Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET opinie 2021

Jak wśród graczy prezentują się opinie na temat forBET? Co musisz wiedzieć o tym bukmacherze, a także na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta? O tm w dzisiejszym tekście. forBET bonus powitalny – wpisz kod promocyjny i odbierz bonus aż do 2480PLN! Skorzystaj z kodu promocyjnego w forBET, przeczytaj opinie na temat tego bukmachera. Zobacz jak odebrać bonus powitalny w kilku krokach!

 ForBET opinie 2021 – Pakiet 2480 złotych ✔️  
Kod promocyjny 2480PLN
Bonus od depozytu 2080 złotych
Zakład bez ryzyka 200 złotych
Maxizysk 200 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.03.2021

forBET bonus na start – kod promocyjny

forBET zakłady bukmacherskie proponują standardowy bonus powitalny do ograniczonej kwoty. Dzięki kodowi bonusowemu, który udało nam się pozyskać, nasi gracze mogą cieszyć się bonusem od depozytu aż do 2080PLN! forbet kod

forBET bonus – kliknij, by się zarejestrować i odebrać promocję

Odebranie bonusu od forBET wymaga spełnienia określonych warunków. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Jednak dla osób, które chcą mieć pewność poprawnego skorzystania z kodu promocyjnego przygotowaliśmy wypunktowane czynności, które należy wykonać: Przejdźmy więc do omówienia 5 kroków, które trzeba wykonać, by skorzystać z promocji aż do 2480PLN:

 1. forBET rejestracja (przekierowanie do punktu rejestracja, który znajduje się niżej) – pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta w zakładach bukmacherskich online
 2. W trakcie procesu rejestracyjnego należy wpisać w odpowiednie pole kod „2480PLN” – tylko wtedy użytkownik zostanie uprawniony do uzyskania bonusu.
 3. Konto zostanie zweryfikowane w ciągu 24H (najczęściej dzieje się w kilka godzin po rejestracji). forBET poinformuje gracza o aktywacji konta, po tej wiadomości należy złożyć depozyt, którego minimalna kwota to 20 PLN. Użytkownik automatycznie otrzyma bonus od depozytu do 2080 PLN jednak będzie on chwilowo zablokowany – można go odblokować dokonując jednokrotnego obrotu po całkowitym kursie minimum 2.00.
 4. Konieczny do wypłaty bonusu jest dwukrotny obrót (kupony AKO z mnożnikiem 2.50, przy czym każde zdarzenie z kursem przynajmniej 1.40). Masz na to 14 dni.
 5. Kolejnym krokiem będzie drugi depozyt, za który otrzymasz MaxiZysk, czyli pomnożenie swojej wygranej przy graniu zakładu z wykorzystaniem promocji! Wpisując podczas rejestracji kod: 2400PLN dostaniesz +80 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych! 

maxizysk

Zarejestruj się i odbierz bonus aż do 2480PLN forBET

Warto wspomnieć, że w ramach oferty powitalnej, nowy gracz ma możliwość obstawiania przez dwa tygodnie bez podatku, co daje mu szanse na lepsze wygrane o 14%. Co więcej, z naszymi typami dnia łatwo wykorzystacie bonusy startowe. Możesz typować bez podatku, jeśli założysz konto u bukmachera, a następnie przez 14 dni będziesz obstawiał kwalifikujące kupony. Po prostu chodzi o to, by robić kupony AKO z minimum trzema typami z minimalnymi kursami pojedynczymi 1.30. W promocji udział biorą typy na zakłady przedmeczowe i live.

MaxiZysk w forBET

MaxiZysk to jeden z bonusów powitalnych, za które forBET zbiera bardzo dobre opinie. To bonus przy drugiej wpłacie. Na czym polega? Na tym, że do obstawionego kuponu zgodnie z wytycznymi promocji można uruchomić Maxizysk, czyli podwojenie stawki. To w efekcie przekłada się na wyższe wygrane. Wybór MaxiZysk na podglądzie kuponu jako bonus od drugiej wpłaty w forBET Nowi gracze mogą podwoić Maxizysk o dodatkowe 200 PLN w ramach bonusów bukmacherskich. Wystarczy zrobić drugi depozyt i obstawić zakład AKO z minimum trzema typami, gdzie każde zdarzenie będzie z kursem min. 1.40. Później w edycji stawki ustaw “Maxizysk”, a twoja wygrana zostanie pomnożona x2. Oferta Maxizysk w forBET pojawia się także dla stałych klientów. Maxizysk znajdziesz w meczach Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ekstraklasy. Okazjonalnie promocja ta działa także na kuponach MMA i KSW.

forBET bonusy:

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

Graj “na żywo” bez podatku

Zakłady bukmacherskie online często mają różne promocje. Przez cały wrzesień i październik można obstawiać zakłady live w forBET bez podatku. Oferta jest ważna w dniach poniedziałek – piątek. Kupon nie będzie objęty podatkiem, jeśli będzie złożony z minimum trzech typów live z minimalnymi kursami 1.30. W razie wygranej – gra bez podatku oznacza o 14% wyższe wygrane! Promocja jest ważna w godzinach 00:00 – 23:59, a więc przez całą dobę. Z oferty można skorzystać na stronie iforbet.pl i mobilnej aplikacji.

40% więcej w sportach wirtualnych

Obstawiając sporty wirtualne II w forBET możesz otrzymać bonus od wygranej w zakładach akumulowanych. Wszystko zależy od tego, ile typów na jednym kuponie uda ci się trafić. Maksymalnie można otrzymać nawet 40% bonusu! Bonus zostanie przyznany następująco: 3 zdarzenia – 5% 4 zdarzenia – 10% 5 zdarzeń – 15% 6 zdarzeń – 20% 7 zdarzeń – 25% 8 zdarzeń – 30% 9 zdarzeń – 35% 10 zdarzeń – 40%

Bonus urodzinowy

W forBET stałą ofertą jest bonus urodzinowy. Jako prezent można odebrać bonus 20 złotych. Promocja dostępna jest dla stałych klientów, którzy w ciągu trzech miesięcy wpłacili i obrócili minimum 100 zł. Z oferty skorzystać mogą także nowi gracze, którzy założą konto w okresie do 7 dni przed urodzinami lub po 7 dniach. Po bonus zgłoś się na adres: promocje@iforbet.pl. Odebrany prezent trzeba obrócić x2 po kursie minimalnym 2.00.

forBET opinie

forBET to stosunkowo młode zakłady bukmacherskie na polskim rynku. Bukmacher otrzymał licencję na udzielanie zakładów wzajemnych 4 maja 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. forBET to bukmacher internetowy, nie posiadający punktów stacjonarnych. Od początku działalności cechuje się transparentnością i wspieraniem polskiego sportu. Firma sponsoruje takie kluby czy organizacje jak:

 • x-kom Ago
 • ŁKS Łódź
 • Raków Częstochowa
 • Arka Gdynia
 • Polski Związek Tenisa
 • Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
 • Legia Fight Club
 • Runmageddon
 • AMP Futbol
 • Warsaw Sports Group

Oprócz wymienionych podmiotów wspiera również kilka innych organizacji sportowych, co z pewnością jest godne zauważenia. Na temat omawianych zakładów bukmacherskich online próżno szukać negatywnych opinii. Nie odnotowaliśmy również sygnałów od użytkowników o blokowaniu kont w przypadku wysokich wygranych. Warto podkreślić bardzo sprawnie działający czat na stronie bukmachera, na którym możemy na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące zakładów.

forBET opinie o rejestracji

To bardzo prosty proces, który nie powinienem nikomu sprawić dużych problemów. W razie jakichkolwiek wątpliwości przygotowaliśmy od początku do końca wytłumaczone czynności do założenia konta: 1.Pierwszy krok polega na uzupełnieniu podstawowych danych takich jak adres e-mail, nazwa użytkownika, czy nadanie swojego hasła do konta. Zgody, które widać na załączonym zrzucie ekranu są niezbędne do rejestracji. Warto również zaznaczyć pole związane z otrzymaniem bonusu, aby skorzystać z kodu promocyjnego.2. Drugi krok to już uzupełnienie danych adresowych, imienia i nazwiska, czy numeru telefonu. Wszystkie pola muszą być uzupełnione, aby przejść dalej.3. Ostatni krok jest zdecydowanie najważniejszy. W tym momencie bukmacher prosi nas o podanie daty urodzenia, danych z dowodu osobistego i przesłanie jego skanu. Zakłady bukmacherskie muszą otrzymać takie informacje, aby zweryfikować wiek użytkownika. Jak wiadomo obstawiać zakłady mogą tylko osoby powyżej 18 roku życia. Numer konta bankowego również jest niezbędny – bukmacher musi wiedzieć, gdzie dostarczać nam wygrane. W miejscu na kod promocyjny należy wpisać kod „2480PLN”. Tylko w ten sposób otrzymamy bonus powitalny. 

forBET oferta na zakłady sportowe

Jak w każdym bukmacherze online w Polsce głównym sportem, który ma najbardziej szeroką ofertę jest piłka nożna. forBET wystawia kursy na najważniejsze ligi europejskie, nie brakuje jednak egzotyki jak np. możliwość zagrania na 1 ligę na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Na polską ligę można obstawiać aż do jej drugiej klasy rozgrywkowej. Oferta sportów w forBET jest bardzo szeroka. Oto, jakie dyscypliny obstawisz w forBET: piłka nożna, tenis, żużel, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy, e-sport, sporty walki, boks, badminton, baseball, bowls, futsal, darts, futbol amerykański, futbol australijski, golf, kolarstwo, krykiet, rugby, snooker, szachy oraz unihokej. Dodatkowo znajdziesz tam również zakłady specjalne np. na politykę – wybory prezydenckie i parlamentarne. Warto zwrócić uwagę na dalece rozwiniętą ofertę czarnego sportu, a więc żużla. forBET inwestuje w ten sport, a co za tym idzie posiada również dobrą ofertę bukmacherską w kwestii zawodów żużlowych. Poza standardowymi opcjami jak obstawienie 1/x/2, handicapów czy ilości punktów zawodników, można obstawiać mecze z biegu na bieg. Granie na konkretnie wyścigi to świetne urozmaicenie dla fanów żużla. Wszystko o zakładach bukmacherskich forBET znajdziesz w tym artykule! Kursy na forBET również są korzystne. Wielokrotnie dokonywaliśmy zestawień kursów wystawianych przez forBET i inne zakłady, w których plasował się on zawsze w czołówce. Jeśli dodamy do tego powiększanie wygranych o 6% w przypadku zakładu akumulacyjnego to otrzymujemy prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne wygrane na całym rynku legalnych bukmacherów w Polsce.

Zakłady na żywo w forBET

Bukmacher posiada oczywiście możliwość obstawiania zakładów na żywo. Największe emocje w tej formie grania są gwarantowane. Zakłady live można zawierać na piłkę nożną, koszykówkę, żużel, siatkówkę i tenis. forBET zapewnia dedykowany livescore, na którym można śledzić wyniki obstawionych meczów w formie wizualnej, a także transmisje “na żywo” w playerze.

Kursy w forBET

Bukmacherzy mają dobre opinie od graczy za kilka czynników takich jak bonus, kod promocyjny, oferta i mobilna aplikacja. Ważnym elementem w ocenie jakości bukmachera są oczywiście również kursy. To zasadne, ponieważ kursy decydują o tym, jaką wygraną otrzymasz z obstawionego kuponu. forBET kursy piłka nożna Nie jest tak, że kursy na mecze są takie same u wszystkich legalnych bukmacherów. Jest wręcz przeciwnie – każda firma nakłada inną marżę na zakłady przez co kursy się od siebie różnią. forBET w tym aspekcie jest dość łaskawy dla swoich typerów, ponieważ nie posiada wysokiej marży. Co za tym idzie? To że kursy forBET znajdują się w czołówce i są naprawdę bardzo dobre! Obstawianie po kursach forBET jest opłacalne, bo to z reguły konkurencyjne współczynniki w porównaniu do pozostałych bukmacherów w Polsce. Kursy w forBET na pewno można wyróżnić i pochwalić. Szczególnie dobra oferta kursowa pojawia się na mecze polskiej Ekstraklasy piłkarskiej!

forBET oferta – sporty wirtualne

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. ForBET widzi tę tendencję i udostępnia swoim graczom obstawianie wirtualnych rozgrywek wzorowanych na rzeczywistych. Gracze mają do wyboru typowanie spotkań w następujących kategoriach:

 • forBET Liga Polska
 • Mistrzostwa forBET
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów

Zakłady na gry karciane

forBET wzorem tego, co jest w STS i Betfan – również zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o zakłady na gry karciane. Na stronach tego bukmachera od teraz możesz obstawiać wyniki potyczek karcianych prowadzonych w trybie “na żywo”. Co dokładnie wytypujesz w zakładach na karty w forBET? To popularne gry jak poker, wojna i black jack.  Więcej o zakładach karcianych forBET znajdziesz w naszym osobnym artykule: https://zagranie.com/zaklady-karciane-w-forbet-sprawdz-i-wejdz-do-gry/. Gry karciane w forBET działają przez całą dobę. To zabawa przypominająca grę w kasynie, ale w tym przypadku jako uczestnik tylko obserwujesz grę, a następnie możesz typować zakłady. W kasynie, jeśli już usiądziesz do stolika pokerowego to sam grasz, a więc licytujesz, blefujesz itd. W tym przypadku gra odbywa się w otwarte karty bez elementu licytyacji. Ty jako gracz możesz jedynie wytypować wynik np. który z uczestników wygra pulę lub jaki układ pojawi się na stole? black jack forbet

 

U polskich bukmacherów gry karciane nie są standardem, za co należy się spory plus dla bukmachera forBET, który pod tym względem wyprzedził dużą część operatorów.

Promocje okolicznościowe

forBET nie omija największych wydarzeń w świecie sportu. Przed EURO U21 w Polsce bukmacher dokładał swoim użytkownikom 50 PLN za rejestrację w ramach turnieju. Na zawody takie jak Wimbledon, Liga Mistrzów czy Speedway Grand Prix należy być przygotowany i wyczekiwać okazje, które oferuje bukmacher.

Aplikacja mobilna

Dla wszystkich aktywnych graczy z pewnością dużym ułatwieniem będzie aplikacja mobilna od forBET. Pozwala między innymi na dokonywanie szybkich płatności, błyskawiczny dostęp do oferty bukmachera czy też do match trackera, a więc po prostu wizualizacji meczów. Z dedykowanej aplikacji forBET można korzystać na urządzeniach z systemem Android i iOS. Jedynym utrudnieniem jest fakt, że nie można jej pobrać ze sklepu Google Play – jeśli chcesz zostać posiadaczem aplikacji, ściągnij ją bezpośrednio ze strony forBET. aplikacja forbet W aplikacji forBET działa cash-out, który nie jest dostępny na stronie internetowej. To duży atutu obstawiania z forBET mobile, że można wcześniej wypłacić wygraną. Aplikacja mobile forBET jest wysoko oceniana przez klientów. Dlaczego? Bo to naprawdę szybkie oprogramowanie za pośrednictwem którego znajdziesz aktualną ofertę kursową (przedmeczową i live), a także obstawisz dowolny kupon. Aplikacja forBET udostępnia także wyniki “na żywo” oraz promocje na telefon. Wcale nie trzeba logować się za pośrednictwem komputera, by mieć pełny dostęp do swojego konta forBET. Wystarczy telefon i zainstalowana aplikacja forBET, żeby wszystko wykonać przy użyciu smartfona. To wygodne narzędzie w aktywnym obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Wygląd strony i obsługa klienta

Strona bukmachera jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Użytkownik, który dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi odnajdzie się bez problemu. Kolory strony iforbet.pl złożone z bieli, zieleni i niebieskich odcieni są przyjazne dla oka. Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie z uwagi na czat online, z którego mogą korzystać gracze. Czat “na żywo” to bardzo pomocne narzędzie i warto odnotować, że forBET je oferuje. Kontakt z przedstawicielem bukmachera za pośrednictwem czatu jest dostępny w godzinach 8:00 – 24:00. W razie jakichkolwiek niedogodności polecamy kontaktować się właśnie za pomocą tego narzędzia, ponieważ odpowiedzi można otrzymać nawet do kilku sekund. Wytłumaczenie na najczęściej zadawane pytania znajdują się w zakładce FAQ i regulaminy.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Po założeniu konta z kodem promocyjnym VIP możesz dokonać wpłaty za pomocą:

 • dotpay – bez prowizji
 • PayU – bez prowizji
 • tpay.com – bez prowizji
 • Paysafecard – bez prowizji
 • Sky Cash – bez prowizji
 • kart kredytowych Transakcje trwają maksymalnie do 24H. Czas wypłaty ogranicza się natomiast do kilku godzin.

Wszystkie opcje wpłaty działają przez 24 godziny na dobę, a więc pieniądze na swoje konto w forBET możesz wpłacić o dowolnej godzinie. Minimalna kwota doładowania konta forBET to już 1 PLN. Wypłaty wygranych można zlecić na rachunek bankowy podany podczas rejestracji konta gracza. forBET wypłaca pieniądze w godzinach 9:00 – 23:00. Minimalnie można wypłacić 1 PLN.

ForBET = legalny bukmacher

Opinie o bukmacherach mogą zachęcić lub zniechęcić do założenia konta u wybranego operatora. Pamiętaj, żeby zawsze przed założenie konta sprawdzić, czy dany bukmacher działa w naszym kraju legalni. W tym wypadku możesz mieć taką pewność. ForBET posiada zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów z dnia 4 maja 2016 r., a jego nr to: PS4.6831.10.2016. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, a do kolejnych ważnych informacji należy zaliczyć: KRS: 0000263257 NIP: 5482487290 REGON: 240448217

Więcej o tym przeczytasz w tym miejscu.

Punkty forBET – opinie

forBET ma także licencję na zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych. Jak to wygląda w praktyce? forBET aktualnie posiada kilkadziesiąt placówek naziemnych. Głównie są one zlokalizowane w największych miastach Polski: Warszawa, Katowice czy Wrocław. Punkty stacjonarne forBET są wysoko oceniane, ponieważ działają w nich m.in. automaty samoobsługowe za pośrednictwem których można samemu wydrukować kupon. To nowość, bo z reguły w lokalu naziemnym trzeba udać się do obsługi, by ta przyjęła płatność i zrealizowała kupon. W forBET można zaoszczędzić czas na czekanie w kolejce i samodzielnie skorzystać z terminalu do zakładów! punkty bukmacherskie forbet Jak korzystać z automatów forBET? Sprawdź w tym artykule: https://zagranie.com/forbet-automaty/. Jeśli chodzi o ilość lokali stacjonarnych, to forBET musi nadrabiać dystans do czołówki takiej jak Fortuna i STS, bo te firmy mają o wiele więcej placówek naziemnych rozsianych po całej Polsce.

🤔 Czy bukmacher forBET jest bezpieczny i legalny?

Tak, ForBET jest legalnym polskim bukmacherem, u którego zawieranie kuponów i korzystanie z bonusów jest w pełni bezpieczne.

💪 Dostanę jakieś bonusy w forBET?

Oczywiście, że tak! W artykule dowiesz się, jak funkcjonuje zakład bez ryzyka do 200 PLN, bonus od depozytu do 2080 PLN oraz takie promocje jak np. MaxiZysk. W artykule dowiesz się również, jakie są opinie o promocjach w forBET.

👍 Jaki jest kod promocyjny w forBET?

Kod promocyjny w forBET na najciekawsze bonusy to 2480PLN!