Floyd Mayweather – Mikuru Asakura: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (25.09.2022)

floyd mayweather na nba

Gdzie oglądać mecz Floyd Mayweather – Mikuru Asakura? Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz odpowiedź. Hitowe starcie Floyda z Asakurą zaplanowano na niedzielę nad ranem. Walka tego legendarnego zawodnika zapowiada się niesamowicie ciekawie i po prostu warto ją obejrzeć.

Gdzie oglądać mecz Floyd Mayweather – Mikuru Asakura za darmo? Od kilku tygodni nie jest to już możliwe, ponieważ eWinner nie ma już voucherów do Canal+ Sport – a to właśnie ta stacja pokaże rywalizację tych zawodników. Warto o tym pamiętać, ponieważ pojedynek legendarnego Mayweathera odpalisz tylko w C+ w TV lub w Canal+ Online.

Floyd Mayweather – Mikuru Asakura, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Floyd Mayweather – Mikuru Asakura? Wyżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli chodzi o samą transmisję w TV z tego starcia, to walkę Floyd Mayweather – Mikuru Asakura będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 5:00.

Floyd Mayweather – Mikuru Asakura: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Floyd Mayweather – Mikuru Asakura będzie dostępna w Canal+. Co jeszcze warto wiedzieć o tej rywalizacji? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety. Jak więc widzisz, masz kilka ciekawych opcji, z których możesz skorzystać. Jedyne o co musisz zadbać, to właśnie dostęp do internetu, który nie będzie przerywał.

Gdzie oglądać Floyd Mayweather – Mikuru Asakura?

Na pewno walka Floyd Mayweather – Mikuru Asakura budzi spore emocje, a te możesz jeszcze zwiększyć, obstawiając tę walkę. Faworytem wydaje się być Floyd, ale dobrze wiemy, że znanego w świecie sportów walki Asakury, nie można lekceważyć. Jedno jest pewne – będzie to niesamowity pojedynek, którego po prostu nie można przegapić. Mayweather wraca do oktagonu tylko po to, żeby raz jeszcze udowodnić swoją wielkość. Z kolei Asakura będzie miał okazję pokonać legendę.

Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać walkę Floyd - Asakura?

Walkę Floyda z Asakurą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Floyd zmierzy się z Asakurą?

Walka Floyd - Asakura zaplanowana została na godzinę 05:00 nad ranem 25.09.2022!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze