Finał Ligi Europy – kurs 200.00, że wygra Sevilla lub Roma!

Edoardo Bove

Rozgrywany w środowy wieczór finał Ligi Europy UEFA to okazja, by emocjonować się piłkarskim widowiskiem na najwyższym poziomie. Z tej okazji bukmacher forBET przygotował specjalną promocję, w ramach której możesz zagrać aż o 200 PLN bonusu. Na czym polega ta oferta i jak z niej skorzystać? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście!

Kurs 200,00 na wygraną Sevilli lub Romy w forBET!

Zarejestruj się w forBET z linku

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt na minimum 50 PLN
  3. Zagraj kupon, na którym znajdzie się typ na wygraną Sevilli lub wygraną Romy (rynek 1X2)
  4. Jeśli zagrasz za 20 PLN lub więcej Twój kupon będzie zaliczał się do zakładu bez ryzyka
  5. Trafiłeś kupon? Na Twoje saldo bonusowe trafi 200 PLN!
  6. Przy grze za 1 PLN obstawiasz więc po kursie 200,00 i to bez podatku!

Środowe starcie w finale Ligi Europy przyniesie wiele emocji kibicom. Jeśli masz ochotę nieco zwiększyć ich dawkę i nie masz jeszcze konta w forBET, to masz szansę, by zagrać o sporą kasę! Bukmacher ten przy okazji nadchodzącego meczu Sevilli z Romą przygotował bowiem niezwykle atrakcyjną promocję, dzięki której będziesz mógł zagrać typ na zwycięstwo jednego lub drugiego zespołu po kursie, który wynosi aż 200,00! Jak skorzystać z tej oferty?

Zarejestruj się z użyciem naszego kodu promocyjnego, wpłać depozyt za minimum 50 PLN i zagraj kupon, na którym znajdzie się typ na wygraną Sevilli lub wygraną Romy w regulaminowym czasie gry. Jeśli Twój zakład okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN na saldo bonusowe! Nie zwlekaj i weź udział w promocji, ponieważ tak duży kurs to okazja, by zgarnąć spory bonus przy niewielkim ryzyku porażki! Powodzenia!

Bonus forBET na finał Ligi Europy.

Obrazek w tle: fot. Insidefoto/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze