Filip Filipek Marcinek – FAME MMA 11. Kim jest? Instagram, rap i walki

filip filipek marcinek gdzie oglądać

Kim jest Filip Filipek Marcinek? Dlaczego będzie walczył na FAME MMA? Kto to jest Filipek? Niżej odpowiadamy na te pytania i rozjaśniamy karierę muzyczną rapera z wytwórni Quebonafide. Filipek stoczy już trzecią walkę na FAME MMA, wiemy więc, że można śmiało powiedzieć, iż ma już doświadczenie. Sprawdź najważniejsze informacje o Filipku, jego wzrost, wagę i wiek!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Filip Filipek Marcinek FAME MMA – kim jest?

Filip FIlipek Marcinek na FAME MMA 11 będzie walczył jako lekki underdog. Kim jest Filipek? Jak wyglądała jego kariera? Ludzie coraz częściej szukają tych informacji, więc specjalnie na nie odpowiadamy w tym tekście. Filipek jest raperem z wytwórni QueQuality, w której wydaje od wielu lat swoje albumy. To “podopieczny” Quebonafide, chociaż trzeba przyznać, że raczej raper z Ciechanowa nie udziela się w jego karierze zbytnio. Filipek na FAME MMA 11 – co wiemy o jego doświadczeniu? Marcinek do walki przygotowuje się dość długo, więc przejdźmy do samych warunków fizycznych. Jednak za nim o tym, to sprawdź też bonusy w Betclic, z którymi obstawisz FAME MMA 11 bez ryzyka!

Filip Filipek Marcinek wzrost, waga, wiek

Kto to jest Filip Filipek Marcinek? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, więc już śpieszymy z odpowiedzią. To 26-letni raper, który wydaje płyty w QQ. Raper mierzy 170 centymetrów wzrostu, ale ile waży to jeszcze nie wiemy. Trudno to stwierdzić na ten moment, bowiem oficjalne ważnie dopiero przed nami, a w przypadku poprzedniej walki rywalizował w otwartej kategorii wagowej. Takie rzeczy są ważne przy typach na MMA – warto mieć to na uwadze.

Fame MMA Filip FIlipek Marcinek

Na FAME MMA Filip Filipek Marcinek wystąpił już dwa razy. Popularny raper rywalizował podczas FAME MMA 3 i FAME MMA 4. W przypadku trzeciej edycji starł się z Rybą, chociaż między nimi nie było złej krwi. Wtedy Filipek przegrał, ale szybko przyszło mu rywalizować w oktagonie jeszcze raz. Druga walka była już z Tombem i miała rozstrzygnąć rzeczywisty spór między nimi. Tutaj wszystko zakończyło się z powodzeniem dla reprezentanta QueQuality – ten jednostronną decyzją sędziów wygrał. W trzeciej z kolei mierzył się z Michałem Sobolewskim, popularnym Sobotą. Wtedy też Filipek okazał się górą i wygrał.

Filip Filipek Marcinek – rywal na FAME MMA 11

Z kim walczy Filip Filipek Marcinek na FAME MMA 11? Jego rywalem będzie znany ludziom Amadeusz Ferrari Roślik. Wiele osób uważa, że Ferrari to mocny faworyt, bowiem ma już doświadczenie w oktagonie i wiemy, że jest niesamowicie energiczny, a także przygotowuje się do walk na poważnie. Tutaj kibice mogą oczekiwać dobrego show, chociaż Filipek również stara się przygotować jak najlepiej.

Kariera poza MMA

Kto to jest Filipek? Jego kariera poza MMA jest dość duża. To jeden z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju, raper z wytwórni QueQuality. Na swoim koncie ma wiele płyt, które odbiły się sporym echem na polskim rynku muzycznym. Wydaje pod wytwórnią QueQuality i udziela się także gościnnie u innych muzyków.

Filipek Instagram i kariera muzyczna

Filip Filipek Marcinek ma Instagrama, a jego kariera to nie tylko muzyka. Ostatnio odnajduje się także dobrze w sportach walki, gdzie ma już bilans 2:1. Dużo osób chce obserwować jego poczynania, więc sprawdza IG. Na nim zebrał już ponad 175 tysięcy obserwujących.

Filipek – Bedoes konflikt na FAME MMA 11

Konflikt Filipka z Bedoesem sięga już kilku lat, kiedy to reprezentant QueQuality miał “beef” z muzykiem ze stajni SB Maffija. Według wielu osób wtedy rywalizacje wygrał Filip Filipek Marcinek i wydawało się, że temat jest zamknięty. Jednak teraz Bedoes zadzwonił podczas konferencji Filipka na FAME MMA 11 i zaczął go obrażać. Sprawa znów rozgorzała i wiele osób czeka na jej zakończenie. Być może będziemy tego świadkami podczas nadchodzącej gali.

Filip Filipek Marcinek FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Filip Filipek Marcinek na FAME MMA 11 zmierzy się z Ferrarim. Skoro już wiesz, kim jest Filipek, to dobrze byłoby zapoznać się także z kursami na ich walkę. Zdaniem typerów nieco większe szanse ma Amadeusz, na którego głosuje 56 procent osób. Zdaniem Betclic jest podobnie, bowiem bukmacher stawia Filipka w roli underdoga. Jednak wiemy, że Marcinek lubi zaskakiwać, a tutaj na szali jest także jego reputacja. Dlatego też sprawdź kursy na walkę Filipa Filipka Marcinka na FAME MMA 11:

1/2

Kursy na wygraną w walce Ferrari - Filipek

Betclic
1.75
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.90
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze