W forBET zakłady bukmacherskie obstawiać można w internecie oraz w punktach stacjonarnych. To legalny bukmacher z dwiema licencjami od Ministerstwa Finansów, dlatego działa online i w lokalach naziemnych. W tradycyjnych punktach przyjmowania zakładów forBET wprowadził nowość, czyli automaty samoobsługowe. Jak działają terminale do obstawiania zakładów w forBET? Sprawdziliśmy.

forBET jako legalny bukmacher pojawił się na polskim rynku w 2016 roku. Najpierw zaczął swoją działalność w oparciu o licencję online. Dwa lata później uzyskał koncesję na zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych i od tamtej pory sukcesywnie poszerza swoją sieć lokali stacjonarnych. Tym samym forBET działa w internecie i w terenie – podobnie jak najwięksi bukmacherzy w Polsce, czyli Fortuna, STS i Totolotek, którzy przyjmują zakłady online i w sieci punktów stacjonarnych. Na chwilę obecną najwięcej lokali posiada Fortuna (około 600 w całej Polsce).

forBET automaty – na czym polegają?

Aktualnie na mapie Polski znajdują się kilkadziesiąt lokali forBET – znaleźć je można m.in. w Katowicach, Rzeszowie, Toruniu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu czy Lesznie. W punktach przyjmowania zakładów bukmacherskich forBET typować można w sposób tradycyjny, czyli zaznaczając na kuponie zdarzenia, a następnie realizując go w kasie. Są też inne sposoby, czyli automaty, gdzie samodzielnie można wydrukować swój kupon – wszystko przypomina terminale do zamówień w McDonald’s. Tam również możesz czekać w kolejce do kasy lub samemu złożyć zamówienie w automacie.

Automaty forBET to terminale do samoobsługi, za pomocą których obstawisz:

  • zakłady przedmeczowe
  • zakłady live
  • sporty wirtualne

Dodatkowo automaty forBET oferują transmisje meczów “na żywo”.

Automaty forBET – jak grać?

Korzystanie z automatów forBET jest banalnie proste, bo interfejs terminalu jest bardzo przyjazny dla graczy, tak by każdy (bardziej i mniej zaawansowany) bez problemów znalazł interesujący go mecz i postawił kupon. Dzięki automatom nie musisz stać w kolejce z kuponem, by obsługa go wydrukowała – możesz wybrać mecze w terminalu i określić stawkę, a zakłady zostaną przesłane do bukmachera.

Aby postawić zakład w automacie forBET nie trzeba rejestrować się w forBET, ani podawać żadnych danych osobowych. Wystarczy mieć ukończone osiemnaście lat – bo tak jak w internecie, tak i w automatach zakłady sportowe dostępne są dla pełnoletnich klientów. Postawienie zakładu w automacie wiąże się z wyborem na ekranie interesujących nas typów i skompletowaniem kupon (podobnie jak na stronie iforbet.pl). W automatach ekrany są dotykowe – tak samo jak w smartfonach i tabletach.

Opinie o automatach forBET

Największym atutem terminali forBET jest to, że nie trzeba stać w kolejce, bo samemu można się obsłużyć. Co więcej, automaty mają naprawdę bogatą ofertę, taką samą jak zakłady online – wytypujesz w nich wydarzenia przedmeczowe, “na żywo” oraz sporty wirtualne. Np. grając zakłady live na automacie jednocześnie można oglądać obstawiany pojedynek.

Niestety, korzystając z automatu forBET nie możemy wykorzystać kodu promocyjnego na bonusy w zakładach przez internet. W punktach stacjonarnych nie obowiązuje bonus powitalny forBET, co w ostatecznym rozrachunku jest niekorzystne dla gracza. Jak widzisz automaty są wygodne, ale bardziej opłacalne wciąż jest typowanie na stronie forBET lub w mobilnej aplikacji.

Automaty forBET – czy to legalne?

Słysząc o automatach w głowie użytkowników może zapalić się czerwona lampka kojarząca automaty forBET z tzw. jednorękimi bandytami. Te drugie automaty znajdują się tylko w kasynach i salonach gier Lotto, bo zgodnie z ustawą hazardową prywatne sieci automatów do gier są nielegalne.

Automaty forBET nie mają nic wspólnego z automatami, które znajdują się chociażby w kasynach. Na automatach forBET obstawiać można tylko zakłady bukmacherskie, które posiadają odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów. To sprawia, że terminale forBET są w 100% legalne.

Co to są automaty forBET?

Automaty forBET to terminale samoobsługowe w lokalach tego bukmachera pozwalające na obstawianie zakładów przedmeczowych, zakładów live i sportów wirtualnych.

Jak grać na automatach forBET?

Granie na automatach do obstawiania meczów możliwe jest w punkcie stacjonarnym forBET. Aby skorzystać z automatu trzeba mieć ukończona osiemnaście lat. Natomiast nie trzeba rejestrować konta. Wystarczy na dotykowym ekranie automatu wybrać swoje typy i zapłacić za kupon.

Czy automaty forBET są legalne?

Tak, bo to automaty do obstawiania meczów, a nie innych gier hazardowych. forBET to legalny bukmacher z licencją od polskiego Ministra Finansów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze