Lubicie obstawiać kombinowane zakłady lub łączyć zdarzenia z jednego meczu na kuponie? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo forBET przygotował dla swoich klientów BetArchitekt, czyli nową funkcję, która pozwala na łączenie zdarzeń w ramach kuponu. Ten bukmacher jako jedna z pierwszych firm na naszym rynku zdecydowała się na takie rozwiązanie. Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi i odbierzcie bonusy bukmacherskie!

Bukmacher forBET z nową funkcją BetArchitekt!

Bukmacherzy coraz częściej sięgają po nowe środki, żeby zachęcić do siebie klientów. Zazwyczaj oprócz bonusów bukmacherskich inwestują również w nowe rozwiązania i nie inaczej jest tym razem. Często mieliście tak, że chcieliście połączyć kilka zdarzeń z jednego meczu w gotowy kupon, ale nie mogliście?

Teraz więcej się to już nie zdarzy, a przynajmniej jeżeli obstawiacie w forBET. Bukmacher wprowadził BetArchitekt, czyli możliwość łączenia na kuponie zakładów z jednego spotkania. O co w tym chodzi i czy mogę skorzystać z bonusów bukmacherskich na to? 

forbet betarchitekt

Teraz takie kombinacje z jednego spotkania możecie połączyć w jeden zakład z większym kursem, a te, które są dostępne w ramach promocji, są oznaczone pomarańczowym przyciskiem z ołówkiem. Po kliknięciu niego zostaniemy przeniesieni na podstronę z zakładami konkretnego wydarzenia.

Teraz wystarczy już, że stworzycie zakład z wybranych zdarzeń i go dodacie do kuponu. Co więcej, może być on częścią AKO, na którym są inne zdarzenia, co też się chwali. A niżej macie screen, jak to wygląda w praktyce:

forbet screen architekt typów

W forBET możecie też odebrać bonus bukmacherski, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 2480PLN, który da Wam takie rzeczy, jak;

  • bonus od depozytu do 2080 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • zakład bez ryzyka 200 PLN
  • 14 % więcej do wygranych

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły