Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Juventus? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania postaramy się poniżej odpowiedzieć jak najlepiej, bo wiele osób chciałoby sprawdzić, jak w akcji poradzi sobie drużyna Krzysztofa Piątka. Tak się składa, że dzięki naszej współpracy z partnerami będziesz mógł to obejrzeć bez płacenia za abonament sportowy!

fiorentina, juventus, baner
fot. sts

Fiorentina – Juventus, gdzie oglądać

Środowym hitem dla polskich kibiców będzie niewątpliwie spotkanie Fiorentiny z Juventusem. Starcie tych drużyn oznaczać powinno wiele emocji, szczególnie że przecież w barwach gospodarzy gra Krzysztof Piątek. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Fiorentina – Juventus? Jak tak, to dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Będziesz mógł obejrzeć spotkanie tych drużyn m.in. w STS TV. Co jednak trzeba zrobić, żeby dostać dostęp do streamów online u tego bukmachera?

  1. Najpierw zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Następnie zagraj dowolny kupon
  4. W kolejnym kroku przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz

Fiorentina – Juventus, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Fiorentina – Juventus będzie do obejrzenia w Polsat Sport Premium 2. Jest to kanał, który można wykupić u dostawcy kablówki. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to zawsze możesz skorzystać z aplikacji na telewizor od Polsat Box Go – wcześniej jednak musisz zapewnić sobie dostęp do tej platformy. W jaki sposób to zrobić? Skorzystaj z oferty powitalnej od Fuksiarza!

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Odbierz voucher
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Fiorentina – Juventus, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Juventus przez internet? Transmisja online będzie pokazywana w STS TV oraz w Polsat Box Go. To dwie najlepsze platformy do odpalenia tego starcia. Jeżeli nie korzystałeś z żadnej z nich, to możesz wybrać według własnych preferencji!

Fiorentina – Juventus, kursy bukmacherskie

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Fiorentina – Juventus, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ obstawiając zakłady zwiększasz emocje z kibicowania. Na co warto zwrócić uwagę? Jest to m.in. rynek 1X2 – zdaniem operatorów nieco większe szanse mają goście, ale czy na pewno stać ich na to, żeby tutaj wygrać?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:07.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Fiorentina - Juventus?

To spotkanie będzie pokazane w STS TV oraz w Polsat Sport Premium 2.

Jak oglądać za darmo ten mecz?

Wszystko dokładnie tłumaczymy w powyższym artykule!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze