Każdy bukmacher w kraju przedstawiając swoją ofertę na start, ma swój regulamin na wykorzystanie dodatkowych środków. Mimo że często sam rodzaj profitu będzie podobny jak u konkurencji, to poziom trudności w zrealizowaniu promocji będzie różny. Zatem forBET bonus powitalny i jego zasady – rozkładamy na czynniki pierwsze i pomagamy zrozumieć. 

💸 Tutaj dowiesz się jak odebrać maksymalną ofertę powitalną w forBET [klik]  💸

TYLKO U NAS

Z KODEM PROMOCYJNYM: 2120PLN

Wyższy bonus od depozytu, dodatkowy zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 20 złotych i szansa walki o monitor ASUS ROG 27″ na Typomania.net

forBET bonus powitalny od depozytu do 2050 złotych – zasady

Zacznijmy od zasad dotyczących bonusu powitalnego w forBET od wpłaty. To rodzaj promocji, który posiada większość operatorów w kraju. Omawiany bukmacher może pochwalić się bardzo wysoką kwotą dodatkowych środków w tym aspekcie. Jednak poza sumą warto właśnie przyjrzeć się zasadom, bo czasami może zdarzyć się, że będą one nie do przejścia i lepiej mniejsza kwota… ale realna do wykorzystania, aby ją później wypłacić. Sam forBET chwali się na swojej stronie, że ten bonus powitalny ma łatwe zasady wykorzystania. Czy to prawda? Przeanalizujmy.

Na początek zaznaczmy, że reklamowana suma 2000 złotych jest do uzyskania w trzech depozytach.

  • Za pierwszą wpłatę można dostać do 1000 złotych 100% wkładu
  • Za drugą do 500 złotych 75% depozytu
  • Za trzecią do 500 złotych w wysokości 50%

Bonus w forBET na trzy depozyty

Przejdźmy więc do kwestii najważniejszej… a więc obrotu. Dla tych co nie wiedzą, w wielkim skrócie – liczba obrotu oznacza sumę stawek, którą gracz postawi na kupony. To właśnie często ta kwestia determinuje zasady i ich skomplikowanie. forBET bonus powitalny od wpłaty to czterokrotny obrót. Przy czym bukmacher stawia przed użytkownikiem warunki zakładów, które będą się liczyć. Cytując jeden punkt z zasad bonusu powitalnego w forBET:

Zasady obrotu bonusem powitalnym w forBET

Są jeszcze dwie istotne kwestie, o których trzeba wspomnieć. Po pierwsze, przy każdym regulaminie bonusów trzeba sprawdzać termin na wykonanie obrotu. Ten w forBET wynosi 14 dni, co już akurat nie jest tak przyjaznym punktem w zasadach dla użytkowników, ponieważ zmusza go do szybkiego wydania dodatkowych środków. Dla niektórych nie będzie to kłopotem, bo i tak codziennie obstawiają i naturalnie dokonują wymagane obrotu. Mimo to istnieje duża część graczy, która typuje rekreacyjnie od czasu do czasu, a tutaj nie za bardzo można sobie pozwolić na przykład na obstawianie raz na tydzień. Także można uznać warunki obrotu za przyjazne użytkownikom, ale nie można już tego napisać o terminie. Podsumowując, zazwyczaj te trzy kwestie trzeba mieć na uwadze analizując bonusy powitalne i ich zasady – liczbę obrotów, warunki kuponu i termin.

Jak obstawiać bonus - infografika

Czy już opisałem wszystkie istotne warunki związane z ofertą na start w forBET od wpłaty? No nie, ponieważ warto jeszcze przytoczyć fakt, że omawiany bukmacher wymaga od gracza odblokowania konta bonusowego przez jednokrotny obrót wpłaconych środków kuponami z kursem całkowitym 2,00. To nic trudnego i skomplikowanego, ale jednak taki zapis istnieje, a nie każdy go stosuje.

Podsumowując, gdybym miał ocenić to ogólnie zasady bonusu powitalnego w forBET są przyjazne graczowi. Chociaż posiada kilka nieprzyjemnych punktów jak 14 dni na obrót bonusem czy konieczność obrotu własnym depozytem, to w porównaniu do konkurencji z pewnością wyróżniłbym warunki właśnie tego bukmachera.

Tylko u nas – dodatkowe bonusy powitalne w forBET i ich zasady

Korzystając z naszego kodu promocyjnego – 2120PLN – możesz liczyć na dodatkowe bonusy powitalne w forBET. Kolejne 50 złotych od depozytu czy zakład bez ryzyka do 50 złotych. Zatem sprawdźmy zasady tych promocji.

Na początek, jak otrzymać dodatkowe 50 złotych od depozytu? Sprawa jest tutaj bardzo prosta, bo wpłacając za pierwszym razem co najmniej 100 złotych przysługuje nam wspomniany bonus. Zasady? Czterokrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 2,00 oraz 1,20 pojedynczego zdarzenia.

Dodatkowy bonus powitalny w forBET i jego zasady

No i nie można zapominać o zakładzie bez ryzyka do 50 złotych, czyli obstawiamy za wspomnianą sumę – wygrywamy, to zwycięska kwota jest nasza, natomiast w przypadku porażki stawka wraca na konto…. ale nastąpi to w postaci środków bonusowych. Tutaj warunki obrotu są identyczne jak przy bonusie od depozytu. Co należy pamiętać? Kupon na zakład bez ryzyka musi mieć kurs minimum 2,00 i przysługuje wyłącznie na pierwsze typowanie.

W tym wypadku bonus automatycznie nie zostanie przyznany na konto, więc aby otrzymać zwrot trzeba napisać na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila wpisując „Zakład bez ryzyka”.

Zakład bez ryzyka w forBET z kodem promocyjnym

Jak uzyskać darmowe 20 złotych bonusu w forBET?

Dodatkowo tylko u nas masz szansę na darmowy bonus w forBET. Jakie zasady i warunki trzeba spełnić? Po założeniu konta z naszym kodem promocyjnym – 2120PLN – zarejestruj się na Typomania.net

Następnie podepnij swoje konto do tego w forBET. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji, co będzie tylko formalnością, możesz zgłosić się po darmowy bonus w wysokości 20 złotych.

Aby cieszyć się z freebeta, musisz wysłać do nas wiadomości e-mail na adres pomoc@typomania.net. Napisz swój login w Typomanii oraz nazwę użytkownika w forBET. W tytule e-maila wpisz „Freebet za pozytywną weryfikację”.

Bonus urodzinowy w forBET

forBET to nie tylko bonusy dla nowych graczy. Bukmacher dba także o starych graczy, szczególnie w ich szczególnym dniu, czyli urodzin. Nie jest to promocja, którą posiada wiele zakładów sportowych, a coś, co wyróżnia omawianą firmę. Jeżeli masz urodziny, to należy Ci się darmowe 20 złotych na granie. Jednak nie każdy może liczyć na taki profit – forBET nagradza tym bonusem jedynie aktywnych graczy. Wymogi nie są wygórowane, ponieważ w ciągu trzech miesięcy poprzedzających urodziny wystarczy zrobić wpłatę na kwotę co najmniej 100 PLN oraz dokonać jednokrotnego obrotu daną sumą. Takie małe rzeczy sprawiają, że forBET mocno pracuje na miano najlepszego legalnego bukmachera w kraju. Nie tylko w kwestii bonusów. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem tej urodzinowej promocji, to wpadaj na nasz artykuł rozwijający temat tego bonusu w forBET.

forBET z kodem 2120PLN to szansa na MEGA nagrody jak SmartWatch czy konsola!

Jednak bonusy powitalne w forBET to nie wszystko, na co gracz może liczyć rejestrując się u nas. Jeżeli masz konto z kodem promocyjnym 2120PLN, to możesz dołączyć do Typomanii, gdzie zbiera się punkty za samo obstawianie! Wejdź na Typomania.net, dołącz do gry i rywalizuj między innymi o SmartWatcha czy rower.

Jakie są zasady Typomanii? Jedna postawiona złotówka to jeden punkt do rankingu. Bardzo przejrzyste zasady. Na przestrzeni ostatnich miesięcy gracze odbierali już z tego tytułu między innymi XBOX ONE X 1TB, GoPro HERO 7 czy PlayStation 4 Slim!

Typomania - jak grać z kodami promocyjnymi

Jaki jest kod promocyjny w forBET na najwyższy bonus?

2120PLN

Co składa się na bonus powitalny w forBET?

Zakład bez ryzyka do 50 złotych
Dodatkowe 50 złotych za depozyt powyżej 100 złotych
Darmowy zakład 20 złotych za pozytywną weryfikację na Typomania.net
Za pierwszą wpłatę można dostać do 1000 złotych 100% wkładu, za drugą do 500 złotych 75% depozytu, natomiast za trzecią do 500 złotych w wysokości 50%.

Jak obrócić bonus w forBET?

forBET wymaga czterokrotnego obrotu bonusem z kuponami, których kurs wyniesie co najmniej 2,00.