Fiorentina – Frosinone: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.02.2024

Mbala Nzola, Caleb Okoli

Gdzie oglądać mecz Fiorentina – Frosinone? W niedzielę tuż po południu odbędzie się mecz Fiorentiny z Frosinone, który rozegrany zostanie w ramach 24. kolejki Serie A. Jeśli chcesz obejrzeć to spotkanie, w poniższym tekście dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję TV oraz stream online.

Fiorentina – Frosinone, transmisja na żywo w TV

Fiorentina z Frosinone zagrają ze sobą w niedzielę 11 lutego 2024 o godzinie 12:30 na Stadio Artemio Franchi. W teorii zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą jego gospodarze, choć warto pamiętać, że notują oni serię trzech porażek z kolei. Czy ekipa Vincenzo Italiano przełamie złą passę? A może to Kanarki zanotują komplet oczek? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 1.

Fiorentina – Frosinone: transmisja i stream online za darmo

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecze Serie A? Stream online omawianego w tym tekście pojedynku znajdziesz w STS TV. U tego bukmachera znajdziesz szeroki wybór transmisji, które dostępne są w aplikacji mobilnej. Co należy zrobić, by móc z nich korzystać?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon
  4. Oglądaj mecze w STS TV przez następne 24h
  5. Streamy dostępne będą w apce mobilnej
  6. Przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Fiorentina – Frosinone?

Mecz Fiorentiny z Frosinone możesz prześledzić w STS TV. Dostępne są tam transmisje nie tylko meczów Serie A, ale i La Ligi, Bundesligi czy Ligue 1. W jednym miejscu możesz mieć więc oko na najlepsze ligi Europy, co jest ogromną zaletą tego operatora. Jeśli nie masz jeszcze u niego konta, załóż je z naszym kodem i skorzystaj przy okazji z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zagraj pierwszy kupon, a jeśli nie wejdzie, odbierz zwrot stawki, który możesz wypłacić. Życzę powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Alfredo Falcone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze