W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Fiorentina – Bologna. Zapewne wiele z Was szuka informacji gdzie może obejrzeć to spotkanie bo wiele osób chciałoby sprawdzić, jak w akcji poradzi sobie drużyna Krzysztofa Piątka. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i będzie w lepszej sytuacji w lidze?

fiorentina, bologna, fortuna
fot. fortuna

Fiorentina – Bologna, gdzie oglądać

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 12:30. Starcie tych drużyn oznaczać powinno wiele emocji, szczególnie dla Polaków, bo przecież w barwach gospodarzy gra Krzysztof Piątek. Nasz rodak świetnie odnalazł się we włoskiej ekipie i jest jej ważnym punktem.

Bologna to z kolei ligowy średniak, który w 27 meczach zdobył 33 oczka i znajduje się na 12 miejscu w tabeli. Na razie goście spełniają założenia na ten sezon, czyli spokojne utrzymanie. Ich przewaga nad strefą spadkową to na ten moment aż 11 punktów!

Fiorentina – Bologna, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Fiorentina – Bologna będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w Fortuna TV za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. W jaki sposób uzyskać dostęp do sekcji transmisji w Fortunie? To tłumaczymy niżej, ale zanim do tego przejdziemy, to zachęcamy jeszcze, do sprawdzenia naszych typów bukmacherskich.

Fiorentina – Bologna, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie opisujemy w tym miejscu:

 1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
 5. Poczekaj aż będzie rozliczony
 6. Zadbaj o to, żeby mieć dodatnie saldo na koncie
 7. Przejdź do sekcji TV
 8. Oglądaj mecz

Fiorentina – Bologna, transmisja online

Transmisja online z meczu Fiorentina – Bologna będzie również w Eleven Sports. Jeżeli nie masz tego kanału, to możesz skorzystać z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na tę platformę. Tutaj więcej o tym, jak go zdobyć:

 1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Wpłać minimum 50 PLN
 4. Odbierz voucher

fuksiarz, polsatbox

Fiorentina – Bologna, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Fiorentina. Ta na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 13:35.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie rozpocznie się mecz Fiorentina - Bologna?

Mecz ten został zaplanowany 12:30.

Gdzie mogę obejrzeć to spotkanie?

Mecz ten można obejrzeć u bukmachera w Fortuna TV.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze