Finał Pucharu Anglii zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko 11 godzin. Początek spotkania o godzinie 18:00, a my przeglądamy w jaki sposób warto wykorzystać kod bonusowy od PZBuk.

Finał Pucharu Anglii – co typować?

Manchester City zniszczył konkurencję na Wyspach w tym roku. Zgarnęli już trzy krajowe puchary, a przed nimi decydujący bój w finale Pucharu Anglii. Przeciwnikiem Obywateli będzie drużyna Szerszeni. Oba zespoły spotkały się w obecnej kampanii dwukrotnie. W obu przypadkach lepsze było City, które wygrało z wynikiem BTTS i +2,5 gola. Ogólnie ostatnie rywalizacje między tymi ekipami mają overowy charakter.

Z drugiej strony w finałach bardzo często decydują piłkarskie szachy i nie wpada zbyt wiele goli. Oferta PZBuk wyraźnie kieruje się w stronę triumfu aktualnego mistrza Anglii. Przeliczniki na Watford są bardzo wysokie, co oznacza, że bukmacherzy nie wierzą w drużynę Szerszeni.

pzbuk kod bonusowy

Taki rozwój wydarzeń proponuje nam ciekawą opcję, jaką jest zagranie na wynik BTTS. Mamy tutaj kurs ponad 2.10, co pozwala na obstawienie single’a na podwojenie włożonej stawki.

  • BTTS – 2.10

Spodziewam się Watfordu, który postawi ciężkie warunki. Szerszenie zagrają z kontry, a Deulofeu z pewnością będzie miał spore pole do popisu, jeśli chodzi o grę w szybkim ataku.

Kod bonusowy od PZBuk!

W ostatnim czasie informowaliśmy o zmianach w ofercie legalnego bukmachera. PZBuk przez pewien okres był jedynym operatorem w Polsce, który nie posiadał bonusu od depozytu. Teraz sytuacja uległa zmianie. Z naszym kodem promocyjnym, który znajdziecie poniżej uzyskacie dostęp do:

510PLN

Bonusu od depozytu 150% – promocja dotyczy maksymalnie kwoty pierwszej wpłaty do 200 PLN, czyli wpłacacie 200, a dostajecie 500. Prosta matematyka.

Freebet 10 PLN – do tego kod bonusowy od PZBuk dla czytelników Zagranie gwarantuje dostęp do darmowego zakładu o wartości 10 zł, który można wybrać w sklepie.

Dwie ciekawe możliwości, które można wykorzystać w finale Pucharu Anglii!