forBET bonus aż do 2380PLN, opinie, kod promocyjny – promocje 2020 – legalny bukmacher

forBET bonus powitalny – wpisz kod promocyjny i odbierz bonus aż do 2380PLN! Skorzystaj z bonusu w forBET, przeczytaj opinie.

Zobacz jak odebrać bonus powitalny w kilku krokach!

forBET bonus na start – kod promocyjny

forBET zakłady bukmacherskie proponują standardowy bonus powitalny do ograniczonej kwoty. Dzięki kodowi bonusowemu, który udało nam się pozyskać, nasi gracze mogą cieszyć się bonusem od depozytu aż do 2080PLN!

forBET bonus – kliknij, by się zarejestrować i odebrać promocję

Odebranie bonusu od forBET wymaga spełnienia określonych warunków. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Jednak dla osób, które chcą mieć pewność poprawnego skorzystania z kodu promocyjnego przygotowaliśmy wypunktowane czynności, które należy wykonać:

Przejdźmy więc do omówienia 5 kroków, które trzeba wykonać, by skorzystać z promocji aż do 2380PLN:

 1. forBET rejestracja (przekierowanie do punktu rejestracja, który znajduje się niżej) – pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta w zakładach bukmacherskich online
 2. W trakcie procesu rejestracyjnego należy wpisać w odpowiednie pole kod „2380PLN” – tylko wtedy użytkownik zostanie uprawniony do uzyskania bonusu.
 3. Konto zostanie zweryfikowane w ciągu 24H (najczęściej dzieje się w kilka godzin po rejestracji). forBET poinformuje gracza o aktywacji konta, po tej wiadomości należy złożyć depozyt, którego minimalna kwota to 20 PLN. Użytkownik automatycznie otrzyma bonus od depozytu do 2080 PLN jednak będzie on chwilowo zablokowany – można go odblokować dokonując jednokrotnego obrotu po całkowitym kursie minimum 2.00.
 4. Konieczny do wypłaty bonusu jest dwukrotny obrót (kupony AKO z mnożnikiem 2.50, przy czym każde zdarzenie z kursem przynajmniej 1.40). Masz na to 14 dni.
 5. Kolejnym krokiem będzie drugi depozyt, za który otrzymasz MaxiZysk, czyli pomnożenie swojej wygranej przy graniu zakładu z wykorzystaniem promocji! Wpisując podczas rejestracji kod: 2380PLN dostaniesz +80 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 złotych! 

Zarejestruj się i odbierz bonus aż do 2380PLN forBET

 Warto wspomnieć, że w ramach oferty powitalnej, nowy gracz ma możliwość obstawiania przez dwa tygodnie bez podatku.

forBET PROMOCJE:

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

1.  Sportowy Super Tydzień – NIEAKTUALNE

W ramach nowej promocji bukmachera forBET gracze mogą liczyć na różne bonusowe atrakcje w zależności od dnia tygodnia. Organizatorzy przygotowali następujące propozycje:

 • PONIEDZIAŁEK – znienawidzone przez wszystkich poniedziałki forBET umila zakładem bez ryzyka na Sporty Wirtualne. Aby kupon wziął udział w promocji, stawka musi wynieść równo 10 PLN. W chwili porażki środki wracają na konto klienta.
 • WTOREK – wtorek to czas wyścigów. Ruszają równo 12:00, 16:00 i 20:00 – kiedy wybiją podane godziny, gracze walczą o bonusy w wysokości 15 PLN, 30 PLN i 50 PLN. Darmowe środki przyznane zostaną pierwszym 150 osobom po każdej z tych godzin, które wniosą zakład o określonej stawce
 • ŚRODA – środa dniem bez podatku! forBET powiększa wygrane za kupony pre-match
 • CZWARTEK – tego dnia forBET wspomaga przygotowania graczy przed weekendowym obstawianiem. Bukmacher doda Ci do konta 50% Twojego pierwszego depozytu z tego dnia do 100 PLN
 • PIĄTEK – ostatni dzień Super Tygodnia stoi pod znakiem bonusu za kupony AKO. W zależności od tego ile zdarzeń umieścisz na kuponie, możesz zyskać 20 PLN, 30 PLN lub 40 PLN w chwili niepowodzenia

2. forBET bonus – graj bez podatku NIEAKTUALNE

Po przeanalizowaniu wszystkich ofert legalnych bukmacherów na polskim rynku, ta wydaje się najbardziej korzystna dla graczy. Każdy kto decyduje się grać na minimum trzy zdarzenia w jednym kuponie z pewnością będzie bardzo mile zaskoczony tym bonusem. Promocja „Gramy razem” to inicjatywa forBET’a, który proponuje graczom pokrycie podatku w przypadku spełnieniu określonych warunków i wygranej. Użytkownicy mogą więc cieszyć się obstawianiem bez pomniejszania stawki o 6%.

Aby grać bez podatku należy spełnić bardzo prosty warunek, a mianowicie złożyć kupon z trzech zdarzeń, których łączny kurs będzie wynosił minimum 2.00. Przykład takiego kuponu:

Warunki i zasady promocji:

 • Złóż kupon z minimum trzech zdarzeń
 • Kupon nie może mieć kursu całkowitego mniejszego niż 2.0
 • forBET powiększa wygraną o 6% za ako 2.0 i trzy zdarzenia na kuponie

 

3. forBET bonus – „Wakacyjny sprint” – NIEAKTUALNE 

Wakacyjny maraton, który przygotował forBET polega na cyklicznym zawieraniu zakładów w miesiącach od czerwca do sierpnia. Każdy gracz, który spełni warunki promocji bierze udział w cotygodniowym podziale nagród o wartości 10 000 PLN w bonusach. Łączna pula przeznaczona na ten konkursie wynosi aż 120 000 PLN. Promocja obejmuje 12 tygodni i rozpoczęła się 5 czerwca. Pierwszy cykl trwa od 5-11 czerwca, kolejne analogicznie – do 27 sierpnia 2017 roku.

Warunki i zasady promocji „Wakacyjny sprint”:

4. forBET CASHBACK – NIEAKTUALNE (promocja wstrzymana z dniem 1 grudnia 2017 r.)

forBET zwraca część przegranych graczy. Promocja jest naliczana dwa razy w miesiącu. Najpierw w okresie od 1 do 14 dnia miesiąca, a następnie od 15 do 28 dnia miesiąca. Dodatkowy bonus znajduje się na koncie gracza 24h od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Jak otrzymać cashback?

Suma stawek, które obstawiliśmy na zakłady wygrane i przegrane zostanie pomniejszona o wygrane i od tej kwoty dostaniemy cashback w wysokości 5% do kwoty 700 PLN. Przykład: zagraliśmy za łącznie 500 PLN, wygraliśmy 300 PLN. Czyli jesteśmy 200 PLN na minusie. Od tej kwoty dostaniemy cashback od forBET – w tym wypadku wyniesie on 10PLN. Maksymalny cashback jaki możemy dostać to 35PLN.

Ważne: bonus należy wykorzystać do 14 dni od jakiego otrzymania. Bonus jest przyznawany automatycznie.

5. Promocja „Ako friendly” – NIEAKTUALNE (promocja wstrzymana z dniem 1 grudnia 2017 r.)

„Znowu nie wszedł mi jeden mecz”, albo „znowu ostatnia pozycja” – wszyscy słyszeli te słowa wiele razy. forBET bukmacher ma jednak przygotowaną promocję dla graczy, których spotkała ta sytuacja. Przegranie kuponu jedną pozycją nie wiążę się z całkowitą utratą środków. Za akumulatory powyżej 5 pozycjo otrzymasz zwrot w postaci bonusu od 5 do 10 PLN.

Warunki i zasady promocji:

 • kupon musi składać się z minimum pięciu zdarzeń po kursie min. 1.12 każde
 • stawka akumulatora musi wynosić min. 10 PLN
 • przegrane kupony z 5-8 zdarzeń otrzymają zwrot w wysokości 10 PLN
 • kupony powyżej 8 zdarzeń – 10 PLN
 • kupon nie może być starszy niż 7 dni

Aby skorzystać z promocji i odebrać bonus należy wysłać maila podając w tytule „AKO CASHBACK”. W treści wiadomości trzeba wpisać numer kuponu. Środki pojawią się na koncie w ciągu 48H.

forBET opinie

forBET to stosunkowo młode zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Bukmacher otrzymał licencję na udzielanie zakładów wzajemnych 4 maja 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. forBET to bukmacher internetowy, nie posiadający punktów stacjonarnych. Od początku działalności cechuje się transparentnością i wspieraniem polskiego sportu. Firma sponsoruje takie kluby czy organizacje jak:

 • x-kom Ago
 • ŁKS Łódź
 • Polski Związek Tenisa
 • Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
 • Legia Fight Club
 • Runmageddon

Oprócz wymienionych podmiotów wspiera również kilka innych organizacji sportowych, co z pewnością jest godne zauważenia.

Na temat omawianych zakładów bukmacherskich online próżno szukać negatywnych opinii. Nie odnotowaliśmy również sygnałów od użytkowników o blokowaniu kont w przypadku wysokich wygranych. Warto podkreślić bardzo sprawnie działający czat na stronie bukmachera, na którym możemy na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące zakładów.

forBET rejestracja

To bardzo prosty proces, który nie powinienem nikomu sprawić dużych problemów. W razie jakichkolwiek wątpliwości przygotowaliśmy od początku do końca wytłumaczone czynności do założenia konta:

1.Pierwszy krok polega na uzupełnieniu podstawowych danych takich jak adres e-mail, nazwa użytkownika, czy nadanie swojego hasła do konta. Zgody, które widać na załączonym zrzucie ekranu są niezbędne do rejestracji. Warto również zaznaczyć pole związane z otrzymaniem bonusu, aby skorzystać z kodu promocyjnego.

2. Drugi krok to już uzupełnienie danych adresowych, imienia i nazwiska, czy numeru telefonu. Wszystkie pola muszą być uzupełnione, aby przejść dalej.

3. Ostatni krok jest zdecydowanie najważniejszy. W tym momencie bukmacher prosi nas o podanie daty urodzenia, danych z dowodu osobistego i przesłanie jego skanu. Zakłady bukmacherskie muszą otrzymać takie informacje, aby zweryfikować wiek użytkownika. Jak wiadomo obstawiać zakłady mogą tylko osoby powyżej 18 roku życia. Numer konta bankowego również jest niezbędny – bukmacher musi wiedzieć, gdzie dostarczać nam wygrane. W miejscu na kod promocyjny należy wpisać kod „2380PLN”. Tylko w ten sposób otrzymamy bonus powitalny. 

forBET oferta na zakłady sportowe

Jak w każdym bukmacherze online w Polsce głównym sportem, który ma najbardziej szeroką ofertę jest piłka nożna. forBET wystawia kursy na najważniejsze ligi europejskie, nie brakuje jednak egzotyki jak np. możliwość zagrania na 1 ligę na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Na polską ligę można obstawiać aż do jej drugiej klasy rozgrywkowej.

Warto zwrócić uwagę na dalece rozwiniętą ofertę czarnego sportu, a więc żużla. forBET inwestuje w ten sport, a co za tym idzie posiada również dobrą ofertę bukmacherską w kwestii zawodów żużlowych. Poza standardowymi opcjami jak obstawienie 1/x/2, handicapów czy ilości punktów zawodników, można obstawiać mecze z biegu na bieg. Granie na konkretnie wyścigi to świetne urozmaicenie dla fanów żużla.

Kursy na forBET również są korzystne. Wielokrotnie dokonywaliśmy zestawień kursów wystawianych przez forBET i inne zakłady, w których plasował się on zawsze w czołówce. Jeśli dodamy do tego powiększanie wygranych o 6% w przypadku zakładu akumulacyjnego to otrzymujemy prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne wygrane na całym rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Zakłady na żywo w forBET

Bukmacher posiada oczywiście możliwość obstawiania zakładów na żywo. Największe emocje w tej formie grania są gwarantowane. Zakłady live można zawierać na piłkę nożną, koszykówkę, żużel, siatkówkę i tenis. forBET zapewnia dedykowany livescore, na którym można śledzić wyniki obstawionych meczów w formie wizualnej.

forBET oferta – sporty wirtualne

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. ForBET widzi tę tendencję i udostępnia swoim graczom obstawianie wirtualnych rozgrywek wzorowanych na rzeczywistych. Gracze mają do wyboru typowanie spotkań w następujących kategoriach:

 • forBET Liga Polska
 • Mistrzostwa forBET
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów

Promocje okolicznościowe

forBET nie omija największych wydarzeń w świecie sportu. Przed EURO U21 w Polsce bukmacher dokładał swoim użytkownikom 50 PLN za rejestrację w ramach turnieju. Na zawody takie jak Wimbledon, Liga Mistrzów czy Speedway Grand Prix należy być przygotowany i wyczekiwać okazje, które oferuje bukmacher.

Aplikacja mobilna

Dla wszystkich aktywnych graczy z pewnością dużym ułatwieniem będzie aplikacja mobilna od forBET. Pozwala między innymi na dokonywanie szybkich płatności, błyskawiczny dostęp do oferty bukmachera czy też do match trackera, a więc po prostu wizualizacji meczów. Z dedykowanej aplikacji forBET można korzystać na urządzeniach z systemem Android i iOS. Jedynym utrudnieniem jest fakt, że nie można jej pobrać ze sklepu Google Play – jeśli chcesz zostać posiadaczem aplikacji, ściągnij ją bezpośrednio ze strony forBET.

Wygląd strony i obsługa klienta

Strona bukmachera jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Użytkownik, który dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi odnajdzie się bez problemu. Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie z uwagi na czat online, z którego mogą korzystać gracze. W razie jakichkolwiek niedogodności polecamy kontaktować się właśnie za pomocą tego narzędzia, ponieważ odpowiedzi można otrzymać nawet do kilku sekund. Wytłumaczenie na najczęściej zadawane pytania znajdują się w zakładce FAQ i regulaminy.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłat można dokonywać za pomocą:

 • dotpay
 • PayU
 • pay.com
 • kart kredytowychTransakcje trwają maksymalnie do 24H. Czas wypłaty ogranicza się natomiast do kilku godzin.