Fiorentina – Verona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.12.2023

Darko Lazovic, Lucas Martinez Quarta

Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Verona? W niedzielę po południu we Florencji rozegrany zostanie mecz pomiędzy Fiorentiną a Veroną. Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Fiorentina – Verona, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Fiorentiną a Hellasem Verona rozegrany zostanie 17 grudnia 2023 o godzinie 15:00 na Stadio Artemio Franchi. W teorii zdecydowanie największe szanse na wygraną będą mieć w tym meczu gospodarze, którzy liczą na znalezienie się pośród sześciu najlepszych ekip ligi, a co za tym idzie na kolejny awans do europejskich pucharów. Ich rywale z kolei biją się o utrzymanie i jak na razie znajdują się w strefie spadkowej. Co wydarzy się w tym meczu? Jego transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 1. Sprawdź także, gdzie oglądać mecze Serie A.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 08:22, 27 lutego 2024 08:22.

Fiorentina – Verona: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten obejrzysz również w formie streamu online w Superbet TV. Bukmacher ten oferuje bowiem całkowicie darmowy dostęp do transmisji w sekcji zakładów live. Jak korzystać z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane
  4. Przejdź do zakładów live i wybierz mecz z dostępnym streamem
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Fiorentina – Verona?

Mecz Fiorentina – Verona obejrzysz w Superbet TV. U tego bukmachera znajdziesz bogaty wybór streamów do oglądania z różnych dyscyplin sportu. Oprócz meczów piłkarskich możesz oglądać tam jak choćby koszykówkę, siatkówkę czy tenis. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka. W ramach tej promocji możesz grać swoje typy przez tydzień, a po tym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów. Maksymalny możliwy zwrot wynosi 3500 PLN.

Obrazek w tle: fot. Paola Garbuio/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze