Fiorentina – Udinese: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (27.04.2022)

Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Udinese? Odpowiedź na to pytanie poznasz z tego tekstu! Dzisiaj w Serie A dojdzie do dość interesującego starcia, które może przybliżyć drużynę Krzysztofa Piątka do europejskich pucharów. Fiorentina nie może jednak stracić punktów w tej rywalizacji, co też nie będzie wcale takie proste, jakby mogło się wydawać.

baner na fiorentina - udinese od sts
fot. sts

Fiorentina – Udinese, gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie będzie stream online z meczu Fiorentina – Udinese, albo czy będzie transmisja w TV? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie tę kwestię poruszamy w tym artykule. Już dzisiaj o godzinie 18:00 gospodarze zmierzą się w bardzo ważnym spotkaniu z Udinese. Drużyna Krzysztofa Piątka niewątpliwie jest tutaj faworytem, ale nie może zlekceważyć rywali, jeżeli chce zdobyć komplet punktów i przybliżyć się do gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie.

Fiorentina – Udinese, transmisja na żywo w TV

Już dzisiaj  o godzinie 18:00 Fiorentina zagra z Udinese, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie obejrzeć spotkanie tych ekip. Transmisja z tej rywalizacji będzie w Eleven Sports 1 oraz w STS TV. Pierwsza z tych opcji jest dostępna bezpośrednio w TV, ale jest płatna, za to druga jest za free, a więcej o tym piszemy w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie Ci wytłumaczymy, jak możesz zagrać to starcie!

Fiorentina – Udinese, transmisja na żywo za darmo

Jak więc oglądać mecz Fiorentina – Udinese za darmo w STS? Akurat to jest bardzo proste, bo jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się na swoje konto, a następnie przejść do zakładki ze streamami. STS TV działa ogólnie dobrze, więc warto się zastanowić nad tym rozwiązaniem, a o szczegółach dotyczących tego, jak dostać dostęp do tej platformy, piszemy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz

Fiorentina – Udinese, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Fiorentina – Udinese będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania tej rywalizacji, to sprawdź bonusy od bukmacherów i obstawiając razem z nimi zapewnij sobie większe emocje z obserwowania transmisji z tego wydarzenia!

Fiorentina – Udinese, kursy bukmacherów

Zanim rozpocznie się spotkanie Fiorentiny z Udinese, to możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie da się znaleźć ciekawe zakłady ze sporym value, więc zdecydowanie warto sprawdzić ofertę tego operatora.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Fiorentina - Udinese?

Starcie Fiorentiny z Udinese będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Fiorentina zagra z Udinese?

Fiorentina zagra z Udinese już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze