Czy będzie transmisja w TV z meczu Fiorentina – Roma? To spotkanie zostanie pokazane w Eleven Sports oraz w STS. Niżej tłumaczymy, w jaki sposób możesz je obejrzeć za darmo. Na koniec 36 kolejki Serie A dojdzie do bardzo ciekawego starcia, które z całą pewnością warto będzie obejrzeć, ponieważ może być to spotkanie decydujące o losie obu klubów w tym sezonie.

baner na fiorentina - roma od sts
fot. sts

Fiorentina – Roma, gdzie oglądać

Dzisiaj w Serie rozegrane zostanie jedynie spotkanie Fiorentina – Roma, które zaplanowano na godzinę 20:45. To właśnie wtedy drużyna Piątka podejmie u siebie Rzymian. Gospodarze teoretycznie mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a rywalizacja pomiędzy nimi zapowiada się na bardzo ciekawą!

Fiorentina – Roma, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Fiorentina – Roma będzie dostępna w Eleven Sports 1 o Eleven Sports 4. Są to jednak płatne rozwiązania, ale po co masz z nich korzystać, gdy możesz po prostu wejść na STS. Więcej o tej opcji piszemy niżej, ale warto się nią zainteresować, ponieważ pozwoli nam oglądać starcie tych drużyn za darmo!

Fiorentina – Roma, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Fiorentina – Roma będzie do obejrzenia również w STS. Jednak, żeby odpalić to starcie u tego bukmachera, musisz najpierw spełnić pewne warunki. Te co prawda są bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, ale pamiętaj, że nie możesz pominąć żadnego kroku:
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz Juventus – Fiorentina
Przy okazji sprawdź, jakie są nasze typy dnia i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania spotkań Serie A, czy innych lig!

Fiorentina – Roma, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Fiorentina – Roma i czy będzie transmisja online, to pozostaje jeszcze przypomnieć Ci, że zawsze możesz skorzystać z aplikacji na telefon od STS. W niej również obejrzysz starcie tych ekip i będziesz mógł to zrobić niezależnie od tego, gdzie jesteś. To więc świetne rozwiązanie dla osób, które są np. z dala od komputera.

Fiorentina – Roma, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Fiorentina – Roma możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. Widać po nich, że gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 12:47.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Fiorentina - Roma?

Spotkanie Fiorentiny z Romą będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Fiorentina zagra z Romą?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze