Federacja Fight Exclusive Night w piątkowy wieczór organizuje kolejną galę FEN 34. Po KSW to największa organizacja MMA w Polsce, więc wydarzeniem tym jest zainteresowanych wielu kibiców sportów walki. Na FEN 34 dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski, głośnego rewanżu oraz starć typu freak fight. Głośnymi nazwiskami na karcie walk FEN 34 jest “Trybson”, Magard, Mlambo i LilMasti. Już na konferencji prasowej buzowały emocje, więc sama gala zapowiada się bardzo ciekawie. Co się wydarzy? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie na FEN 34.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FEN 34: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk FEN 34

FEN, wzorem KSW, również regularnie organizuje swoje wydarzenia. Najbliższa gala odbędzie się 28 maja (w sobotę) w Warszawie. Na karcie walk znalazło się dziesięć pojedynków, co oznacza, że osoby kupujące PPV nie powinni nudzić się przed telewizorami. Galę FEN 34 można oglądać “na żywo” właśnie za pośrednictwem transmisji Pay Per View.

PPV na FEN 34 obejrzysz w Cyfrowym Polsacie, na stronie online organizacji FEN oraz aplikacji IPLA TV. Cena za PPV na FEN 34 to koszt 29 złotych.

W organizacji FEN bardzo często walczą zawodnicy, którzy następnie otrzymują angaż w KSW. To znaczące wydarzenie w polskim świecie MMA, a FEN 34 jest o tyle wyjątkowe, że dojdzie podczas niego do głośnych freak fightów. LilMast, to w końcu była mistrzyni FAME MMA, która ma szerokie grono swoich fanów.

Bukmacherzy do typowania FEN 34: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

FEN 34 zapowiedź gali

Spora społeczność FEN żyje rewanżem Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim. Kilka miesięcy temu obaj stoczyli głośny pojedynek, w którym “Boroś” stracił kawałek ucha! “Trybson” wówczas zwyciężył, ale Borowski nie pogodził się z tamtą porażką i znów wyzwał do konfrontacji swojego rywala. Obaj nie pałają do siebie sympatią, a na stole podczas ich konferencji prasowej znalazł się świński łeb.

Podczas piątkowej gali FEN 34 zobaczymy również starcie o mistrzowski pas w kategorii koguciej. Jonas Magard stanie do obrony, a pretendentem do tytułu jest Frans Mlambo. Ciekawie zapowiada się także pojedynek Szymona Duszy z Cezarym Oleksiejczukiem.

Na FEN 34 będą mieli co robić kibice freak fight. Oczywiście to nie FAME MMA czy Hype MMA, ale w oktagonie FEN pojawią się uczestnicy znani z freak fightów. Przede wszystkim mówi się o Anieli Bogusz, która zawalczy z Adą Śledź. Na FEN zobaczycie również pojedynek Epic Cheat Meal z Mateuszem Murańskim!

Najbliższa gala FEN 34 będzie w sobie łączyć wielki sport MMA z freak fightami.

Typy na FEN 34

Na Zagranie znajdziesz aktualne i darmowe typy na sporty walki (tutaj: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/). Chodzi o typowanie FEN, ale też KSW, FAME MMA, boksu i UFC. Obok wydarzenia FEN 34 nie mogliśmy przejść obojętnie i mamy propozycje naszych typów. Co obstawiamy? Generalnie przygotowaliśmy dla was kupon AKO złożony z trzech pojedynków na FEN 34. Co na nim typujemy?

Gramy na zwycięstwa faworytów. W głośnym pojedynku “Trybson” vs “Boroś” stawiamy, że znów górą będzie Trybała – w tym przypadku możemy liczyć na kurs 1.35 w Fortunie. Jeśli chodzi o mistrzowski pojedynek związany z pasem w wadzie koguciej, to typujemy, że status czempiona zachowa Jonas Magard. Nasz trebel skompletowany jest za sprawą typu na wygraną Cezarego Oleksiejczuka nad Szymonem Duszą.

Trzy wyżej zaproponowane typy pozwoliły uzyskać kurs ogólny kuponu 2.53. Stawiając 100 PLN u bukmachera Fortuny może liczyć na wygraną wynoszącą 222.64 PLN!

typy fen

FEN 34 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na FEN 34 dotyczą aż 10 pojedynków. Organizacja FEN odważnie stawia na kobiecie pojedynki, bo w ofercie kursowej szybko zauważysz, że możesz typować kilka kobiecych starć.

Jakie kursy na FEN 34 proponujemy? Naszym zdaniem najlepszą ofertę kursów wystawiła Fortuna. U tego operatora zakładów bukmacherskich znajdziesz typy i kursy na wszystkie pojedynki z karty walk FEN 34. Fortuna umożliwia typowanie pojedynków FEN na podstawowych kursach: kto wygra? Oczywiście nie brakuje też dodatkowych rynków kursowych takich jak: liczba rund, KO/TKO, wygrana na punkty itd.

Jeśli kursy Fortuny na FEN 34 cię nie przekonują to możesz skorzystać z oferty pozostałych bukmacherów. Zakłady STS i Betfan również umożliwiają składanie kuponów na pojedynki FEN 34, które odbędą się w piątkowy wieczór (28 maj).

W kursach w przypadku wielu walk widać zdecydowanych faworytów. Takimi są “Trybson”, Jonas Magard, “LilMasti”, Cezary Oleksiejczuk, Mateusz “Muran” Murański, Paulina Paola czy Ekaterina Shakalova.

FEN 34 karta walk

Na gali FEN 34 zaplanowanych jest siedem męskich walk, a także trzy pojedynki kobiece. Karta walk FEN 34 zbudowana jest na 10 konfrontacjach. Walki odbędą się w kilku kategoriach wagowych. Pojedynek o pas pomiędzy Jonasem Magardem a Fransem Mlambo to starcie do 61.2 kg, czyli waga kogucia. Starcie “Trybsona” z “Borosiem” to konfrontacja do 93.0 kg.

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo
61,2 kg MMA: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ada “Flychanelle” Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz “Muran” Murański
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria Gnieciak

Podczas piątkowego FEN 34 walką wieczu jest starcie: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski.

Paweł Trybson Trybała vs Łukasz Boroś Borowski typy i kursy

“Trybson”, czyli była gwiazda Warsaw Shore świetnie odnajduje się w świecie MMA. Paweł Trybała zdążył już pokonać Marcina Najmana, Damiana Kostrzewę i Łukasza Borowskiego. “Trybson” od 2019 roku stoczył cztery pojedynki i wszystkie z nich zwyciężył. W listopadzie ubiegłego roku pokonał przez TKO Łukasza Borowskiego, który doznał poważnej kontuzji ucha.

Borowski częściej przegrywa niż wygrywa. Jego rekord to 4 zwycięstwa i aż 9 porażek. “Boroś” w ośmiu ostatnich walkach wygrał tylko raz. Morale na pewno ma niskie, dlatego typujemy zwycięstwo “Trybsona”!

Fortuna
1.35
Wygra Trybson

Jonas Magard vs Frans Mlambo typy i kursy

Jonas Magard w debiucie na FEN 31 wygrał z Sebastianem Romanowskim. Duńczyk zwyciężył na punkty po walce na pełnym dystansie. Tym samym zdobył pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Dla Magarda było to czwarte z rzędu zwycięstwo, co pokazuje, że znajduje się w dobrym okresie kariery. Jego rywalem w piątek będzie reprezentant RPA, Frans Mlambo. To zawodnik, który posiada rekord: 9 wygranych, 5 porażek. Mlambo we wrześniu 2020 roku stoczył ostatni pojedynek, w którym zwyciężył Cory Taita.

Magard ma wyższe notowania u bukmacherów, a poza tym w ostatnim czasie notuje lepsze wyniki, dlatego typujemy, że zachowa pas FEN 34!

Fortuna
1.25
Wygra Magard

Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Ada “Flychanelle” Śledź typy i kursy

Lil Masti honorarium za walkę przekaże na rzecz chorej dziewczynki, czym już podbiła serca sympatyków FEN. Rywalką Bogusz będzie Ada Śledź, która ostatnio wystąpiła na Punchdown. “Lil Masti” walczyła w FAME MMA, z kolei “Flychanelle” nie ma za sobą ani jednego pojedynku w tego rodzaju rywalizacji. Bukmacherzy typują zdecydowane zwycięstwo “Lil Masti”, a my również stawiamy na wygraną Anieli Bogusz!

Fortuna
1.08
Wygra Lil Masti

Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk typy i kursy

Szymon Dusza na FEN 32 pokonał już w 1. rundzie Rolanda Cambala. Dla zawodnika z Opola była to druga wygrana z rzędu. Wcześniej zwyciężył Janu Malkariado Cruz na “Opolscy Wojownicy 5”. Dusza na przestrzeni całej kariery wygrał 10 pojedynków, a przegrał 5 walki. “Lutador” generalnie nie może przeskoczyć pewnego poziomu – wygrywa z niżej notowanymi rywalami, ale kiedy dochodzi do konfrontacji z lepszym przeciwnikiem, to zazwyczaj uznaje jego wyższość.

Cezary Oleksiejczuk stanie do walki o piąte zwycięstwo z rzędu. Ostatnio na FEN 32 pokonał po niespełna trzech minutach walki Djamila Chana. Zawodnik z Łęcznej jest w gazie i naszym zdaniem wygra z Szymonem Duszą!

Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus typy i kursy

Łukasz Charzewski, czyli Harry liczy na wielką karierę w MMA, bo do tej pory zanotował tylko jedną porażkę. Charzewski ma na swoim koncie 10 zwycięstw i porażkę. Generalnie od 2017 roku jest niepokonanym fighterem MMA. W tym czasie zwyciężał m.in. Łukasza Bieńka, Kacpra Formelę i Mansura Abdurzakova. Damien Lapilus stoczył zdecydowanie więcej walk od “Harry’ego”, ale trzeba przyznać, że wielkiej kariery nie zrobił. Francuz wygrał co prawda 17 walk, ale 13 przegrał! Trzeba jednak pamiętać, że Lapilus w kwietniu tego roku odniósł zwycięstwo nad Nourredine El Goumi. To pokazuje, że francuski fighter cały czas jest w treningu!

Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora typy i kursy

Ekaterina Shakalova jest zdecydowaną faworytką w kursach bukmacherskich w konfrontacji z Jamilą Sandorą. Ukraina wygrała cztery ostatnie walki – podczas marcowego FEN 33 zwyciężyła polską przedstawicielkę, Izabelę Badurek. Jamila Sandora na zawodowych ringach MMA nie doznała jeszcze porażki! Brazylijka ma za sobą pięć wygranych pojedynków. Będzie to dla niej debiut w organizacji FEN, co może wykorzystać Shakalova, która rzuci się na rywalkę.

Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz typy i kursy

“Piwo”, czyli Piwowarski jest dużym faworytem w zakładach bukmacherskich Fortuna. Michał Piwowarski na Babilon MMA we wrześniu ubiegłego roku pokonał Filipa Toe. Dla “Piwa” była to czwarta wygrana w zawodowym MMA. Kacper Miklasz ostatnio zamiast w MMA, to walczył na gołe pięści w GROMDA 4. Tam nie zrobił furory, więc teraz spróbuje swoich sił w MMA. Na FEN 34 nie wróżymy mu sukcesu i typujemy zwycięstwo Michała Piwowarskiego.

Artur “Epic Cheat Meal” Syc vs Mateusz Murański typy i kursy

To starcie bardziej w stylu FAME MMA niż FEN. Walka freak fightowa, gdzie faworytem jest “Muran” znany z programu “Lombard”. Murański ostatnio przegrał w FAME MMA z Arkadiuszem Tańculą, więc tym razem ma sporo do udowodnienia.

Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski typy i kursy

To pojedynek freak fight uczestników programu “Hotel Paradise”. Bukmacherzy więcej szans na zwycięstwo w kursach dają Kamilowi Piórkowskiemu.

Paulina Paola vs Wiktoria ‘tu_viciia’ Gnieciak typy i kursy

Paulina Paola to znana tiktokerka, która brała udział m.in. w produkcji Ninja Warriors. Jej rywalką będzie Wiktoria ‘tu_viciia’ Gnieciak (również przedstawicielka serwisu Tik Tok). To starcie freak fight, gdzie obie zawodniczki nie mają doświadczenia na scenie MMA. Bukmacherzy obstawiają wygraną Pauliny Paola.

FEN 34 zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na FEN 34 obstawisz w Fortunie. U tego operatora odbierzesz też kod promocyjny: 2230PLN (https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/) pod warunkiem, że wciąż nie jesteś graczem Fortuny. Jeśli spełniasz ten warunek, to za rejestracje z naszym kodem otrzymasz trzy bonusy, które możesz użyć na typowanie FEN 34. Chodzi o darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

W Fortunie walki FEN 34 wytypujesz na kilkunastu rynkach. Najczęściej granymi typami są te dotyczące tego kto wygra. U tego bukmachera obstawisz jednak bardziej szczegółowe rozstrzygnięcia – tak samo jakbyś typował KSW!

FEN 34 kiedy i gdzie oglądać na żywo?

FEN 34 obejrzysz “na żywo” w piątkowy wieczór. Początek gali zaplanowany jest na godzinę 21:00. Dostęp do tego wydarzenia uzyskasz po zakupie kodu PPV.

FAQ

Kiedy FEN 34?

FEN 34 odbędzie się 28 maja (piątek) 2021.

Kto zawalczy na FEN 34?

Na FEN 34 pojawi się "Trybson", "Lil Masti", Jonas Magard, a także Mateusz Murański.

Gdzie znajdę typy na FEN 34?

Darmowe typy na FEN 34 znajdziesz w serwisie Zagranie i grupie typerskiej na FB!

Zaloguj się aby dodawać komentarze