Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski typy i kursy bukmacherskie

fame mma ring

Podczas FAME MMA 8 będziemy świadkami starć kilku raperów, a zaliczają się do nich też Michał “Sobota” Sobolewski oraz Filip “Filipek” Marcinek. Zobaczcie, jakie są typy i kursy bukmacherskie, co można zgarnąć w Betclic z kodem promocyjnym oraz gdzie obstawiać tę galę. 

Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski typy i kursy bukmacherskie

FAME MMA od pierwszej edycji już skupia wokół siebie wiele osób, które są znane lub kontrowersyjne. Podczas walk w gali wystąpiło już kilku raperów, a teraz będziemy mogli obserwować rywalizację Filipa “Filipka” Marcinka z Michałem “Sobotą” Sobolewskim. Zobaczcie więc, jakie są typy i kursy bukmacherskie oraz gdzie można zgarnąć bonusy w Betclic z kodem promocyjnym. Faworytem niewątpliwie jest Filipek, gdyż posiada większe doświadczenie niż rywal, a także lepsze warunki fizyczne.

betclic oferta

Reprezentant QueQuality co prawda jest trzy centymetry niższy niż jego przeciwnik, jednak na korzyść Filipka działa wiek, który sprawia, że może dłużej wytrzymać na ringu. Doświadczenie również przemawia na korzyść Marcinka. Kurs w przypadku jego wygranej to 1.42, a w przypadku Sobolewskiego jest to już 2.55. Można również obstawić, czy ktoś zwycięzcy poprzez KO, TKO, DSQ lub poddanie i w przypadku Filipka kurs wynosi 2.65, a Soboty 3.15. Część ludzi typuje do zwycięstwa Marcinka i to właśnie on powinien zgarnąć wygraną. 

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie zgarnąć szereg bonusów. Wystarczy go podać podczas rejestracji, a otrzymacie:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze