo MaxiZysk także dla swoich graczy – wystarczy śledzić ich stronę lub naszą zakładkę z promocjami w zakładach bukmacherskich, aby być na bieżąco, kiedy pojawia się możliwość tego bonusu w forBET.

Po zagraniu za Maxizysk jest zwolniony z warunków obrotu. Nie musisz zajmować się obrotem, kiedy przegrasz i kiedy wygrasz. Od razu pieniądze będą do twojej dyspozycji w zakładach forBET. Będziesz mógł je wypłacić lub inwestować w kolejnych zakładach.

Bonus urodzinowy w forBET. Bezpłatny bonus na start!

forBET to nie tylko bonusy dla nowych graczy. Bukmacher dba także o starych graczy, szczególnie w ich szczególnym dniu, czyli urodzin. Nie jest to promocja, którą posiada wiele zakładów sportowych, a coś, co wyróżnia omawianą firmę. Jeżeli masz urodziny, to należy Ci się darmowe 20 złotych na granie. Jednak nie każdy może liczyć na taki profit – forBET nagradza tym bonusem jedynie aktywnych graczy. Wymogi nie są wygórowane, ponieważ w ciągu trzech miesięcy poprzedzających urodziny wystarczy zrobić wpłatę na kwotę co najmniej 100 PLN oraz dokonać jednokrotnego obrotu daną sumą.

Takie małe rzeczy sprawiają, że forBET mocno pracuje na miano najlepszego legalnego bukmachera w kraju. Nie tylko w kwestii bonusów. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem tej urodzinowej promocji, to wpadaj na nasz artykuł rozwijający temat tego bonusu w forBET.

BetArchitekt w forBET

BetArchitekt to nowa funkcja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. forBET jako pierwszy bukmacher w naszym kraju pozwala tworzyć własny zakład w oparciu o pojedynczy mecz. To inaczej możliwość tworzenia zakładu łączonego, w którym wytypujesz takie rynki, jakie ty uznasz za opłacalne.

betarichtekt

W BetArchitekt w obrębie tego samego spotkania możesz jako pojedynczy typ zagrać np. trzy lub cztery zdarzenia. Wszystko to przypomina klasyczne zakłady łączne, gdzie obstawiasz wynik i liczbę goli np. Wygrają gospodarze, a w meczu będzie 2.5 bramek. W BetArchitekcie samodzielnie tworzysz taką selekcję typów.

W ramach zakładu pojedynczego w BetArchitekcie w meczu piłki nożnej możesz obstawić wynik, bramki, rzuty rożne, strzelców itd. Dla przykładu, jeśli wskażesz trzy typy, to żeby twój zakład wszedł muszą zostać spełnione trzy warunki, jakie wskazałeś na kuponie.

Dzięki narzędziu BetArchitekt obstawiasz zakład po jeszcze lepszych kursach. Jak na razie BetArchitekt od forBET działa na stronie internetowej tego bukmachera. W mobilnej aplikacji nie ma możliwości stworzenia zakładu w ramach BetArchitekt.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

W forBET otrzymujesz bonusy od pierwszego i drugiego depozytu. Darmowy zakład w forBET chwilowo nie występuje, więc do każdej promocji trzeba wykonać wpłatę, żeby bonus został przyznany na twoje konto gracza. Kody promocyjne do bukmachera forBET działają, ale poza nimi płatności są koniecznością, żeby obstawiać zakłady specjalne i pozostałe kursy bukmacherskie.

Wpłaty forBET to wiele opcji płatniczych. Wystarczy wspomnieć o PayU, dotpay i tpay, czyli systemach znanych z różnych zakupów online. W zakładach forBET online właśnie dzięki tym sprawdzonym metodom można doładować konto. Co jeszcze? W forBET wpłacisz pieniądze również za pośrednictwem Paysafecard i Skycash. Minimalne doładowanie konta w forBET rozpoczyna się już od 1 PLN.

System płatności polegający na zrobieniu depozytu na konto forBET działa przez 24 godziny na dobę. Wpłaty pojawiają się na koncie zaraz po realizacji płatności.

Wypłaty forBET wysyła tylko na rachunek bankowy, jaki podałeś podczas rejestracji konta. Zlecenia o wypłacie bukmacher przyjmuje codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Aby przyśpieszyć proces płatności bukmacher forBET uruchomił Quick Pay. To proces, który pozwala otrzymać wygrane na koncie bankowym w czasie do 30 minut od wypłaty. Kwoty, który kwalifikują się do Quick Pay powinny wynosić przynajmniej 50 PLN.

Oto banki, które akcpetują Quick Pay: PKO BP, mBank, Santander, BNP Paribas, Millenium ING, Credit Agricole, Alior, PEKAO, Getin, Noble Bank.

Legalny bonus od legalnego bukmachera forBET

Myślę, że wiesz już wszystko o korzyściach płynących z założenia konta w ForBET. Zachęcam do tego z kolejngo ważnego. Omawiany operator jest legalnym polskim bukmacherem, który licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał 4 maja 2016 r., a jej nr to: PS4.6831.10.2016. Siedziba zakładów bukmacherskich forBET znajduje się w Warszawie. Kolejne ważne informacje:

KRS: 0000263257

NIP: 5482487290

REGON: 240448217

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

forBET jest również sponsorem wielu drużyn piłkarskich, w tym Rakowa Częstochowa!

forBET jest bukmacherem skoncentrowanym na zakładach online za pośrednictwem aplikacji i strony www. Jest to firma, która śledzi nowości na rynku, a co więcej – stara się sama kreować nowe trendy. O czym mowa? Właśnie w oparciu o to powstał Betarchitekt lub Betmarket. Następstwem rozwoju oferty forBET było wprowadzenie sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane. Jedna z coraz bardziej popularnych sekcji, a więc typy na e-sport również w forBET zajmuje ważne miejsce.

Jeśli śledzisz sport w TV to na pewno trafiłeś na reklamy forBET mówiące o tym, że to bukmacher, który wspiera polski sport. Bo działalność tej firmy nie kończy się tylko na współpracy z Rakowem Częstochowa. To też sponsorowanie Polskiego Związku Tenisowego, klubu piłkarskiego Motor Lublin, Arka Gdynia i ŁKS Łódź. forBET jest też partnerem polskiej reprezentacji w AMP futbolu.

Legalni bukmacherzy tacy jak forBET starają się wkraczać do nowych środowisk. Dlatego firma ta związała się umową z drużyną e-sportową X-kom AGO. Wszystko po to, aby budować zaplecze klientów również w oparciu o nowe dyscypliny w obstawianiu. E-sport w forBET jest równie ważny, jak pozostałe zdarzenia, które możesz obstawiać.

ForBET oferta bonusowa – podsumowanie

forBET ma wiele zalet, bo są nimi zakłady specjalne, dni bez podatku, zakłady na żywo czy wysokie kursy bukmacherskie. Wspominając o dobrych stronach tego bukmachera trzeba wrócić do bonusów powitalnych. Na zakłady sportowe są oferowane trzy kwoty finansowe: bonus bez ryzyka 200 PLN, bonus od wpłaty 100% do 2080 PLN i Maxizysk 200 PLN. Wartość bonusów jest taka sama, jak brzmi nasz kod promocyjny do tego bukmachera, a więc: ZAGRANIE.

Od pierwszego depozytu w forBET można uzyskać już dwie dodatkowe kwoty – to zakład bez ryzyka i bonus 100%. W drugiej wpłacie otrzymuje się Maxizysk, czyli mnożnik stawki x2. Bonusy na start proponują wiele, a jeśli ktoś chciałby się do czego przyczepić, to mógłby tylko do tego, że forBET nie daje bonusu bez depozytu. To fakt – freebetu brakuje, ale reszta ofert może to skutecznie rekompensować.

Najlepsze kody do forBET, jakie znajdziecie na zagranie.com otwierają drogę również do pozostałych promocji dla stałych klientów. W specjalnych akcjach forBET oferuje sporo. Przykład? Gdy są mecze europejskich pucharów w piłce nożnej z udziałem polskich drużyn, to w promocji można uzyskać bonus za każdego gola Legii Warszawa czy innego klubu z Ekstraklasy. Działa też cały czas Turbo Kurs od Bartka Ignacika, czyli zdarzenie dla pierwszych stu kuponów z mega wysokim kursem.

Jeśli mamy porównywać ofertę bonusową forBET z innymi bukmacherami, to na ich tyle ocenilibyśmy ją bardzo wysoko. Wystarczy spojrzeć na to przez pryzmat bonusu na start. W forBET jest on wysoki i zróżnicowany – w ten sposób każdy użytkownik może znaleźć swoją ulubioną promocję. Na urodziny bukmacher ten oferuje darmowe 20 PLN, a co większy turniej (np. Euro, Igrzyska Olimpijskie) można liczyć na konkurs typerski.

 

 

FAQ

👉 Co składa się na bonus powitalny w forBET?

Zakład bez ryzyka do 200 złotych Dodatkowe 80 złotych za depozyt powyżej 100 złotych Za pierwszą wpłatę można dostać do 2000 złotych MaxiZysk za drugą wpłatę, czyli podwojenie wygranej do 200 PLN Dwa tygodnie gry bez podatku

🔄 Jak obrócić bonus w forBET?

forBET wymaga dwukrotnego obrotu bonusem z kuponami, których kurs wyniesie co najmniej 2,50. Przed aktywacją konta bonusowego trzeba jednokrotnie obrócić depozytem po kursie minimalnym 2,00

Comments are closed.